|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol u donjem desnom dijelu trbuha
10.7.2008 9:01:35   
dinnka
drage moje u zadnje vrijeme ( nekoliko dana ) ponekad osjetim oštar bol u donjem dijelu trbuha kao da me žigne desni jajnik ...to nije često a primjetila sam da više kad hodam , znate onaj osjećaj kad se trči pa se nema više snage pa onako nešto žiga na desnoj strani .

neznam ima li potrebe da idem dr. ??? Kad sjedim i kad sma mirna - ništa a ako malo brže hodam to osjetim , a na poslu često moram negdje !

ako neka od Vas ima slična iskustva .

velika pusa



p.s. Iva PIva  čestitam ti dušo , baš si mi nekako draga postala ! Sve naj za tebe i tvoju bebicu

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:08:36 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bol u donjem desnom dijelu trbuha
10.7.2008 13:12:53   
mirna
Koliko dugo si trudna? To se je meni događalo kada mi je trbuh počeo brzo rasti: negdje od 5. mjeseca trudnoće nadalje. Meni su cure objasnile da je to zbog širenja maternice i od preforsiranja. mene je znalo boljeti (na jednoj strani kao i tebe) kada sam previše hodala... ponekad je bol bila tako jaka, da sam se morala sjesti usred grada, dok me nije prestalo boljeti.

Znači: sve je to normalno, ali ako te ipak brine, nazovi gin.

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:08:47 >

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bol u donjem desnom dijelu trbuha
11.7.2008 8:08:54   
dinnka
Trudna sam 23 tjedna , dakle 6-ti mjesec . E upravo tako kad hodam tako me zaboli da moram baš usporiti dok ne stane  kao grč nekakav .

I ja mislim da je to to , možda zbog napora ili širenja stomaka . Jer kad sam mirna ili ležim ništa ne osjetim , pa sam se malo smirila , nekako razmišljam ako bi nešto boljelo boljelo bi stalno . Pa se trudim da u zadnje vrijeme malo usporim se korakom user posted image

hvala mirna , već sam se bila zabrinula , niko mi ne odgovara user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:08:58 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bol u donjem desnom dijelu trbuha
11.7.2008 11:49:52   
MILLA
to je uglavnom zbog širenja maternice,meni sada u 15. tj, več znam osjetiti.lagano grčenje,više na desnoj strani i donjem djelu trbuha kada se krečem,hodam ili se naglo ustanem

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:09:10 >


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bol u donjem desnom dijelu trbuha
11.7.2008 14:46:36   
spužvasta
Dinnka ništa se ne brini zbog toga......to ti je samo reakcija mišića trbuha koji više ne rade kao prije pa se sad žale kad ih hoćemo malo ubrzat...user posted image user posted image   akio te ništa ne boli dok sjediš ili miruješ općenito-onda nemaš brige! Ipak....svakim danom smo sve tromije i tromije.... user posted image   ..user posted image user posted image

_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bol u donjem desnom dijelu trbuha
14.7.2008 12:45:26   
dinnka
NIšta me ne boli dok mirujem  ili dok se lagano krećem , tu bol osjetim kad duže šetam ili hodam malo brže , ali sad sam skontala da treba da usporim i duboko dišem i prođe  i bolje je u zadnje vrijeme , a s obzirom na to kako se širim nije ni čudo da boli sve unutra  , odzada sam grozna , pravo se kukovi raširili  , netko mi kaže da je to dobro , lakše ću roditi ako su mi široki kukovi ...pa vidjećemo  te babske priče koliko su istinite user posted image

(Odgovor članu spužvasta)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bol u donjem desnom dijelu trbuha
15.7.2008 18:27:40   
ivana0015
dinka meni se to pojavilo već negdje u 11-12 tjednu trudnoće. uplašila sam se da je slijepo crevo-na takvom me mjestu bolilo samo se bol protezala još malo višlje....
još jedna razlika,mene je boljelo kada dugo sjedim..čim se dignem i malo protegnem sve ok..
spomenila sam to svom doktoru ali nije puno pažnje pridodavao tome pa očito da je to normalno

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bol u donjem desnom dijelu trbuha
15.7.2008 18:30:48   
troubled
i meni se to dogodi....oštra, iznenadna bol...ne traje dugo...
rekla mi je ginekologica da se ne uznemiravam, da je to sve normalno, pa se ja ne uzrujavam user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:10:53 >

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bol u donjem desnom dijelu trbuha
15.7.2008 19:33:00   
eva5
Ja bi ti ipak preporučila da na sljedećem pregledu to spomeneš ginekologu, ne treba ništa značiti  ali i meni se to događalo i prije 2 tjedna (sada sam u 29 tjednu) mi je ustanovljeno da jako nisko nosim bebu i da bi trebala mirovati, tako da sam od tada na bolovanju.

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:10:37 >

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bol u donjem desnom dijelu trbuha
17.12.2012 12:42:42   
mama551
pozz!evo ja sam sada 20 tj trudna,sinoc sam osjetila bol u donjem desnom dijelu trbuha,ali kada sam navecer legla.usred noci me bol probudila,mislila sam da je podrazaj na mokrenje,no bol se prosirila i na lijevi dio trbuha i malo vise cak.i tako otprilike sat vremena,jedva me pustilo.i kada sam se ujutro probudila,osjetila sam samo laganu bol u donjem, desnom dijelu...trebam li se javiti ginekologu?

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:10:25 >

(Odgovor članu eva5)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bol u donjem desnom dijelu trbuha
17.12.2012 12:54:30   
Sunshine28
obavezno kod ginekologa!

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:10:15 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mama551)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!