RE: AIH - inseminacija (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


sarah_zg -> RE: AIH - inseminacija (16.1.2013 21:16:02)

123beba, čestitam. Negdje sam 'ulovila' da si trudna, al zar već 16 tj. vauuu. Bravo, svaka čast. ja sam 12. Sretno u nastavku i svim ostalim curama.




tintin -> RE: AIH - inseminacija (17.1.2013 8:47:52)

Beba super da je sve ok, bas sam presretna zbog tebe, sad se lipo cuvaj i mi smo tu uz tebe do kraja i bit će sve ok.
I ja se nadam da je neka pauza na ovoj temi, od kad nam nema dobrog duha ove teme nase Zmaje nekako sve utihnilo, ja se nadam da je s njom sve ok i Zmaja ako nas citas
zelim da nam se sto prije vratis da vidimo kako si.
Pusa svima.




PinkyFunkyBirdy -> RE: AIH - inseminacija (17.1.2013 8:57:18)

Draga 123beba, pa to su prekrasne vijesti! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Ne mogu vjerovati da si već u 16. tjednu. Pa to je proletjelo. [sm=smiley1.gif] Samo mazi i pazi svoju bušu i javljaj nam kako napreduje s vremena na vrijeme. [sm=smiley1.gif] Puno pusa i zagrljaja tebi i tvojoj mrvici! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




elmana -> RE: AIH - inseminacija (17.1.2013 9:06:47)

da se i ja javim na ovoj temi i pozz cure koje će u postupak a i one koje su bile naravno
ja imam jedan neuspješan iza sebe
ustvari bila je biokemiska trudnoća tako da dr ne smatraju totalnim neuspjehom
interesujeme da li je anica imala jako bolnu menstruaciju poslije pozitivne bete jer ja sam imala užasne bolove i završila u hitnoj
voljela bih da se družimo i razmjenimo iskustva
moj prvi postupak je bio u cita u splitu




tintin -> RE: AIH - inseminacija (17.1.2013 20:04:20)

Elmana vidim da si napisala da imas jedan neuspajesan ivf iza sebe ali da ti je bila biokemijska, ali draga i to je jedan plus znaci da uspjeva, i ja ti zelim da ti ovaj put uspije i da se bebica zadrzi kod svoje mame, ma i oce draga vidit ces samo pozitivno razmisljati.
[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




anica0508 -> RE: AIH - inseminacija (18.1.2013 0:29:51)

Pozdrav Elmana,evo da ti se javim...u iscekivanju sam svaki dan moje prve menstruacije nakon biokemijske pa cemo vidit...a u vrijeme krvarenja dok je beta padala imala sam dosta obilne izljeve i probadanja al ja inace imam jako bolnu menstruaciju pa nisam primjetila neku veliku razliku nego inace,da nisam pratila po beti Hcg rekla bi klasicna meca,eto...evo ja sam danas bila u Splitu i dogovoren je ovaj put postupak bez bockanje,samo klomifen i to je to pa cemo vidit...pozdrav drage moje i javljajte se,puno je lakse kad s nekim mozemo razmjenit misli i iskustva




elmana -> RE: AIH - inseminacija (18.1.2013 8:42:11)

pozz anice hvala na riječima podrške
anice meni je krvarenje počelo kad mi je beta pala na 14 bilo je užasno bolno iako i ja imam bolne menge nije ni slično
imala sam užasne grčeve tako da sam završila u hitnoj i sljedeća 4 dana ali manjeg intenziteta tako da i ja sad očekujem prvu m.. oko 2.2.
imala sam i veoma jaku stimulaciju pa neznam ima li veze i to ali bilo je užasno nisam mogla hodat bez pomoći mm ne bi mogla ni na vc sama
želim ti sreću u tvom postupku i da bude ovaj put dobitni
nadam se da će nam svima svanut jedno sunčano jutro i da se ovog proljeća svi radujemo




anica0508 -> RE: AIH - inseminacija (24.1.2013 9:51:07)

Cure drage kako ste mi,ima li kakvih novosti?evo ja veceras zavrsavam s klomifenom i sutra prvi ultrazvuk da vidim kako sam reagirala na njega....veliki vam pozdrav saljem




123beba -> RE: AIH - inseminacija (24.1.2013 19:35:37)

Anice, držim fige da folikuli budu lijepi i veliki!!!! Javi nam neke lijepe vijesti sutra! Sretno!




tintin -> RE: AIH - inseminacija (24.1.2013 20:27:01)

Anice sritno sutra, neka bude sve super i ti nama ovaj ciklus postala trudnica.
Kiss




elmana -> RE: AIH - inseminacija (24.1.2013 21:52:44)

anice draga sretno ti bilo da ima puno lijepih folikula i da se sve završi onako kako bi najbolje bilo
i da budu veliki naravno jer to je bitnije od broja




tintin -> RE: AIH - inseminacija (25.1.2013 17:31:02)

Anice kako je proslo?




anica0508 -> RE: AIH - inseminacija (25.1.2013 21:00:01)

Evo me :)) jos je malo da vidimo na cemu smo pa sad treba cekat ponedjeljak popodne da ponovimo i vidimo kako sam reagirala na klomifen...veliki vam pozdrav saljem




tintin -> RE: AIH - inseminacija (25.1.2013 23:12:31)

Držim fige da u ponediljak bude folikulica prave velicine. Pozdrav




123beba -> RE: AIH - inseminacija (29.1.2013 17:45:15)

Anice, kako je bilo jučer? Nadam se da folikuli napreduju baš onako kako je dr očekivao!!!!!




anica0508 -> RE: AIH - inseminacija (29.1.2013 18:16:26)

evo me....folikuli su jučer bili ok jedan 14mm i dva po 12mm i trebala sam u srijedu ponovo u Split da napravimo ultrazvuk i navečer štoperica međutim imam smrtni slučaj u obitelji i u srijedu mi je sprovod tako da ne mogu nigdje već su mi rekli da dođem u četvrtak mada ja mislim da će to bit kasno jer će mi to bit već 14-ti dan ciklusa,eto užas stvarno....pozz




tintin -> RE: AIH - inseminacija (29.1.2013 21:27:18)

Anice zao mi je zbog smrtnog slucaja,
Ja se nadam da ti nece biti kasno cetvrtak, drzim fige da bude sve kako triba biti i da ipak uspijes iskoristiti ovaj ciklus.
Pozdrav




123beba -> RE: AIH - inseminacija (30.1.2013 19:00:51)

Draga Anice, iskrena sućut... Nadam se da će te tvoji folikuli ipak razveseliti u jutro pa da sve bude kako treba! Drži se i javi se kad stigneš!




anica0508 -> RE: AIH - inseminacija (1.2.2013 18:22:42)

Evo mene s losim vjestima,danas bila punkcjja i oba se folikula pretvorila u ciste tako da nista od prirodnog postupka vec za 15-ak dana kad stigne menstruacija krecem s bockanjem i u nove pobjede....pozdrav veliki




tintin -> RE: AIH - inseminacija (1.2.2013 22:50:38)

Anice zao mi je sta ti je tako ispalo, ali ne brini u nove pobjede nego kako, sljedeci mjesec je tvoj.
Pozdrav




123beba -> RE: AIH - inseminacija (2.2.2013 10:30:08)

Anice, baš mi je žao... Držim ti fige za idući ciklus! Da bude uspješan, sa bezbolnom punkcijom, odličnim jajnim stanicama, super oplodnjom, i nakon transfera veeeeeeeeeelikom betom!




anica0508 -> RE: AIH - inseminacija (18.2.2013 1:01:03)

Nema vas cure moje...evo samo da se ja javim da sam od sutra opet bockalica pa cemo vidit hoce li bit treca sreca makar da do transfera stignem :)) dogada li se u vas stogod novog?pozdrav veliki




tintin -> RE: AIH - inseminacija (18.2.2013 19:40:52)

Anice sretno s bockanjem, neka ovaj put bude uspjesan, bit ce sigurno.
Mogla si nam se pridruziti na odbrojavanju, pa cemo sve cure skupa cekati plusice.

Inace ova nam je tema nekako bez cura, samo se ja i ti javljamo, i baš mi je zao zbog toga.
A kod mene sve po starom, ja sam u cekanju za svoj prvi ivf.

Pozdrav




elmana -> RE: AIH - inseminacija (20.2.2013 8:28:45)

pozz i od mene
neznam zašto nikog na ovoj temi
i ja se krajem mjeseca bockam to mi je drugi postupak , valjda bude dobitni
a vama cure sretno sve do kraja ...........
da rezultat bude [sm=duda.gif]




tintin -> RE: AIH - inseminacija (20.2.2013 11:40:44)

Elmana sretno draga, ja drzim fige da ti bude uspjesno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>