Žene najviše vole čitati o seksu (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


piggy -> Žene najviše vole čitati o seksu (6.9.2009 0:08:37)

Znanstvenike je iznenadilo otkriće prema kojem žene iznad 45. godine najviše uživaju u knjigama koje sadržavaju seksualne priče. Žene koje vole čitati knjige uživaju u različitim temama, ali najdraža im je ipak seks, ustvrdili su znanstvenici. Naime, nedavno je provedeno istraživanje između 2000 žena u dobi od 45 do 60 godina.
Na pitanje koje knjige vole čitati i zašto, gotovo dvije trećine njih je odgovorilo da uživa u živahnim ljubavnim scenama u romanima. Polovica žena rekla je da ih knjige sa seksualnim sadržajem intrigiraju, dok ih je trećina izjavila da biraju knjige upravo prema tom kriteriju.
 
 
Dali i vi volite čitati knjige prema tom kriteriju?




Zvonki -> RE: Žene najviše vole čitati o seksu (6.9.2009 0:11:47)

[sm=smiley36.gif] Imam manje od 45 [sm=smiley36.gif]
Nisam nijednu pročitala a trenutno mislim da niti neću. Nemam vremena ni snage pročitati ni neko kvalitetno štivo a kamoli ovo.




mariola -> RE: Žene najviše vole čitati o seksu (6.9.2009 0:19:41)

IZVORNA PORUKA: Zvonki

[sm=smiley36.gif] Imam manje od 45 [sm=smiley36.gif]
Nisam nijednu pročitala a trenutno mislim da niti neću. Nemam vremena ni snage pročitati ni neko kvalitetno štivo a kamoli ovo.


aj potpisat ću te da ne pametujem[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Zvonki -> RE: Žene najviše vole čitati o seksu (6.9.2009 0:20:15)


IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: Zvonki

[sm=smiley36.gif] Imam manje od 45 [sm=smiley36.gif]
Nisam nijednu pročitala a trenutno mislim da niti neću. Nemam vremena ni snage pročitati ni neko kvalitetno štivo a kamoli ovo.


aj potpisat ću te da ne pametujem[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


Pa da. Ipak su sitni sati [sm=smiley36.gif]




vale29 -> RE: Žene najviše vole čitati o seksu (6.9.2009 17:23:42)

drage cure ja sam dosta njih pročitala[sm=smiley1.gif] a sad si moram naći vremena, malo čitam i odmah idem u akciju[sm=smajl.gif]




Stranica: [1]