|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gaziranih pića da ili ne?
12.3.2013 11:07:02   
Renata RR
Što manje, to bolje...user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 12.3.2013 11:09:43 >

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: gaziranih pica da ili ne?
12.3.2013 11:10:15   
marina289
od jedne case kole tjedno mi nece nist bit user posted image

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gaziranih pića da ili ne?
12.3.2013 11:13:48   
Tina 21
Meni ne..napuhne me i dalje ostanem žedna..voda mi je zakon!

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gaziranih pića da ili ne?
12.3.2013 11:17:10   
vandax
JA inače ne pijem gazirano ali u trudnoći mi je želja bila baš Cola. Onda smo frendica i ja, dvije trudnice išle na piće i onako ko mala djeca naručile Coca-Colu. Malo nas je konobar čudno gledalo, a mi smo guštale.

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gaziranih pića da ili ne?
13.5.2013 15:36:47   
crazyblue
ja sam u trećoj trudnoći pila dnevno pola litre cole svih 9 mj. nikakvih posljedica za bebu nijebilo,jedino se mama puno udebljala i dobila puno celulita (ako to ima veze s gaziranim)

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gaziranih pića da ili ne?
13.5.2013 16:11:22   
ruwenzor
jel se donat računa pod gazirano?user posted image to je jedino gazirano piće koje pijem
nisam za gazirano ni inače a kamoli u trudnoći, nekak mi je to preumjetno i preslatko, a cola je još i prepuna kofeina

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu crazyblue)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: gaziranih pica da ili ne?
10.6.2013 21:16:47   
FIGICA FIFINANKICA
u umjerenim količinama nije štetno

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: gaziranih pica da ili ne?
18.10.2013 14:43:17   
mimagy
Drage moje, ja sam inače uvijek bila ovisnik o coca-coli,pogotovo u pms-u,no kako sam napravila test na trudnoću negdje piše da se ne smije,a negdje da je o.k. Pitala sam mamu,koja je rodila nas troje i rekla mi je samo to da svoje želje ne izostavljam,ako me vuče želja da pijem da pijem,inaće popijem šalicu crne kave,ako bi uzela drugu već bi mi bilo muka,prije sam mogla popiti i litre kave ne bi mi bilo ništa. Ako u tom danu popijem čašu kole,onda odbacim kavu,jer svi znamo da i kola sadržava kofein kao i kava,pa ako pijem jedno ne pijem drugo. No,što dalje sve mi više nekako godi čaša mineralne vode,najviše voda iz slavine i šumeće tablete ili cedevita, i ponekad kažu da je zdravo zbog vitamina d,kojeg meni nedostaje jer sam alergična na sunce čaša pivo tjedno,no ne pijem baš svaki tjedan tu čašu piva.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: gaziranih pica da ili ne?
18.10.2013 14:55:01   
evanoi
ja nikad ne pijem gazirano, em ne volim, em nije zdravo. (donat tu ne ubrajam, mada ni njega nemam potrrebu piti). ali u 2.mj user posted image imala sam ogromnu želju za gaziranim (svi su mi se čudili) i jedino mi ono nije neko kraće vrijeme stvaralo mučnine. dakle, samo kratkotrajno bilo efektno user posted image

(Odgovor članu mimagy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: gaziranih pica da ili ne?
18.10.2013 15:12:53   
andydea
Ne pijem bas gazirano ali u trudnocama sam pila mg donat i sad si znam malo popit iso sport..on mi je super za mucnine !

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: gaziranih pica da ili ne?
5.11.2013 20:38:14   
Ivankasf
Definitivno sam protiv gaziranih napitaka u svakodnevnom životu, a pogotovo u trudnoći-- ako možete izbjegavajte u širokom krugu-- to vam je čisti šećer - samo vas vuče da još više pijete - a nikakve koristi od njih

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: gaziranih pica da ili ne?
13.11.2013 12:09:45   
mekica
Ja sam protiv ali dobro jedna čaša neće naškodit.

(Odgovor članu Ivankasf)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Gaziranih pića da ili ne?
24.11.2013 14:27:40   
crazyblue
u prethodnim trudnoćama sam pila poprilično cole i gaziranih. sada sam izbjegavala sve do sada pred kraj i sad popijem onu malu colicu svako 2-3 dan... jednostavno mi organizam traži i ne mogu odolit

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Gaziranih pića da ili ne?
27.11.2013 11:58:46   
Bellatrix
Vidim da nas puno ima želju za colom u trudnoći! U prvoj nisam imala takvu želju, ali sam pila instant kavu bezkofeinsku. Sad mi ne paše ni bezkofeinska (valjda radi mlijeka) pa imam želju za colom.

(Odgovor članu crazyblue)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Gaziranih pića da ili ne?
27.11.2013 13:18:17   
maja pčela
uh i mene u ovoj trudnoći ubija želja za colom,a inače ju ne pijem ni kad nisam trudna,u prve dvije trudnoće nisam ni pomirisala gazirano ali sada user posted image samo mi se cola traži,a kad ju popijem imam grižnju savjesti jer znam da nije zdrava....

_____________________________

moja tri anđela,moj život,moje sve <3 <3 <3

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!