peg perego gt3 (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


mlada mama -> peg perego gt3 (18.8.2008 9:38:09)

ima li netko iskustva s ovim kolicima? gdje ih ima za kupiti? i s koliko kosara dolaze?i dali se moraju uzeti sve kosare ili samo koje tebi pasu? i na kraju kolika im je cijena?




FIONA -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 11:25:03)

i ja sam u dilemi vezano za kupnju kolica. Ne znam za ova koja ti želiš ali sam naumila jedan dan da odem u Prenatalov dućan jer njihova kolica 3 u 1koštaju upola jeftinije jer je sa njihovim logom!!! Moram ići pogledati. Da li ih je netko vidio i koja bi bila bolja. Da li peg perego gt3 ili od prenatala 3 u 1??




mlada mama -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 12:04:06)

ta prenatalova nikada nisam ni vidjela,jel imas sliku i koliko kostaju? ova sam vidjela da su oko4000kn,a sad ne znam jel sa korpama ili bez




tiha -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 12:04:38)

ja sam bila u prenatalu prosli tjedan i njihova kolica krecu se od 2000 do 5000 kn u os...a sad odi ti pogledaj i vidi dali ti odgovaraju!!! i naravno dali ti cijena odgovara!!!!




FIONA -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 13:11:12)

sad mi se javila sveki koja bu donirala kolica da je vidla Prenatalova i da koštaju oko 2.500 knda ima dvije boje, tamno plava sa petit plavo bijelim i siva sa petit crveno sivim. Mislim da sam vidla takva u gradu to su one sa kockicama plavo bijelim! veli da su ista ko Pegi ali heftinija zbog loga da joj je tako rekla prodavačica. Ak si u Zg tamo je podno ćičare u Ilici dućan! Ja bum ih uzela...




tiha -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 13:14:37)

vidjela sam bas ta kolica i jako su ljepa cure uzmite bolje ta zasto da placas ime ako su ista i svidaju vam se!!!!! sretno u kupnji!!




FIONA -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 13:21:06)

niš, briga manje.... mami Fioni kolica prodana.... sad idem u nabavku osnovnih krpica...




mlada mama -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 13:36:18)

a ja bih bas vidjela ta kolica,kako izgledaju,ne znam dali ste citale moje iskustvo s kolicima bilo je na forumu "koja kolica" ja se samo raspitujem za sada mi ne trebaju,ali voljela bih znati i biti upucena,ako zatrebaju. tiha ti si moja slavonka???




FIONA -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 14:08:23)

kopala sam po internetu i nemrem naći sliku.... imaju duboku košaru, sjedalicu za auto koja ima ručku tako da možeš bebu s njom staviti da ti sjedi i doma, tzv. "sportska kolica" klasična gdje dijete sjedi a može se spuštati i dizati i na sebi ima torbu da se odlože neke stvari... nadam se da ti je sada malo bliža vizija...




tiha -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 14:09:32)

ja sam ti iz belog manastira tocnije udisem baranjski zrak! al tu smo si!




FIONA -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 14:19:59)

sve ti je to blizu... ja ih namjeravam kroz 10 ak dana kupiti pa ti mogu poslati sliku ak ti se ne žuri...




mlada mama -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 14:21:37)

ja,jasnije mi je. meni su dosta vazni i kotaci da mogu ici po svim terenima zato su mi najidealnije trokolice s gumenim kotacima... samo sto mi je glupo nakon cetvora kolica kupiti jos jedna,ali ta cetvora su bila jeftina i nista koristi dobro sam se opekla na ta kolica i sad si ne mogu priustiti ona koja zelim(financijski mogu,ali glupo mi je vec izaci u selo s petim kolicima)[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




FIONA -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 14:32:23)

čuj danas kolica rade kao da se svi voze po asfaltu a ne i malo po prirodi ili kamenju. ja kod sebe ima cestice za šetnju ali i makadamske puteve i upotpunosti te razumijem kak ti je... pusti selo neka priča svoje a ti se drži one star " za dobrim konjem prašina se diže!"... naše bake nisu imale takvih problema jer na tačkama nisu pucale osovine i kotači... šala mala...




mlada mama -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 17:51:23)

a znam da je tako,a bas sam se udala u mjesto u kojem samo cekaju da imaju sta tracati i to ne samo selo nego i njegovi koji btw. nisu dali ni lipe, moji su financirali dvoja i jos neke koje nisu htjele kupiti nova ni kad su im se stara raspala to je bacanje novaca kao,a to sto svaki dan daju u kladionicu nije bacanje




FIONA -> RE: peg perego gt3 (18.8.2008 18:54:11)

stara pa kaj ne odeš na oglasnik preko interneta i ne kupiš kolica koja su rabljena. Ak nađeš neka koja su kao tvoja ne moraš ih furati na kemisko kada imaš svoju presvlaku... ja sam kupila kinderbet koji u dućanu košta 2000 kn za svega 500. uopće nije korišten jer im dijete ne želi spavati u kinderbetu i sada su mu kupili krevet. Nabasala sam na novo i dobro a jeftino... ne isplati ti se opet dati 4000 kn ako će im sudbina biti ista... Kaj se primitivca iz kladionice tiće steraj sve u v..... m.... i nedaj se z.........!!




Stranica: [1]