Zaštita za vrata (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


anne -> Zaštita za vrata (23.7.2009 7:59:43)

Samuel je počeo istraživati kao lud - otvara vrata velika i od odmarića, ladice, svugdje se zavlači...
Kakve su te zaštite za vrata?
Koriste li ili je bacanje novaca?




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (23.7.2009 8:05:44)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Zvonki -> RE: Zaštita za vrata (23.7.2009 9:03:39)

Osobno nisam za te zaštite niti za nikakve druge. Mišljenja sam da dijete ne treba štititi od tih stvari. U prirodi djeteta je da istražuje i uči se na stvari onakve kakve jesu. Moja djeca sama shvate da ladice ako stave prstiće unutra pričepe prstiće, da se lupe u glavicu ako je stol iznad njih. Jer kod nas doma možda i ima zaštita na svakom koraku ali ima li kod drugih i vani?




ZVRK -> RE: Zaštita za vrata (23.7.2009 9:06:17)

jedina zaštita je ona koja se stavi u utičnice.drugo nismo ništa štitili




Zvonki -> RE: Zaštita za vrata (23.7.2009 9:07:16)

IZVORNA PORUKA: ZVRK

jedina zaštita je ona koja se stavi u utičnice.drugo nismo ništa štitili


Da, to smo i mi imali. Sad u novom stanu ima već u utičicama ugrađena zaštita. Ipak sam ja opet nalijepila. Ne vjerujem ja njima.




maja -> RE: Zaštita za vrata (23.7.2009 9:14:42)

Mi nemamo nigdje zaštitu, za ladice je bila ona što se treba bušiti pa nismo htjeli, a njegovi su prstići stalno pričepljeni ali on i dalje nastavlja, one zaštite za stolove redovito skida kod sestre tako da ni njih nismo stavljali. Valjda će ga proći uskoro jer što ja više urlam ne on više hoće.
To je tek početak Anne[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image], to su mali dečkići, svugdje ih ima u sekundi!




Stranica: [1]