|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 9:31:06   
SOKICA
user posted image kako vam je beba promijenila spavanje iza 4mj. starosti i jeli uopce promjenila spavanje..moja spavala do pola 9 sad najednom krenila s budjenjem u 6 ujutro ali vise danjom spava...ja poludila...
i zanima me kada ste krenile davati hranu naravno miksanu i sta ste davale bebi ...od pocetka mislim...
fala user posted image

_____________________________

2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 9:34:36   
FIONA
I MOJA JE IMALA SAMO TAKAV SKOK U SPAVANJU....DO JUČER JEDNO I ONDA VEČ DRUGI DAN HOP NA DDRUGO....
mi smo počeli sa Hippovim kašicama jel sam zimska beba i nismo imali domaće pa je pedica rekla bolje hipp nego da kupujem špricano i radim sama ...

tako je i bilo...sve kaj ima na sebi da su od četiri mjeseca...prvo kao voćne pa onda nakon mjesec dabna povrtne...ja sam odmah mješala...nisam tri dana jedno pa uvodila drugo...jedan dan banana, drugi jabuka treči mik ta dva voća...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu SOKICA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 9:40:47   
SOKICA
user posted image isto tako i ja ...ja nekupujem hranu ..pa miksam nego joj dajem sve sto pise 4 mj. od voca , povrca...a mislim kad sad napuni pet onda ima i mesa...jede dobro sto dalje sve bolje...a naravno mljeko uvijek obavezno..i dalje izmedju obroka...
i jeli nastavila tako spavati...
mislim ustajati rano...user posted image meni se spava...
i jos nesto....CESTO MI SE KOMESA U SNU...JAKO CESTO USTAJEM i ona spava i vrti se...curi joj jako slina pa ja mislim da su to zubi...I ZA NEVJEROVATI NECE ONAJ DOLJE PRVI...nego izgleda ocnjak dolje...zar je to moguce...user posted image

_____________________________

2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 9:42:52   
SOKICA
hocu reci BIJELI JOJ SE TAJ ZUBIC...jos nije izasao..i neznam dali je to KOMESANJE I VRTENJE U SNU...radi zuba..nema temperaturu i ne place..

_____________________________

2009.

(Odgovor članu SOKICA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 9:46:27   
FIONA
moja ti je draga sa deset upravo takva...to je normalno!!!...ili zubeki...ili možda još crijeva ne prihvačaju ali njoj paše...a ovo oko buđenja...moja je velika i samo mlijeko nije dosta za preko noći pa ti ona uvela sebi oko četiri obrok!!!!...alooo a spavala proje cijelu noć...neče niš da joj pojačam mlijeko i eto problema....znam da si umorna ali tu nema pomoći...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu SOKICA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 9:51:20   
SOKICA
ma shvacam da treba jesti..ali mi nije jasno zasto se KOMESA mislim okrece udara nogicama po kreveticu a SPAVA...uopce se nebudi...i kad ju okrenem ili malo uzmem na ruke i opet vratim...ona spava nekih sat vremena i opet...ustajem najmanje 10 puta tako nocom ...nisam ni malo preterala...TO NE KUZIM ZASTO TAKO...do tri mjeseca je sve bilo o.k...spavala kao topic..cak sam je budila sama da jede nocom...a sad ludnica...jel to normalno svima tako..i sta je to...


_____________________________

2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 9:54:07   
FIONA
mi smo imali taj period sad od mora....i onda smo davali stolicu na pregled i sve bilo ok...ali mi je doktorica dala prolife ampule da pije nekih deset dala ili sedam več sam zaboravila i nakon deset dana se polako smirilo...evo više nema tog komešanja...inače od zubića ti dječica isto tako....to je nažalost faza koju moramo progrmiti...probaj prije spavanja namazati s gelom i kad se preko noći jače počne komešati malu ju zdrmaj ali joj ipak namaži i biti će joj lakše....probaj!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu SOKICA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 9:56:33   
SOKICA
kakav gel
sta ima za zube neznam
ona je tek 4 mj.
malo rano idu zubi


_____________________________

2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 9:58:17   
FIONA
ma kaj ti je...mi smo sa nepuna tri počeli mazat jel je ludila.....samo odi u apoteku i traži dentinox...ja sam ga stavila na dudu varalicu i sa njom sam razmazala po desni...probaj..nije niš mala...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu SOKICA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 10:00:58   
SOKICA
o super FIONA bas ti fala
meni je ovo prva beba pa nemam pojma o nicemu
sve mi novo
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 13:47:47   
uciteljica
Mi smo krenuli sa voćnim kašicama i to od voća s našeg podneblja (savjet pedice). U početku su to bile kupovne kašice od jabuke, breskve, kasnije smo počeli s mrkvom. Isto tako u ti vrijeme smo počeli piti i sokiće.
Kad je došlo ljeto i u vrtu bilo svega počeli smo miksati domaće: tikvicu i rižu, blitvu i žgance, jabuke i breskve +keks (ja davala petit mada me na forumu popljuvali rekli ni u ludilu zbog glutena, kasnije kupila plazma kekse, user posted image , i meni je Paula prva beba pa griješim, user posted image ).Kombinacije koje imamo : breskva -kekse-banana, breskva- riža, jabuka -breskva, jabuka keks-breskva, jabuka-riža, mrkva-jabuka.



_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu SOKICA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 13:50:41   
uciteljica
A da, kaj se spavanja tiče: kladim se na zubiće, user posted image .
Identične probleme sa spavanjem smo i mi imali kad je izlazio prvi zub, s drugim smo dobili temeraturu, a trenutno nema zuba na vidiku, ali se noću budi svakih sat vremena u plaču i sve živo gura u usta pa mislim da tu stiže još pokoji zubek, user posted image .



_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 18:47:20   
SOKICA
user posted image user posted image user posted image hvala ti...uciteljice...
ja isto mislim da su zubi...nocom joj sline cure...tako jako da sav krevetic i jastuk umokri...grozno...zato i ja mislim da su zubi...nema za sad temperaturu...al neznaci da nece biti...
ma kad je prvo dijete...to je SVE NOVO...user posted image user posted image

_____________________________

2009.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
21.9.2009 22:12:51   
Ninaa
Mi smo isto u toj fazi svaki čas plače ja sam je isto stalno uzimala na ruke i vraćala nazad, sad sam primjetila da ona zapravo spava i da su joj oke zatvorene i plače, malo je pustim i većinom se i ne probudi. sinoć je najmanje 10 puta zaplakala, ja ustanem odem da ću je dići i vidim da žmiri, tak sam je pustila i nastavila je dalje spavati. Moja je od petka nemoguća stalno cendra i plače i hoće na ruke, mislim da je sad fakat zub, slini od 3 mj i isto mažemo s gelom kaj je Fiona rekla i vidim da joj je lakše. A dohrana ja počela od 5 mj. prvo jabuka, kruška, banana, breskva i šljiva. Dalje nismo stigle. Bitno je da daješ par dana za redom isto tak da ak dobije osip znaš od čega je.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu SOKICA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: spavanje i hrana kasikicom kod bebe od 4 mj.
22.9.2009 9:10:36   
SOKICA
o.k.

_____________________________

2009.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!