|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
15.1.2010 16:42:41   
dominik
IZVORNA PORUKA: mirna

Zenska smirite se, mislim da nisam trudna, ali nadam se da cu biti sljedeci mjesec.user posted image


misliti je drek znati user posted image drzim fige da nebus procurila

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
15.1.2010 20:55:52   
zaba
IZVORNA PORUKA: mirna

Zenska smirite se, mislim da nisam trudna, ali nadam se da cu biti sljedeci mjesec.user posted image
ja bum te kad te vidim...ne znam kaj bum te....,al do tad bum smislila user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
15.1.2010 22:24:20   
ninolina
ako do sada nema ništa sigurno si trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
15.1.2010 22:39:35   
curice
IZVORNA PORUKA: ninolina

ako do sada nema ništa sigurno si trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image

i ja mislim isto

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
15.1.2010 22:54:19   
bomboncic02
Tako mi je dan sj.... daj me razveseli lijepom viješću user posted image ....

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 9:52:54   
mirna
Da vas ne drzim u neisvjesnosti, user posted image je stigla jutros...

Da si odgovorim na pitanje iz naslova: u mom slucaju je do sada bio test uvijek 100% u pravu. Nadam se da ce uskoro biti user posted image !

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 10:20:58   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja se nadam da ce ti ubrzo bitiuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 10:46:34   
ninolina
Da vas ne drzim u neisvjesnosti, user posted image je stigla jutros...

Da si odgovorim na pitanje iz naslova: u mom slucaju je do sada bio test uvijek 100% u pravu. Nadam se da ce uskoro biti user posted image !

baš mi je žao draga.
Bit će bebica


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 10:56:33   
mariola
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja se nadam da ce ti ubrzo bitiuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 10:56:53   
BUMBIKA
Baš mi je žao draga...user posted image
user posted image za brzi plusić


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 11:07:21   
tikica_69
A ja bila sigurna..... user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 11:26:02   
Leptir5
mirna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bit će,bit će
uvjerena sam u ovoj godini ima da sve budemo trudnice user posted image


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 12:06:24   
lee
a ja bila sigurna da je beba na putu...user posted image  biče sljedeči mjesec.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 12:28:38   
bomboncic02
Nadu ne gubimo i veselimo se sljedećem mjesecu user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 12:29:26   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: bombončić02

Nadu ne gubimo i veselimo se sljedećem mjesecu user posted image

bas tako user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
16.1.2010 13:10:49   
zaba
o shit user posted image ,nadala sam se da si sljedeća,ali bude mirnić user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
22.2.2012 15:19:47   
winkica
evo još jedne kandidatkinje kojoj kasni tri dana i također je testić bio negativan....samo što ja i nisam baš previše pozitivna i znam da će doći jer me još nije razočarala...hehehehehhe
radila sam testić ujutro...no međutim ja sam pisss u čašicu i ostavila sam čašicu sa strane i otišla u ljekarnu po test...pa tek onda radila test...uradila sam to jer nisam mogla izdržati jer mi se piškilo...a nisam imala testić pri ruci...
no problem je u tome što me već 4 dana bolucka dolje i to samo kada se vrtim po krevetu..imam svako malo osjećaj ko da ću procuriti a samo iscjedak je prisutan...
no to mi se već dogodilo u 10 mjesecu kad je kasnila...no nije bilo iscjetka...i nije me bolilo dolje...pa si ti misli...prijateljice su isto imale iscjedak i lagane bolove dolje par dana prije nego su trebale dobiti pa ipak bile trudne...
lagano me hvata razočaranje jer mislim da će doći a opet se potajno nadam...

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
27.3.2012 21:18:40   
misuljica
Bok svima, ja sam nova ovdje. Vidim da je dosta zatišje na ovoj temi ali pokušat ću postaviti pitanje.
Da li se ikome dogodilo da je beta iz krvi prvi dan kašnjenja menstruacije bila 0 a da je bila trudna?
Meni kasni već 8 dana, napravila sam sve moguće testove, betu prvi dan kašnjenja, a ove kućne testove sam zadnje radila jučer (sedmi dan kašnjenja) i sve negativno.
Prvu trudnoću mi je odma prvi dan pokazao plus. Prije tri mjeseca sam bila trudna i pokazalo mi je isto odma plus, ali sam imala vanmateričnu trudnoću i spontani.

Mislim da nisam trudna nego bolesna, dole me stalno probada, ali ne samo u jajnicima nego po cijeloj maternici tu i tamo, a doktorica neće da me pogleda, nije me htjela ni saslušat.
Ja joj kažem da sam vadila betu i da je bila 0,0, a ona meni da sam pre rano vadila i da me neće pogledat dok ne prođe neko vrijeme, ne znam koje jer me nije ni naručila, samo me izbacila.
Je li moguće da beta bude skroz 0 prvi dan kašnjenja? Čak smo imali odnos u neplodne dane i poslije toga više ne. Što da radim, da joj vjerujem ili da tražim drugog ginekologa?



(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
27.3.2012 21:36:03   
lidac0605
Traži drugog ginekologa. To nije trudnoća.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu misuljica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
27.3.2012 21:43:00   
Krky
Kućni test može biti negativan, a da trudnoća zaista postoji i to zbog niske razine hormona, nedovoljnog za očitovanje urinskim testom. Međutim, ako je krvnim testom beta = 0, trudnoće nema, jer se ona od ovulacije udvostručuje svaka 2-3 dana i nakon 15 dana od ovulacije ( odnosno potencijalnih 4 tjedna trudnoće) već bi bila prilično visoka. Sori, ako te razočarahuser posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu misuljica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
28.3.2012 8:23:19   
mišica 666
nakon što sam imala vanmaterničnu trudnoću moj ginekolog mi je savjetovao bar 6 mj. da ne ostanem trudna. ja sam se odlučila na trudnoću tek nakon godinu dana ito sam prvo otišla kod ginekologa da vidim da je sve ok i onda u akciju. čim sam ostala trudna ginekolog me primio i pogledao na uvz da budemo sigurni da je ovaj put beba na pravom mjestu. nisu se čuli otkucaji srca (bilo je prerano) al smo bili sigurni da je beba ok. tvoja ginekologica je obična koza i promjeni je. i želim ti sreću da ti nijeništa strašno i da što prije dobiješ još jednu bebicu.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
28.3.2012 14:55:46   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Krky

Kućni test može biti negativan, a da trudnoća zaista postoji i to zbog niske razine hormona, nedovoljnog za očitovanje urinskim testom. Međutim, ako je krvnim testom beta = 0, trudnoće nema, jer se ona od ovulacije udvostručuje svaka 2-3 dana i nakon 15 dana od ovulacije ( odnosno potencijalnih 4 tjedna trudnoće) već bi bila prilično visoka. Sori, ako te razočarahuser posted image

Potpisujem i samo bi dodala da pod hitno minjas ginekologa,sretnouser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
29.3.2012 14:06:07   
misuljica
Već sam i prije od drugih čula da je žena katastrofa, ali baš da će me praviti ludom i tvrditi da je prerano za betaHCG test iz krvi samo da bi me se riješila to nisam očekivala.
Hvala vam puno na odgovorima

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
10.9.2012 0:12:35   
spličanka
vece ode sam nova triba mi savijet tj pomoč, vec par dana pišem tražim al niko mi ne pomaže, recite mi radila sama test i nisam ga odma očitala nego nakon par sati i bija jeuser posted image pošto sam nakon par sati tek očitala nisam virovala da je točan, pa sam sutra kupila još jedan nakon par minuta sam očitala ga bija je user posted image al nisu iste boje bile jedna je bila slabije vidljiva al se vidi

(Odgovor članu misuljica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
10.9.2012 0:47:53   
PinkyFunkyBirdy
Draga, trudna si. Predlažem ti da posjetiš ginekologa (možda bolje privatnika), ali svakako da odeš na pregled pogotovo ako si u međuvremenu krvarila. Sretno!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu spličanka)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!