|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   baby monitor
30.7.2008 8:13:52   
troubled
vidjela sam kod prijateljice i jako mi se svidio...monitor koji ima mali ekran, pa osim što može čuti bebića, može ga i vidjeti...
ona je to dobila iz nizozemske
pa me zanima ima li toga kod nas, ima li netko iskustvo i koliko to zadovoljstvo košta user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: baby monitor
30.7.2008 10:54:13   
maja
imaš video baby monitor u turbo limaču za 1.199.99 grozno skupo, probaj da ti netko nabavi izvana

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: baby monitor
30.7.2008 11:58:45   
Dora04
Moja prijateljica ima monitor koji je kupila u Metrou za nekih 400,00 kuna nije isključivo za bebe ali je jako zadovoljna i ima ga već 4 godine.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: baby monitor
30.7.2008 12:00:25   
troubled
400 kuna zvuči puno bolje od 1200....
ima li i taj ekran?

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: baby monitor
30.7.2008 12:07:43   
Dora04
Ima, a možeš ga prikopčat i na TV.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: baby monitor
30.7.2008 12:09:31   
troubled
zvuči odlično...istražit ću to čim opet budem gore...ovdje nemam metro
hvala user posted image

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: baby monitor
30.7.2008 22:19:26   
zg_cinik
user posted image user posted image user posted image
gledat bebu na TV... live prijenos...user posted image

ne kužim...user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: baby monitor
5.2.2013 21:20:18   
ciara999
Mi koristimo Snuza Hero... mrak stvar! Mobilni djecji monitor... Suprug ga nabavio u Ceskoj kad je bio na sluzbenom putu prije nego nam se rodila mala. Prati disanje vaseg malog andjela i obavijestiti ce vas u slucaju prekidu disanja i kretnji, to mi je bilo jako bitno... Zbilja mi je bio velika podrska kad sam stigla iz bolnice jer svi znamo da se ne spava... Danas sam saznala da je Snuza vec stigla u Hrvatsku... Imate ju i na facebooku... Baby-monitori SNUZA Hrvatska

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!