RE: Negativan test unatoč trudnoći? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


monjikica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 12:05:52)

pozdrav nova sam ovdje..molim vas pomoc... zadnja mjesecnica mi je bila 5.09 trajala je 7 dana, sve uobicajeno, trebala sam dobiti 2 ili 3 najdalje bi se moglo dogoditi 5. i nikad dulje i uvijek imam simptome pmsa no ovaj put nista..znaci kasni mi 13 dana pravila sam test nakod tjedan dana kasnjenja no bio je negativan evo ja joj ne dobivam dali je moguce da je test pogrijesio i u kojim se slucajevima to dogada? ne boli me da cu dobiti nisam nervozna samo puno jedem, trbuh mi je napuhnut i mucno mi je dok se vozin sto nikad prije nije.. prije 1mj i pol bila sam na pregledu sve je bilo u redu..sto da radim i dali je moguce da je test pogrijesio? molim pomoc :/




anaxx -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 12:07:56)

idi na pregled i izvadi betu... testovi mogu pokazati pogrešno....




monjikica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 12:10:10)

a dali je mozda veca mogucnostda ce biti sada nakon 13 dana kasnjenja da sada napravim ili ipak moze i sada kasniti?




monjikica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 12:13:54)

pardon i sada pogrijesiti:)




anaxx -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 12:14:14)

U svakom slučaju moj je savijet da ideš na pregled, ako si trudna, da to i potvrdiš ultrazvukom i naravno da vidiš da li je sve ok jer bi se s 6 tjedana već trebalo vidjeti, a ako nisi trudna opet je potrebno da provjeriš u čemu je problem...




monjikica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 12:16:29)

hvala puno samo 6 tjedana znaci racuna se od zadnjeg dana mjesecnice?




andydea -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 12:17:03)

Slazem se sa Anaxx u potpunosti..
Mozda ti je i do ovulacije doslo kasnije..ja nebi cekala i isla bi vaditi betu
a ako nije trudnoca u pitanju..mozda je neka upala ili nesto pa ti zato toliko kasni..u svakom slucaju odi doktoru!




anaxx -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 12:18:23)

ne, računa se od prvog dana posljednje mjesečnice




monjikica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 12:22:55)

u redu hvala vam puno :))




kisica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 14:38:35)

Radila si testić prije 7 dana, ja bi ga sad ponovila. Čak i ako je ovulacija bila kasnije, sad bi već trebao pokazati [sm=rozacrtici.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 14:52:29)

Moguće je i da imaš anovulatorni ciklus. Navodno se svakoj ženi s vremena na vrijeme desi neki ciklus bez ovulacije i tada M često kasni, a ponekad se potpuno preskoči jedan ciklus. Ako imaš simptome T moguće je da ti je jednostavno O bila kasnije. Najbolje je ili vaditi betu ili otići kod ginića na pregled. Sretno! [sm=smiley1.gif]




monjikica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 15:25:21)

napravila sam upravo i drugi test... i negativan je :((( izgubila nadu :(!




monjikica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 15:33:50)

hvala cure svejedno :*




kisica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 15:53:49)

Monjikica svakako odi kod dr. da vidi što se događa. Možda neka upala ili nešto, a možda je jednostavno i ovo što Pinky kaže. Ja za to prvi put čujem, ali jako dobro pamtim da sam znala obavezno godišnje jednom ili dva puta imati situaciju da kasni a od trudnoće ništa.




martie -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (15.10.2013 20:55:28)

monjikica, i meni ovaj mjesec kasnila 10 dana i već sam se ponadala, kupila test, negativan i nakon par dana stigla [sm=hudicek1.gif] baš sam se razočarala [sm=smiley13.gif]
imaju pravo cure, ak ti tako kasni puno, odi giniću da vidi o čemu je riječ... dok ne stigne [sm=hudicek1.gif] ima nade [sm=smiley1.gif]




monjikica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (17.10.2013 13:58:45)

ja jos uvjek nisam dobila to je znaci kasni mi vec 17 dana..a nemogu jos otici kod ginekologa..nije mi jasno nista..malk me bilo zicnilo kao da cu dobit ali samo malo,i jutros sam imala. ljepljiv bjel iscjedak samo malo..nekontam:/ pojavile su mi se neke vkice po licu sto nisam ni u pub.imala i non sto jedem,..://




monjikica -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (17.10.2013 14:23:28)

martie hvala na nadi:)))




merjema -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (27.12.2013 12:18:53)

Lijepi pozdrav svima... nova sam ovdje pa mi nemojte zamjeriti ako negdje pogriješim...
Molim vas za pomoć i savjet... ovako... već neko vrijeme radimo na bebici ali svaki put je završilo razočarenjem, svaki mjesec sam bila preopterećena i gotovo svaki mjesec sam bila uvjerena da je došlo do trudnoće, a negativna stvarnost me već počela dovoditi u očaj!
Ovaj put nemam nikakav osjećaj da sam trudna ( iako to silno želim ) ali što se događa? Ovako...
menstruaciju sam trebala dobiti 16. 12. međutim do dan danas ništa ( ne znam dal da budem sretna ili zabrinuta ) zašto? Zato što sam 20.12. napravila test za trudnoću ( doduše onaj najeftiniji ) i ne sa prvom jutarnjom mokraćom nego tek popodne i pokazao je naravno negativan rezultat, 23.12. napravila sam još jedan takav test odmah ujutro i također je pokazao da nema trudnoće! Menstruacije kao što sam rekla i dalje nema... nemam ni nikakvih simptoma trudnoće osim strašne osjetljivosti psihičke odnosno razdražljivosti ali to i ne pripisujem nužno tome ( može biti i pms ) ali unazad 3 - 4 dana osjetim snažne mučnine i to samo navečer i gađenje na određene mirise i određene namirnice, međutim ujutro i tijekom dana mi iste ništa ne smetaju... ovaj put sam sigurna da nisam umislila tu mučninu jer ne razmišljam o tome, jednostavno mi dođe snažna mučnina koja prođe pa pomislim da nešto nije u redu samnom?
Pročitala sam ovdje da su mnoge imale iskustvo sa lažnim tetsovima ( nadam se da sam i ja među vama ) koliko je to moguće? Molim vas za neki savjet i pomoć?
Da napomenem, ne znam kad je točno bila ovulacija [sm=zmeden.gif] oprostite na dugačkom postu i hvala unaprijed na odgovorima pusa




perlica55 -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (27.12.2013 14:29:44)

Merjema dobro došla [sm=smiley1.gif]
Jedini način da budeš 100% sigurna dal si
trudna, je da odeš izvaditi betu..
Mislim da svaki privatni laboratorij radi taj nalaz..
Daš krv u bilo koje doba dana i za sat/dva imaš
nalaz.. Cijena je 130-150 kn..
Sretnooo, nek bude [sm=modricrtici.gif]




merjema -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (28.12.2013 13:14:17)

Nedoumica riješena [sm=smiley13.gif] danas je stigla [sm=hudicek1.gif]
Iako se nisam ovaj put previše nadala, razočarenje prisutno... probat ćemo ovaj put ponovno bez onoga: između 10.-tog i 18.-tog dana svaki drugi dan... pa možda uspijemo s [sm=duda.gif]




perlica55 -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (28.12.2013 13:59:25)

Ako se želiš družiti s nama trudilicama,
javi nam se na odbrojavanju [sm=smiley1.gif]
Budemo napisali na listu datum kad ne
očekuješ [sm=hudicek1.gif] al nam se
obvezno moraš javiti dal je stigla [sm=hudicek1.gif] il [sm=modricrtici.gif]
Sretnoo [sm=smiley1.gif]




merjema -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (29.12.2013 12:27:59)

Naravno da želim... hvala ti na pozivu, evo odmah se idem priključiti, pusa




fairy_tale1 -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (29.12.2014 20:13:06)

Pozdrav svima...imam jedno pitanjce..
Imam duge cikluse, 35 dana. Vještica trebala stići 17.12. Zadnji odnos do kraja bio 15.12.
Vještice još uvijek nema. Test danas negativan.
Jeli moguće ostati trudan dva dana prije menge? I ako je..kada bi se to vidjelo na testu?
U svakom slučaju planiram kod ginekologa, ali me zanima i Vaše mišljenje.
Lijepi pozdrav i hvala na odgovorima! [sm=smiley1.gif]




angellah -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (29.12.2014 20:18:12)

Da, da, mislim da se može ostati trudna u bilo kojem dijelu ciklusa, pogotovo ako je nepravilan. Čula sam za slučajeve začeća pod vješticom [sm=smiley36.gif]
Mislim da se trudnoća vidi ćim se počne dizati beta, cca 10ak dana nakon odnosa. Test može biti lažno negativan, ali nikako lažno pozitivan.
Neka svježe trudilice dodaju detalje [sm=smiley1.gif]




fairy_tale1 -> RE: Negativan test unatoč trudnoći? (30.12.2014 18:14:50)

Hvala ti na odgovoru draga moja... Znaci ne preostaje mi nista drugo nego pricekati jos malo... Pa opet piskiti. Ako ne bude nista idem kod G. Znalo mi je kasniti ali me ovoliko, i jos test negativan i samo se brinem.. A kako su ovi blagdani nikako doci do G. Hvala ti jos jednom! [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>