RE: Autosjedalica? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


mariola -> RE: Autosjedalica? (15.9.2011 13:49:08)

Nema ni od mene pomoći, mi imamo maxi cosi tobi.




anaxx -> RE: Autosjedalica? (15.9.2011 14:10:10)

mi smo kad se G rodio baš kupovali auto tako da smo prvu (jaje) autosjedalicu dobili od Mazde, baš njihovu, drugu smo kupili maxicosi i super zadovoljni, spušta se u ležeći položaj i udobna je... obje su koristili i G i T, za G smo pred 6-7 mjeseci kupili novu, za velike dečke (ne znam za koliko kila, treću po redu [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]), marka Nania... nije bila skupa, ali izgleda sasvim solidno, G se sviđala, a s obzirom da on ima već skoro 5 godina mislim da je ok.




turići -> RE: Autosjedalica? (16.9.2011 9:25:54)

hvala vam cure




Sunshine28 -> RE: Autosjedalica? (8.2.2013 13:43:25)

evo i ja dosla u fazu odabira as, imamo jaje, necemo jos dugo pa rekoh da vidim sa mislite o mom odabiru...
uglavnom, imamo 3u1 Cam kolica/as i jako sam zadovoljna pa sam mislila od Cam-a uzeti i as, ova mi se cini da ima sve sto mi treba pa me zanima sto mislite:

http://www.magicbaby.hr/autosjedalice-hr/cam-gara.html

naravno, ako netko ima bolji prijedlog neka predlozi!




plavka -> RE: Autosjedalica? (8.2.2013 15:02:24)

I mm je frik po pitanju auti i sigurnosti u njima tako da smo mi kupili za našu princezu autosjedalicu od 9-36 kg. od Britax-Romer Evolva 1-2-3 i super smo zadovoljni sa njom!!!
evo ovako izgleda samo što je naša crvena:
http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/detaljan_prikaz_proizvoda/r%C3%B6mer_evolva_123_djecje_auto_sjedalo_leon-428/kat-42




cuba -> RE: Autosjedalica? (8.2.2013 16:47:14)

Sunshine, AS jako lijepo izgleda samo pogledaj ocjene na crash testovima, to ti je ipak najbitnije kod odabira AS.
Kao najbolje marke zadnjih nekoliko godina kotiraju: Romer, Recaro, Maxi cosi, Kiddy care.
Mi imamo Maxi cosi Tobi (9-18kg) i prezadovoljni smo sa njom. Toliko je čvrsta i stabilna u autu, ocjene na testovima isto super i nakon 2god što se R u njoj vozi je kao nova.




Sunshine28 -> RE: Autosjedalica? (8.2.2013 17:20:20)

ne mogu naci nigdje niti jedan crash test bilo koje cam as pa sam zato i pitala ovdje...




LorVer -> RE: Autosjedalica? (8.2.2013 17:26:03)

Sany, ja sam ti sve testove proucila, i potpisujem sto je napisala Cuba.
Po njemackm testovima sigurnosti najbolja je ona sjedalica koja ma napred dodatak jer jedino ona stiti kod frontalnog sudara.
Mi imamo kod cura Kidy pro i pre zadovoljni smo, i jednostavno je djete vezati u njoj.




BubaEma -> RE: Autosjedalica? (8.2.2013 18:49:07)

Mi smo kupili maxi cosi Tobi, i tad je ona bila najsigurnija na tržištu. Koristile su ju dvije djevojčice.. Ima pet položaja, naslon za glavu raste zajedno s djetetom. Ti položaji su odlični dok je beba mala, od 8 mjeseci do godine i pol da se može dosta spustiti kad beba zaspe. Remeni su super, fiksiraju se jednim potezom , a sve i da dijete stisne kopču za otključavanje ne može maknuti pojase dok se donji dio(onaj među nogicama) ne povuće prema dolje... Svi naši prijatelji su kupili istu... Čula sam od stučnih osoba, da sjedalica u jako velkom rasponu od 9-36 kg, nikad nije dovoljno sigurna za malu djecu.. Uglavnom, mi našu prodajemo..tu je na forumu i oglasniku..sretno s kupovinom![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




BUMBI -> RE: Autosjedalica? (8.2.2013 20:00:55)

Mi smo za D isto imalu Maxi cosi,a i sad smo mu kupili onu vecu Maxi cosi air protect i zadovoljni smo[sm=bravo.gif]
I braco ce tu koristiti.
Iako mislim da ti jos moze biti u jajetu.Mi smo D kupili tu vecu s nekih 10 mj




snowwhite -> RE: Autosjedalica? (12.3.2013 8:42:57)

u pošetku smo imali PPprimo vitagio sa bazom,idealna sjedalica,švrsta,sa dodatnim zračnim jastucima i naslonima da bebici ne pada glava
nakot toga smo uzeli palas 9-36 i sad planiramo kupiti još jednu tavu




Keekeelee -> RE: Autosjedalica? (12.3.2013 8:53:32)

Mi imamo Cybex jaje,a uzet ćemo Cybex Pallas 2 fix za kasnije. Ona je od 9-36kg. Cybex jako dobro prolazi na crash testovima.




seraphyme -> RE: Autosjedalica? (12.3.2013 8:57:32)

imamo maxi cosi jaje u kojem se i micek vozio i još jedno dijete, a miceku kupili od ferrarija 9-18 i super je. jako udobna i mekana, nije preskupa. sad kad pomislim, najbolje su one od 0-36 mj




snowwhite -> RE: Autosjedalica? (12.3.2013 9:06:49)


IZVORNA PORUKA: Keekeelee

Mi imamo Cybex jaje,a uzet ćemo Cybex Pallas 2 fix za kasnije. Ona je od 9-36kg. Cybex jako dobro prolazi na crash testovima.


stvarno je super ja sam oduševljena




snowwhite -> RE: Autosjedalica? (12.3.2013 9:07:44)

IZVORNA PORUKA: snowwhite


IZVORNA PORUKA: Keekeelee

Mi imamo Cybex jaje,a uzet ćemo Cybex Pallas 2 fix za kasnije. Ona je od 9-36kg. Cybex jako dobro prolazi na crash testovima.


stvarno je super ja sam oduševljena


pazi kad je na akciji,mi uzeli u slo za 1200 kn na akciji




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]