RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Prehrana trudnica



Poruka


Afrodita83 -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (12.3.2013 11:07:25)

Od samog početka pijem Elevit i dobar mi je




Tina 21 -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (12.3.2013 11:11:44)

Pila Centrum,ali mi nije odgovarao po okusu...pa sam nastavila dalje sa Prenatalom..ima li uopce kakva razlika?




snowwhite -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (12.3.2013 11:16:58)

meni NW nikako nije paso,dizao mi se želudac




Keekeelee -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (12.3.2013 11:18:51)

Ja sam pila NW i bio mi je čisto ok, jedino mi je stolica bila malo izmjenjene boje!




crazyblue -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (13.5.2013 15:35:04)

pila sam i prenatal, pregnital i elevit, a sad sam na centravit prenatalu.




Sunshine28 -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (13.5.2013 18:46:10)

ja sam pila Natural Wealth Prenatal, zadovoljna, nikakve nuspojave, ali mislim da je to sve manje-vise isto




Mama Sonja -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (21.5.2013 14:23:05)

Zanima me ima li tko kakva iskustva s tabletama Pregnital od Yves Ponroyja? Preporučila mi u ljekarni. U prvoj trudnoći sam pila Prenatal od NW-a. Hvala na odgovoru!




Dany6 -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (1.8.2013 11:29:48)

Cao i ja sam u dilemi, ne znam da li si cula za ORTHomol on je kazu vrhunski al uz to i cijenu mu je da ti se zanebesa, al racunam na ustrb drugih stvari prisutit to bebici....
pa da probas :)
Ja sam sad u 12 tjednu i trebam se odluciti moj mi je dr. rekao ako ikako mogu da bi to bilo idelano jer ima omega 3 ils. i probiotike i sta ja znam sve kao :)




sunset_ -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (25.8.2013 12:02:48)

Curke ja vam radim u ljekarni i mogu vam reći da je razlika u svim tim prenatalima u dozama . Najbolji su Pregnazon i Elevit jer imaju najjače doze.Zato i jesu tako skupi. Ja sam u prvoj trudnoći pila Twinlabov prenatal u drugoj NW Prenatal. Sad sam opet trudna i neznam šta ću uzeti, mislim da ću samo folnu a poslije neki prenatal...




set_alica -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (25.9.2013 22:30:19)

cao cure nova sam ovdje [sm=smiley1.gif]ja sam sada u 8+3 tj i koristim elevit plus omega 3 od elevita... ja sam prezadovoljna




keka12 -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (9.10.2013 15:04:34)

Meni je moj ginekolog rekao da ne tribam uzimat nista, samo u drugom tomjesecju uzimat zeljezo...jer da je to vise papi-lova i reklama, nego sta je potrebno (pogotovo ako se normalno hranim)...za sad jedino uzimam Formulu IV od GNLD-a (jedna dnevno i to ujutro), jer sam je uzimala i prije trudnoce za jacanje imuniteta...i evo stigla sretno i bez ikakvih mucnina do 14-og tjedna...[sm=smiley1.gif]




andydea -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (9.10.2013 15:51:33)

Ja pijem prenatal od Solgara vec 2god. bez prekida i super je !




ruwenzor -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (10.10.2013 10:20:37)

U prvoj trudnoći sam pila pregnital, u drugoj prva 3mj folnu pa elevit, sad dojim i pijem centravit postnatal.




kisica -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (3.11.2013 20:58:45)

Ja sam ovu trudnoću počela Elevitom, nije mi okus odgovarao a i mučnine su bile užasne od svega, tako da sam ipak kupila Centravit Prenatal. I nakon mjeseci i mjeseci korištenja, shvatila kako isti taj u sebi nema Magnezij koji je jako jako bitan što za probavu i regulaciju stolice, tako i za grčeve koji se javljaju ukoliko postoji nedostatak istog.
Tako da sam se vratila na Elevit.




leptirka -> RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...? (17.12.2013 17:41:48)

un prvoj prenatal
u drugoj samo magnezij i tekuće željezo




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]