|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 13:44:16   
tikica_69
moja seka je radila navecer onaj najjeftiniji test od 22 kuna, mislim Signtest, kasnila joj je 3 dana i bio je pozitivan i to jako debeli i rozi user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 13:57:25   
CallamityJane
sa kikom mi je kasnilo dvije sedmice kada sam radila test i bio je negativan, tek nakon jos jedne sedmice se pokazao pozitivan, tako da po meni jos imas nade mirna user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 13:59:20   
dominik
na svakom testu pise da ako je + onda nema greske a ako se pokaze - da postoji vjerojatnost trudnoce i da se test ponovi ako se vjestica ne javi...meni je u obje trudnoce pokazalo + dan prije neg kaj sam trebala dobiti ali eto ima i primjera da ne pokaze...ja bi si uzela jos jedan test i sutra ujutro sa prvom pisss ponovila...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 14:09:02   
Domy
ja kad god sam radila test meni je pogodio ..e sad da li se zna dogodit da i nekom ne pokaže točnost ..e to neznamuser posted image

< Poruku je uredio Domy -- 11.1.2010 14:10:18 >

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 14:16:50   
Thea
Ja sam radila ujutro s prvom mokraćom onaj najjeftiniji test(intim ili signtest) i kasnila mi je menga  7-8 dana i pokazao je negativno a drugi dan sam išla kod gin i rekao je da sam trudna..nadam se da je i kod tebe tako i da će sinko dobiti malu seku ili bracu....user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 14:25:39   
lee
mirna meni je kasnila 8 dana i tek tada je test bio pozitivan a jedva se vidjelo...stoga ne brini.moguče je da si trudna ako su ti ciklusi redoviti.
sretno ti!user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 14:49:52   
anuska08
Meni je tako bilo, radila test, bio negativan,a bilauser posted image ! Čula sam i zo obrnuti slučaj bio pozitivan, a cura nije bila user posted image !

Sretnoooo!!!!!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 16:34:10   
xxl
MOŽE biti lažno negativan ali ne i pozitivan..premalo bete u urinu

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 16:37:21   
Lady3
hm,može biti svašta..Ja sam bila trudna i test odmah pokazao(radila onaj jeftini)a na pregledu se ništa nije vidjelo..user posted image Tako da ponovi test za par dana..i sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 16:45:03   
maja
Sretno Mirna!!! Nadamo se da je pogriješio!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 17:45:27   
SilkWhite
Pozzz curke...evo meni kasni 2 tjedna, a inače ima uredan ciklus od 28 dana...tak da sam bila u velikoj brizi...i napravila sam kućni test (PrimaStick) navečer i rezultat je bio negativan, pa sam otišla giniću i on me poslao na vađenje Beta hcg-a iz krvi i taj je rezultat bio negativan...Inače imam Pcos (Policistične jajnike) pa mi je doktor prepisao Duphaston i rekao da bi se nakon tjedan dana uzimanja tog lijeka trebalo javiti krvarenje...užas!!! Stvarno ne znam kaj da radim...dali neka od vas ima iskustvo sa uzimanjem tih tableta???? Mislim dal postoji vjerojatnost da sam trudna bez obzira na neg. rez HCg-a iz krvi???? 

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 18:27:31   
lueman
ja nikad nisam radila testuser posted image a svaki put kad sam došla giniću on me otpravil doma jer se još ništ nije vidlo na UZV.i poslije 2-3 tjedna kad sam došla je potvrdil trudnoću, tak da sad kad sam došla mi je rekel:vjerovat ću ti na riječuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu SilkWhite)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 18:45:48   
osobno
U prvoj trudnoći mi je user posted image kasnila tjedan dana kad sam radila test i prvi bio negativan, a bila sam trudna.
(očito)user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 19:47:54   
m600
moj je bio + a nisam bila trudna....sve je moguće....

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 20:33:23   
lavica81
mirna sretnouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 20:57:51   
SilkWhite
Da...mislim da je najtočnije da pogledam UZV, al jako me brine to što je Hcg - hormon trudnoće iz krvi negativan, a to je više manje 100% točnost nalaza...sad stvarno ne znam dal da pijem te tablete ili da pričekam još koji dan pa da ponovim kućni test iz urina??? Doktor je rekao da te tablete ne škode i u slučaju da sam trudna, al ne bi voljela da mi one izazovu krvarenje i da izgubim moguću trudnoćuuser posted image , stvarno bi me veselilo da sam trudna.user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 21:02:47   
mišica 666
te tablete ti neće naškodit ako si trudna ali ako je beta iz krvi negativna nažalost nema sumnje nisi trudna.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu SilkWhite)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 21:10:33   
SilkWhite
Tak je i ginić reko, al nikad ne znaš...svi znamo kak funkcionira naše hr.zdravstvo, pa se nebi začudila da su još i zamijenili krvi ili nekaj zeznuli u labaratoriju...tak da nemem pojma nisam doktor al i oni su samo ljudi - obični smrtnici...a mene također i brine to kaj imam neke znakove trudnoće...kao npr. navečer mučnina, ovih dana sam imala i užasne vjetrove, osjetljivost bradavica, napuhnutost...itduser posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 21:13:12   
tikica_69
Silk White, evo ovdje su cure otvorile temu sa tvojim pitanjima i nedoumicama, pa mozes ovdje nastaviti da ne zachatavamo ovu temu: http://www.ringeraja.hr/forum/Duphaston/m_391025/tm.htm
TNX!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu SilkWhite)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 21:13:23   
zaba
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Meni je uvijek negativan s razlogom user posted image
  i moj user posted image ,ali moja kolegica je radila test - negativan,a kasnila joj je tri tjedna user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 21:22:11   
SilkWhite
Puno ti hvalauser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
11.1.2010 21:31:33   
Nika 24052006
Za prvu trudnoću mi je test pokazao debeli plus nakon samo dan kašnjenja,a sad za drugu trudnoću,kasnilo 3 dana i test je bio negativan,ponovila sam ga za tjedan dana,i onda je bio pozitivan...Pokušaj opet napraviti test kroz koji dan...Ja ti želim svu srećuuser posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu SilkWhite)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
12.1.2010 10:39:22   
mirna
Nema još user posted image ... Kupila sam još jedan test, ali pričekat ću još koji dan i napravit ga s prvim urinom...
Jučer sam se zabunila s računanjem, kasnila mi je tek drugi dan.... Danas je treći...user posted image

Hvala svima!user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
12.1.2010 10:45:52   
Puli
sretno mirnicauser posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Negativan test unatoč trudnoći?
12.1.2010 10:56:43   
BUMBIKA
Sretno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!