RE: Piti folnu kiselinu 3 mj. prije planirane trudnoće? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


danery -> RE: Piti folnu kiselinu 3 mj. prije planirane trudnoće? (8.4.2011 21:39:46)

pila sam folic plus nakon 1.trudnoće godinu dana za slučaj da se druga [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/duda.gif[/image] "primi"...




inesica -> RE: Piti folnu kiselinu 3 mj. prije planirane trudnoće? (9.4.2011 23:24:33)

Radije uzimaj nego da ti poslije bude zao, ne daj Boze!




uspavana -> RE: Piti folnu kiselinu 3 mj. prije planirane trudnoće? (10.4.2011 8:59:40)

moj savjet je da provjeriš s ginekologom, jer je meni rekao da nije dobro piti folnu duže od 3 mjeseca zaredom...
ja sam pila cijeli 12.mjesec, kao priprema za trudnoću (ko da sam znala da ću ostat trudna u 12.mjesecu), i onda mi je dao još za 2 mjeseca i rekao je da je to to...
jer je najvažnije u prvim mjesecima bebina razvoja...

al možda ima i drugih mišljenja...




ZVRK -> RE: Piti folnu kiselinu 3 mj. prije planirane trudnoće? (10.4.2011 12:36:57)

IZVORNA PORUKA: uspavana

moj savjet je da provjeriš s ginekologom, jer je meni rekao da nije dobro piti folnu duže od 3 mjeseca zaredom...


ovo mi prvi glas uspavana
meni su rekli i moja ginička i ginič kojem sam išla na posebne konzultacije radi mog''''problema''''i sam rekao da ne šteti konzumiranje

nikada neznaš kada ćeš ostati trudan




Bablica -> RE: Piti folnu kiselinu 3 mj. prije planirane trudnoće? (11.4.2011 9:07:20)

Meni su u bolnici poslije poroda rekli da 3, a mogu slobodno i 6 mjeseci prije slijedeće trudnoće uzimati folnu. Pijem ju već 3 mjeseca i ne mislim prestat još koji mjesec. Nisam baš redovna tu i tamo koji dan preskočim jer zaboravim popit ...

IZVORNA PORUKA: uspavana

moj savjet je da provjeriš s ginekologom, jer je meni rekao da nije dobro piti folnu duže od 3 mjeseca zaredom...
ja sam pila cijeli 12.mjesec, kao priprema za trudnoću (ko da sam znala da ću ostat trudna u 12.mjesecu), i onda mi je dao još za 2 mjeseca i rekao je da je to to...
jer je najvažnije u prvim mjesecima bebina razvoja...

al možda ima i drugih mišljenja...





inesica -> RE: Piti folnu kiselinu 3 mj. prije planirane trudnoće? (11.4.2011 12:47:52)


IZVORNA PORUKA: uspavana

moj savjet je da provjeriš s ginekologom, jer je meni rekao da nije dobro piti folnu duže od 3 mjeseca zaredom...
ja sam pila cijeli 12.mjesec, kao priprema za trudnoću (ko da sam znala da ću ostat trudna u 12.mjesecu), i onda mi je dao još za 2 mjeseca i rekao je da je to to...
jer je najvažnije u prvim mjesecima bebina razvoja...

al možda ima i drugih mišljenja...


Jos je vaznije u prvim TJEDNIMA, zato i se i preporucuje tako rano poceti, tj. cim planiras trudnocu.







Leptir5 -> RE: Piti folnu kiselinu 3 mj. prije planirane trudnoće? (11.4.2011 13:13:52)

Ja folnu pijem već dvije i pol godine zaredom! Nijedan gin mi nije rekao da prestanem,nego mi rekli ne prestat,i privatnik i socijalna gin. i ginekolog iz bolnice. Nema štete piti to dugo jer je to vitamin.




Zora_84 -> RE: Piti folnu kiselinu 3 mj. prije planirane trudnoće? (30.4.2011 11:17:13)

pijem je već dva mjeseca..koliko sam čitala, folna kiselina je najvažnija u prvim tjednima, tj. mjesecima..tako da je najbolje početi piti već kod planiranja trudnoće




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]