Didatktičke igračke (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


Ruža -> Didatktičke igračke (29.8.2009 15:11:39)

Šta mislite o njima? Đurac ih ima par, ali ne vidim da pokazuje neki veći interes za njih od običnih. Mislim da im je svrha ipak malo prenapuhana i nekako mi umanjuju kreativnost u djece?
Imaju li ih vaši klinci, kakva su vam iskustva?




ivanaa -> RE: Didatktičke igračke (29.8.2009 15:16:02)

premeleni ti je jos da  kuzi,kad malo naraste imat ce svrhu[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




tikica_69 -> RE: Didaktičke igračke (29.8.2009 20:03:28)

I ja mislim da je on jos premali za njih...




troubled -> RE: Didaktičke igračke (29.8.2009 21:38:40)

svrha didaktičkih igračaka je da nečemu pouče..gledamo s te strane ja ih obožavam...
s obzirom na uzrast različito je i ono što dijete može svladati, pa su i didaktičke igračke različite...

po mom mišljenju sve su igračke takve...kao i sav priručni materijal...

npr....kad mu daš autić u ruku i on ga vozi po podu time vježba koordinaciju ruka - oko, uči kontrolirati svoje pokrete kotrljajući ili gurajući autić...
daj mu zdjelu sa kvačicama koje će on vaditi i ponovno vraćati - didaktički element je odnos u prostoru unutar-izvan...

ne znam konkretno na koju igračku misliš...moguće da je već prerastao ili mu je još prerano ili ga jednostavno ne zanima...





Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (29.8.2009 22:51:09)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Ruža -> RE: Didaktičke igračke (30.8.2009 12:56:06)

IZVORNA PORUKA: troubled

svrha didaktičkih igračaka je da nečemu pouče..gledamo s te strane ja ih obožavam...
s obzirom na uzrast različito je i ono što dijete može svladati, pa su i didaktičke igračke različite...

po mom mišljenju sve su igračke takve...kao i sav priručni materijal...

npr....kad mu daš autić u ruku i on ga vozi po podu time vježba koordinaciju ruka - oko, uči kontrolirati svoje pokrete kotrljajući ili gurajući autić...
daj mu zdjelu sa kvačicama koje će on vaditi i ponovno vraćati - didaktički element je odnos u prostoru unutar-izvan...




Slažem se.Baš zato mislim da su prenapuhane.




Ruža -> RE: Didaktičke igračke (30.8.2009 12:58:05)


[/quote]

Slažem se s troubled. Probaj pronaći nešto za njegov uzrast. npr moja curka je sa 9 mj obožavala onaj Tomy avion na daljinsko -ima dva dugmeta,jedno za kretanje,a drugo maše krilima i kljunom. nevjerojatno je brzo naučila koja boja je za što i odlično vježba finu motoriku.
Do npr Tomy jaja(koja su kao za uzrast od 9 mj-naša pedićka rekla nema šanse) nije htjela ni pogledati. Slučajno smo ih našli relativno nedavno i sada su hit.
[/quote]


Kakve su to Tomy? Jesu to one iz TL_a Imamo Tomy zvjezdu za uspavljivanje, onu što svira i reproducira zvijezde po stropu, ako je to to.




koka -> RE: Didaktičke igračke (30.8.2009 13:00:37)

Stavi mu različite plastične češe i neka ih slaže, nemoj forsirat, jednu lopticu veču da baca u kutiju, plastične flaše i stavi unutra nešto da šuška , u jednoj rižu, druga nešto teže itd...




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (30.8.2009 15:43:38)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Ruža -> RE: Didaktičke igračke (30.8.2009 16:32:19)

Baš mu tražim nešto za roćkas. Jel ima toga još ? Kolika je cijena?




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (30.8.2009 16:43:05)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (30.8.2009 16:44:27)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (30.8.2009 16:47:10)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (30.8.2009 16:52:18)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Monica -> RE: Didaktičke igračke (30.8.2009 16:56:04)

Ovo mi se čini odlično za malene[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Ruža -> RE: Didaktičke igračke (30.8.2009 17:10:51)

Cvrči ovu ideju će mi dida sigurno ukrasti. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Uvijek pita što ću ja nekome kupiti, pa kaže hajde da to ja uzmem, ti si mlada i krećeš se pa smisli nešto drugo.
Sviđa mi se!




Stranica: [1]