|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
18.3.2009 10:56:40   
zlato_tatino
Jel moguće da sam se od Pregnitala počela jače debljati? Koristila sam donedavno Centrum i prešla na Pregnital zbog omega 3 i omega 6 ,ali kao da mi se paetit povećao ili sam jednostavno počela dobivati na kilazi jer je to normalno sad već u 4 mjesecu?

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
18.3.2009 12:58:39   
ivkica
Meni je od 4-7 mjeseca bio največi prirast na težini (1kg tjedno).. a od onda se je jako smanjio tako da od onda dobijem 1kg na 3 tjedna.. Pregnital pijem od početka trudnoče.

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
18.3.2009 23:11:17   
mala pcelica
ja sam do 7 mj pila prenatal,a sad sam prešla na centrum..mada mislim da je to sve isto i da nema veze sa debljanjem. ja sam se debljala kilu tjedno dok me dr nije stavila na djetu zbog masnoce u krvi ,sad sam dobila samo 1 kg.....

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
25.3.2009 18:39:43   
Ivy
folna kiselina ti ne može nikako naškoditi,ona ti ojačava organizam tako da veže željezo iz hrane,a ginići ga preporučuju i prije zatrudnjivanja jer pomaže očuvanju trudnoće u prvim tjednima,tako je mojoj seki rekla njena ginekologica,a prenatal ti je samo skup multivitamina minerala.

_____________________________

DOMINIK 14.04.05
čekajući 19.07.09

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
25.3.2009 18:41:39   
zaba
prenatal

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Ivy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
25.3.2009 18:45:01   
m600
ja pijem prenatal...mislim da je sve to isto

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
6.4.2009 14:54:03   
Sagem
Pijem folacin (sad sam u 11.tj), a po savijetu gin od 12. tjedna krećem sa  Prenatalom od Natural Wealth-a. Ne uzimam dodatene vitamine, ali svaki dan pojedem makar jednu voćku i obavezno salata uz ručak. user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
6.4.2009 15:05:52   
kokica
pregnital

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
7.4.2009 9:57:41   
elina
Prvih 12 tj.pila sam samo folnu,i u to vrijeme imala sam poveci apetit,al od kad sam pocela pit centravit s omega 3,skroz mi se smanjio!Neznam jel to bas do vit.ali kako god,bolje da manje papam!

(Odgovor članu kokica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
7.4.2009 10:03:12   
novamama
meni je ginekolog rekao da ne pijem prenatal (to je od natural wealth, jel'da?) jer da su se kod nekih trudnica pojavili problemi sa jetromuser posted image

uredno mi je preporučio hipp natal - jer da njemci znaju šta rade - no nisam ga poslušala...

ja sam pila cijelu trudnoću i početak dojenja FOLIC+, britanskog proizvođača, sa dodatkom ca i vitamina D:

user posted image


zubi su mi odlični, uopće nisu propali u trudnoći, a i ja sam se super osijećala.....

zato, toplo vam preporučam ovo, sve ostalo unosite prehranom - i razne omege, minerale i vitamine, samo jedite raznoliko..

kiss!!!user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
31.8.2009 0:36:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu scarlet)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
29.11.2009 22:05:08   
nikolina25
u prvoj trudnoći sam pila do 13.tj. folic, a poslije prenatal i magnezij. sad nisma pila folic jer nisam znala da sam trudnauser posted image , prenatal sam počela piti, ali sam prestala jer sam čitala na nekoliko mjesta da i nisu baš neke te da se od njih samo nabijaju kile i da beba zna bit veća. jel je ili nije ovo sve točne ne znam. ja jedem dosta povrća i voća pa se ne zamaram tim vitaminskim tabletama. i da pila sam i pijem fluonatril od 14.tj. u obje trudnoće.
moram priznati da sam u drugoj trudnoći puno opuštenije što se tiče tih svih dopuna prehrani, vitamina i sl.user posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
29.11.2009 22:09:29   
maja
Ja pijem prenatal trenutačno!!!

Nikolina25 nisi nam se dugo javljala, a vidim da imaš lijepu vijest da si trudna!
Čestitam draga!!!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
30.11.2009 9:35:50   
mišica 666
kad sam bila trudna 1. put bila sam na jednom tečaju za trudnice i bio je nutricionist i rekao je da se vitamini u trudnoći ne uzimaju već ako ti nešto fali ciljano se uzme ( npr. određeni vitamin ).user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
30.11.2009 11:45:16   
lueman
ni u jednoj trudnoći mi ginić nije rekao da trebam dopunu kakvih vitamina, i željezo mi je bilo superuser posted image tak da mislim nije nužno uzimat, osim ako ishrana nije "po mjeri"user posted image nisu mi stradali ni zubi, ni ten, ai klinci su bili ok

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
1.12.2009 14:30:00   
opic30
da, jako zanimljivo s obzirom da u trudnoći ne bi trebalo ništa uzimati, a popila sam već do sada u ovoj trudnoći što nisam u životu.
elevit pronatal, pola andola 100, heferol-željezo i bioelektra-magnezij u granulama...svakodnevno.user posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
2.2.2010 13:02:42   
mare_z
ja pijem prenatal od NW i zasebno još folnu kiselinu...u svakom slučaju ne može naškoditi, a rizici su veliki ako se ne pije. meni je ovo treća trudnoća, prve dvije su bile neuspješne...tako da sad poduzimam sve sve sve da sačuvam svoju bebicu...

_____________________________

sretna, sretna, sretna, PRESRETNA!!! :))))

(Odgovor članu opic30)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
4.2.2010 17:09:36   
anabella1610
Pozdrav svima!
Prije trudnoće (mjesec dana -toliko nam je trebalo:-))) i do trećeg mjeseca pila sam folnu kiselinu, a onda sam prešla na Prenatal (Twin Lab). Ponekad drmnem i malo magnezija (kad me boli glava ili imam grčeve u nogama), a sad trenutno - s obzirom da sam prehlađena - i malo C- vitamina.
Al mislim da je najbitinije zdravo se hraniti.

(Odgovor članu mare_z)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
4.2.2010 17:16:56   
lidac0605
Ja u prve tri trudnoće nisam niš uzimala-sve je bilo ok,zubi ostali ko biseriuser posted image ...
Sad u ovoj-pošto imam kroničnih zdr.problema i moram i dalje pit lijekove bez obzira na trudnoću-uzimala sam prva 3 mjeseca folnu,a dalje Centravit prenatal + omega 3 i magnezij jer mislim da nije naodmet s obzirom na okolnosti..

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu anabella1610)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
16.2.2010 14:53:27   
mare_z
u svakom slučaju, ne može odmoći...

_____________________________

sretna, sretna, sretna, PRESRETNA!!! :))))

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
16.2.2010 18:05:37   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: mare_z

u svakom slučaju, ne može odmoći...



zapravo može jer previše vitamina je isto štetno kao i premalo.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mare_z)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
17.2.2010 13:28:57   
mare_z
pa zato se treba konzultirati o količini s doktorom...

_____________________________

sretna, sretna, sretna, PRESRETNA!!! :))))

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
18.2.2010 21:17:20   
Ladina mama
Ja u trudnoći uzimala Centrum maternu na preporuku ginićke i nikad mi ništ nije nedostajalo. =)

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu mare_z)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
17.3.2010 23:06:29   
Dada22
user posted image U prvoj trudnoći sam pila Prenatal negdje od 10tog tjedna na inicijativu doktora i rodila zdravu curicu, dok sam udrugoj trudnoći (koja je bila kad mi je kčer bila 3 god.) počela uzimat prenatal na svoju ruku čim sam shvatila da sam trudna i rodila sina s teškom malformacijom srca te je umro tjedan dana poslije poroda. Sad radimo na trećoj bebi i ne pijem ništa jer koliko to našim bebama stvarno znaći - ne znam, nekada žene nisu trošile nikakvu kemiju pa su rađale i po deset_ero zdrave djece, a danas je sve više novorođenčadi s poremečajima bilo psihičke, bilo fizičke prirode iako većina trudnica pije dodatke prehrani. Možda samo trebamo jesti zdravu hranu i neće bit problema. I pomolit se Bogu da nam podari živo i zdravo dijete!

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prenatal, Pregnital , Centrum ili...?
17.3.2010 23:11:15   
ninolina
user posted image U prvoj trudnoći sam pila Prenatal negdje od 10tog tjedna na inicijativu doktora i rodila zdravu curicu, dok sam udrugoj trudnoći (koja je bila kad mi je kčer bila 3 god.) počela uzimat prenatal na svoju ruku čim sam shvatila da sam trudna i rodila sina s teškom malformacijom srca te je umro tjedan dana poslije poroda. Sad radimo na trećoj bebi i ne pijem ništa jer koliko to našim bebama stvarno znaći - ne znam, nekada žene nisu trošile nikakvu kemiju pa su rađale i po deset__ero zdrave djece, a danas je sve više novorođenčadi s poremečajima bilo psihičke, bilo fizičke prirode iako većina trudnica pije dodatke prehrani. Možda samo trebamo jesti zdravu hranu i neće bit problema. I pomolit se Bogu da nam podari živo i zdravo dijete!

dobrodošla draga
žao mi je zbog svega kaj ste prošliuser posted image
želim vam lijepu, veselu i zdravu bebicu
ja isto nisam pila ništa i evo hvala bogu svi četri su živi i zdravi
jedino sam u drugoj zbog tlaka uzimala vitamine...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Dada22)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!