Trnci u rukama i nogama (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Ruža -> Trnci u rukama i nogama (29.8.2008 15:55:59)

Zadnjih mjesec dana stalno mi trnu ruke i noge, pogotovo po noći da me probudi. Ujutro obadvije šake ne mogu pokrenuti koliko budu utrnute i onda popusti, a jagodice na prstima desne ruke već danima skoro da i ne osjetim. Ne mogu reći da je neki veliki problem, ali neugodno je. Mama je  iste probleme imala kad je s bratom bila trudna.
Kako vi stojite s tim? Jeste imale sličnih problema?[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




koka -> RE: Trnci u rukama i nogama (29.8.2008 15:59:55)

Meni su noge znale trnuti pa mi je ginić rekao da je to cirkulacija slaba. Pod tuš i hladnom pa toplom vodom sam prala i pila magnezij- Donat. 




ivanaa -> RE: Trnci u rukama i nogama (29.8.2008 16:02:59)

da vjerojano losa cirkulacija!Vjezbe,hladno-topla tusiranja...




Indy -> RE: Trnci u rukama i nogama (29.8.2008 19:22:44)


to ti se uklješti živac zbog pritiska bebe. meni se  isto zna događati da mi utrnu prsti i jagodica na rukama. izbjegavaj ležanje na leđima.[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




njanja -> RE: Trnci u rukama i nogama (29.8.2008 23:03:14)

meni se u trudnoći uklještio zglob na desnoj ruci i još mi nije prošlo..zna me dosta zaboljeti na trenutak...razglovarala sam sa frendicom, koja je inače neurolog, kaže da je to poznato za trudnoću, a da kasnije ne prestaje jer mame najćešće nose bebe s tom desnom rukom i zato to toliko traje....Nije ni meni za ići kod doktora, ali na momente me štrecne pa zna biti neugodno....




tiha -> RE: Trnci u rukama i nogama (30.8.2008 2:16:28)

i meni se to znalo dogadati....pila sam magnezij....e da u radaoni dok sam imala trudove vec pred sam porod ruke su mi utrnule i obraze i usne nisam osjecala...blizi ti se blizi..jos sitnooooooooooooooooo




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.8.2008 1:06:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stranica: [1]