RE: Gdje su? Zna li netko? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


anaxx -> RE: Gdje su? Zna li netko? (15.11.2012 9:37:20)

IZVORNA PORUKA: BUMBI

mariola draga di si mi ti?baš mi fališ[sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif]
pepe i ti mi fališ[sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif]


potpisujem, gdje ste se izgubile cure... ?




pepeljuga -> RE: Gdje su? Zna li netko? (15.11.2012 18:27:09)

Tu sam ja [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]
Pratim svaki dan ali većinom sa moba pa mi se i neda pisati, ili dodjem kad svi već odu[sm=smiley13.gif]

Mi smo inače ok,dečki rastu a ima i nekih novosti,javim se uskoro puse cure




BUMBI -> RE: Gdje su? Zna li netko? (15.11.2012 19:33:30)


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Tu sam ja [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]
Pratim svaki dan ali većinom sa moba pa mi se i neda pisati, ili dodjem kad svi već odu[sm=smiley13.gif]

Mi smo inače ok,dečki rastu a ima i nekih novosti,javim se uskoro puse cure


hej draga,neka si se ti nama javila[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Nek ste vi dobro[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ima da se javiš što prije zbog tih novosti[sm=smiley36.gif],sad si me samo zaplila da si mislim šta je[sm=jezicek.gif]




anaxx -> RE: Gdje su? Zna li netko? (16.11.2012 11:04:38)

IZVORNA PORUKA: BUMBI


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Tu sam ja [sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif] [sm=smiley27.gif]
Pratim svaki dan ali većinom sa moba pa mi se i neda pisati, ili dodjem kad svi već odu[sm=smiley13.gif]

Mi smo inače ok,dečki rastu a ima i nekih novosti,javim se uskoro puse cure


hej draga,neka si se ti nama javila[sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Nek ste vi dobro[sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Ima da se javiš što prije zbog tih novosti[sm=smiley36.gif] ,sad si me samo zaplila da si mislim šta je[sm=jezicek.gif]


Opet te moram potpisati Bumbi, i mene zanima kakve su to tajanstvene novosti kod pepeljuge....[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley2.gif[/image], da nije B4?




BUMBI -> RE: Gdje su? Zna li netko? (31.1.2013 8:18:18)

Mariola draga gdje si?
Bas mi falis,javi se[sm=smiley1.gif]
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




plavka -> RE: Gdje su? Zna li netko? (31.1.2013 9:35:58)

Drage moje, evo i ja ću opet biti malo češće sa vama kako sam opet[sm=nosecka.gif].
Kad si u kolotečini uistinu ništa ne stigneš osim što škicneš tu i tamo kad uhvatiš vremena!!!
Ja sam uistinu dosta bila odsutna a sad vidim da ima dosta novih curka ovdje!!!
Mene zanima što je sa Cvrčak dal netko zna gdje je i kako je???




ikica84 -> RE: Gdje su? Zna li netko? (31.1.2013 10:06:27)

bumbi,mariola je bila malo kod svojih [sm=smiley1.gif] a mislim da je sad kuci,javi se na fb ponekad.
plavka cestitam na trudnoci!




danery -> RE: Gdje su? Zna li netko? (31.1.2013 10:25:25)

aaaaaaajme,vid' plavke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
pa čestitam na pupi [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=nosecka.gif]

cvrčak više nije tu,vidjela sam ju nedavno u prolazu sa curkom u trgovini,ali onak izdaleka,pa nismo niš pričale.....anja joj je naraslaa,prava cura [sm=smiley1.gif]




BUMBI -> RE: Gdje su? Zna li netko? (31.1.2013 10:37:58)

plavka čestitam na [sm=nosecka.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




plavka -> RE: Gdje su? Zna li netko? (1.2.2013 8:58:53)

Hvala vam curke, ja sam sretna za još jednu curku, muž malo manje jer je on htio pišulinca a moja ljepotica je jako, jako sretna!!!
Ona samo priča da mama u tubuhu ima seku, već nas je teta u vrtiću pitala jel to istina!!![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Mišica mala jučer mi je po prvi put poljubila trbuh, obuzeo me je odmah poseban osijećaj!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]