[Obrisani korisnik] (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (29.4.2009 17:03:53)

[Sadržaj poruke je obrisan]




pikachu -> RE: Mješovite grupe u vrtiću (29.4.2009 17:13:52)

Slažem se da je puno bolje za djecu da su sa svojim vršnjacima, pogotovo u toj dobi kada je razlika i od pola godine ogromna... Nažalost, jedno su želje, a drugo mogućnosti...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




tikica_69 -> RE: Mješovite grupe u vrtiću (29.4.2009 17:43:18)

Mislim da bi se trebali odgajati na razini svoje dobi i svojih vrsnjaka ali se i druziti sa ostalom djecom




gljiva -> RE: Mješovite grupe u vrtiću (29.4.2009 18:07:45)

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mislim da bi se trebali odgajati na razini svoje dobi i svojih vrsnjaka ali se i druziti sa ostalom djecom


potpisujem.
I vršnjaci se jako razlikuju, a pogotova kad je veća razlika, teško je onda prilagodit
program svima.




pepeljuga -> RE: Mješovite grupe u vrtiću (29.4.2009 23:07:56)

IZVORNA PORUKA: gljiva

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mislim da bi se trebali odgajati na razini svoje dobi i svojih vrsnjaka ali se i druziti sa ostalom djecom


potpisujem.
I vršnjaci se jako razlikuju, a pogotova kad je veća razlika, teško je onda prilagodit
program svima.

ja prepisujem i potpisujem[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Zvonki -> RE: Mješovite grupe u vrtiću (29.4.2009 23:12:23)

Po meni su uvijek oni stariji malo zakinutiji od mlađih u tim grupama. Recimo, u našem slučaju, dugo se nije moglo mrdnuti iz vrtića jer su ovi još malo premali za izlete i sl. I ti stariji nemaju baš puno što naučiti od ovih mlađih, dok u obrnutom slučaju, ovi profitiraju. Ne znam, ja baš i nisam za te mješovite grupe.




lueman -> RE: Mješovite grupe u vrtiću (30.4.2009 8:04:55)

e ja volim te mješovite grupe. jer moje dijete je s tri i pol godine već prepoznavalo slova a sad već slaže riječi. dakle za nju su ovi stariji u grupi bili poticaj. grupa je mala 11 djece od kojih je jedno dijete s cerebralnom paralizom. takvim mixom u grupi uče djecu da postoje i "drugačiji" ljudi od njih , ljudi koji trebaju njihovu pomoć. i već kad su tak mali usađuje im se svijest o odgovornost i osjetljivost prema drugima. meni se sviđa mješovita grupa, i uvijek bih ponovo odabrala taj vrtić.tete se svima posvećuju a raspon godina je od 3 do 6




ZVRK -> RE: Mješovite grupe u vrtiću (30.4.2009 8:11:39)

kod zvrkića u vrtiću nisu mješovite grupe.
spojeni su nekako od 1-2,3-4,5-6godina,ali mi se sviđa ponašanje(mog malog)u 7i8mjesecu kada su sve grupe pomiješane pa ih onda ima i velikih i malih i on se približi onda većim za igranje ...




Stranica: [1]