|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UPALA MJEHURA
25.7.2008 16:43:25   
njanja
Nebi te plašila, ali vjerojatno hoće....Meni je do kraja trudnoće, a čula sam i drugim curama....navikneš se na to....Ali da smeta...SMETA...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Brisano sporočilo]
26.7.2008 1:08:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: UPALA MJEHURA
26.7.2008 22:10:25   
ivana0015
wukovarka možda si već pročitala a možda i ne da imam probleme sa mokraćom i baterijama...
doktor mi je rekao da pijem samo čaj od brusnice 2l na dan (svaki doktor svoju politiku-izgleda),morala sam piti antibiotike ali mi je uz antibiotike dao i vaginalete-objašnjenje-kada piješ antibiotike nešto ti se dole smrda pa vrlo lako dobiješ gljivice...e sada,može biti vrlo lako da su gljivice nastale od antibiotika pa bi se trebala posavjetovati sa lječnikom oko vaginaleta...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: UPALA MJEHURA
25.8.2008 10:47:08   
sanjarica
meni je pomogao caj od persuna.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: UPALA MJEHURA
25.8.2008 13:16:56   
FIONA
Cure, čaj od vrijeska, majčine dušice i origano lista uzeti tako da odvagnete isti omjer svega i zalite vrućom vodom... Sok od brusnice koji imate u biljnim apotekama, malo je skuplji ali odličan. Tetrapak je kao trajno mlijeko...
Ja sam od početka na upalama pa su mi to preporučili i moja doktorica nakon toga potvrdila da je to ok.. ako ne stane onda na antibiotik!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: UPALA MJEHURA
26.8.2008 17:15:58   
evanda
Cure, pozdrav....dal se smije piti Spasmex ili nešto protiv bolova kod upaljenog mjehura...kakva su vaša iskustva i mišljenja...mene prilično boli, pijem puno čaja, ali bio me spasio neki analgetik.......user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: UPALA MJEHURA
26.8.2008 17:21:40   
mirna
spasmex se može uzeti.. propiše ga čak gin kod grčeva u trudnoći.. Obavezno posjeti liječnika, ako imaš upalu mjehura. (trebat će ti antibiotik)

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: UPALA MJEHURA
26.8.2008 17:25:02   
ivanaa
ja pila uvin caj i brusnicu i borovnicu i antibiotik za upalu u 7 tjednu pa dobila gljive pa gurala vaginalete.iscjedak imam stalno al netreba brinuti dok je bjeli ili bezbojan te ne smrdi ili pece.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: UPALA MJEHURA
26.8.2008 21:40:47   
FIONA
ja pijem spasmex u kombinaciji sa normabelima zbog bolova i vaginalete protiv upale... moram priznati da ja imam komplicirani trudnoću i da sam na tabletama od samog početka tako da se svakako oko tableta treba posavjetovati sa doktoricomuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: UPALA MJEHURA
26.8.2008 21:51:14   
evanda
Bila sam jutros kod ginićke....moram ujutro napraviti ABG urina, jer ona ne daje antibiotike napamet, žena je ok....samo što mene boli, pa sam htjela uzeti nešto protiv bolova....sad vidim da i vi sve pijete nešto....hvala vam, puseuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!