|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   žuti iscjedak u trudnoci...
28.4.2009 14:26:48   
mala pcelica
vec dva tjedna imam žuti iscjedak ,pitam se da li je to normalno ili je mozda neka upala,gljivice ili tako nesto....nikad do sad nisam imala takav.....da li je mozda neko imao slicna iskustva??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
28.4.2009 14:33:32   
m600
ja sam imala i imam ga još uvijek ali smanjio se jer mi je ginekolog prepisao vaginalete
to ti je od bakterija ako imaš u urinu...pij čaj od brusnice ili uvin
i najbolje  odi ginekologu za svaki slučajuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
28.4.2009 15:12:24   
mirna
u trudnoći sam imala malo više žutkasti i obilniji iscjedak nego prije trudnoće... ako te nešto svrbi ili boli onda je to upala, ali inače mislim da je normalno... najbolje da pitaš gin na sljedećem pregledu...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
2.6.2009 12:10:48   
Joanna
user posted image I ja ga imam već više mjesec dana. Nikako da ga se riješim. Užas!!! Gin. mi dao vaginalete rojazol al ništa nisu pomogle. Sad mi je rekel da mi više neće ništa dati budući da sam trudnica pa da sam osjetljivauser posted image . Poslije 30 tjedna idem vadit briseve tak da znamo kad se bliži porod dal ima nešto il nema. Nadam se da nema al ovaj iscjedak ne prestaje. Neće mi to valjda škoditi bebici.user posted image user posted image user posted image   Sad sam u 28 tjednu.



_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
2.6.2009 13:03:58   
dominik
koliko ja znam iscjedak u trudnoci je normalna pojava...meni gin dao vaginalete bez briseva, a onda je druga gin dosla na zamjenu i rekla koji ce mi to k pogotovo jer nisu brisevi radjeni i onda sam prestala i sve je proslo ok...

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
2.6.2009 13:11:59   
duks84
jedino što sam imala u prvoj trudnoći od iscjedaka bilo je ono bijelo pranje i to me pratilo od početka do kraja.....a doc je rekao da je normalno

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
2.6.2009 13:30:07   
lema
i ja sam ga do nedavno imala sa svim vaginaletama nisam ga se riješila i onda na kraju mi je teta od muža rekla. Ako znate šta je kantarjon e pa kantarjonovo ulje ako imate doma namoćite tampon u njega i stavite ga tako par puta na dan u nekoliko dana više nisam imkala ni upalu ni iscjedak to vam je moj savijet....user posted image

(Odgovor članu duks84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
2.6.2009 13:42:15   
ELISABETH
Meni su rekli da tampon umočim u acidofil ili u bioaktiv i da ga treba promijeniti svakih dva do tri sata, probala i uspješno se rješila iscjetka, bar za sad user posted image

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
2.6.2009 13:49:40   
MILLA
IZVORNA PORUKA: lema

i ja sam ga do nedavno imala sa svim vaginaletama nisam ga se riješila i onda na kraju mi je teta od muža rekla. Ako znate šta je kantarjon e pa kantarjonovo ulje ako imate doma namoćite tampon u njega i stavite ga tako par puta na dan u nekoliko dana više nisam imkala ni upalu ni iscjedak to vam je moj savijet....user posted image


provjereno user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
2.6.2009 20:49:29   
crvić
I ja imam pojačani bjelkast iscjedak, al to nije baš uredu jer sam i otvorena što znači da su to simptomi za prijevremeni porođaj. ja sad moram mirovat, al uvijek obraćajte pažnju na iscjedke.  

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: žuti iscjedak u trudnoci...
2.6.2009 21:09:12   
novamama
kantariol ili gospina trava se miješa sa maslinovim uljem - ulje je crvene boje


vrlo korisna protuupalna biljčica...može se koristiti i kao kupka za osjetljivu bebinu kožu...

ja sam koristila ali sam sve potrošila, sad čekam novu turu....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu crvić)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!