|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kasalj u trudnoci
20.11.2009 13:19:48   
elle1
kao sto znate trudna sam 7tjedana,uhvatio me nekakav kasalj pa me zanim jeste li vi imali takvih problema u trudnoci i sta ste koristile?pijem puno tekucine i taman mi svekrva pravi neki domaci pripravak sa mlijekom i medom,pijem i maslinovo ulje da mi malo podmaze medjutim malo me strah radi bebice,moze li ista biti od toliko kasljanja?jer ipak se naprezem?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kasalj u trudnoci
20.11.2009 15:06:49   
ikica84
nisam kasljala u trudnoci,ali ja bi ti preporucila da ipak posetis lekara,pogotovo jer je sada vrijeme gripe...
user posted image user posted image
on ipak bolje zna... samo pozitivno misli i bice OK!!!
user posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kasalj u trudnoci
20.11.2009 16:18:22   
m600
ja sam bila kašljala u trudnoći...nemoj uzimati nikakve lijekove..pij puno čaja s medom i limunom i uživaj u toplini svog doma

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kasalj u trudnoci
20.11.2009 19:32:13   
natalijax
čaj med limun samo to sam koristila

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kasalj u trudnoci
20.11.2009 20:58:30   
mišica 666
uh ja sam u 1. trudnoći se prehladila bila sam jedno 12 tj. trudna sjećam se da je bila novogodišnja noć i da sam ju cjelu prekašljala nisam mogla spavati od kašlja muž mi je cjelu noč kuhao čaj ali nije pomagalo . nasreću bebi nije ništa bilo pa mislim da neće ni tvojoj. pij puno čaja i limuna i dok nemaš fibru nema potrebe za doktorom. ozdravi brzo.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kasalj u trudnoci
21.11.2009 12:33:39   
Bebys
ja sam umrla od bolesti izidisala toliko sam bila bolesna i dobila pencilin i gotovo..sve proslo i neki sirup protiv kaslja....curi nista fala bogu...a bila sam preko tri mj. trudna...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!