prehlada u trudnoći, help (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


2sweet -> prehlada u trudnoći, help (15.10.2009 12:30:59)

cure ako netko zna dobar savjet za zaustavljanje prehlade, javite mi! 4 mjeseca sam trudna,i već par dana nos mi curi i grlo me boli, još sam i uspjela grlo smiriti medom i čajem, ali nos?[sm=zmeden.gif]




mirna -> RE: prehlada u trudnoći, help (15.10.2009 12:45:49)

nema nikakvog recepta... puno pij, odmaraj.. prehlada neće nastetiti ni tebi ni bebici. u slucaju temperature možeš uzeti neki lijek s paracetamolom, npr. jedan lekadol.




anaxx -> RE: prehlada u trudnoći, help (15.10.2009 13:45:14)

ako si grlo sredila nos ne mora biti posljedica prehlade, ne znam u kojem si tjednu, ja sam u 16 pa sam ovo pročitala:

Mama u 16. tjednu
Nešto vas škaklja u trbuščiću, osjećate leptiriće? Jeste li možda pomislili da je nježno škakljanje po trbuhu zapravo prvo kretanje vašeg mališana? Neke buduće mame, ponajprije one kojima to nije prvi trudnoća, mogu već sada osjetiti pokrete ploda. Kako je to nevjerojatan osjećaj! A da vas ne prestrašimo, reći ćemo, posebno prvorotkinjama, da većina majki prve pokrete osjeti oko 20. tjedna trudnoće, a posve je normalno i ako se to dogodi tek kasnije, nakon 22. tjedna trudnoće. To važi ponajprije za one mame koje imaju višak kilograma u rezervi. Stoga budite mirni i to zato što ćete prvi nježni pokret sigurno osjetiti dok budete mirovali. Oboružajte se velikom količinom strpljenja! Vjerujte, vrijedi!
Sjećate li se kad smo govorili o punom nosu? U ovom je razdoblju za njega »kriva« trudnoća.




mirna -> RE: prehlada u trudnoći, help (15.10.2009 14:16:57)

Vidiš, ja sam na to skroz zaboravila... može biti...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




m600 -> RE: prehlada u trudnoći, help (15.10.2009 14:25:17)

IZVORNA PORUKA: mirna

nema nikakvog recepta... puno pij, odmaraj.. prehlada neće nastetiti ni tebi ni bebici. u slucaju temperature možeš uzeti neki lijek s paracetamolom, npr. jedan lekadol.


potpisujem mirnu i samo ću nadodati da sam ja bila dosta bolesna u trudnoći i sve je prošlo super...samo ne dozvoli si temperaturu...skidaj ju oblozima i tuširanjem




2sweet -> RE: prehlada u trudnoći, help (15.10.2009 18:46:55)

hvala vam puno, malo me panika uhvatila[sm=bravo.gif]




Stranica: [1]