RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Prehrana trudnica



Poruka


berny -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (28.12.2010 14:27:47)

kviki pereci i mineralna[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




tina0310 -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (28.12.2010 14:29:21)

kviki sam ila ka luda[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




drugasrecica -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (28.12.2010 15:09:25)

ja sam imala tako gadnu mučninu da ne bih mogla ništa jest cili dan, a pila sam na silu jer znam da moram pit. Skuhala bih puru ili palentu i natjerala se da to pojedem, smršavila dosta al kad je prošlo brzo sam to nadoknadila [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mayathebee -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (28.12.2010 15:56:25)

Mučnine davno iza mene, ali neću zaboraviti kako sam jela samo integralne krekere i bademe!!!




Leluška -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (2.1.2011 1:48:17)

cuclam malu žličicu najobičnijih zobenih pahuljica i kada se razgnjecaju, progutam...




irtomena -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (11.1.2011 10:47:30)

Limun....jedini zaista pomaže, od njega mogu i dobro podrignuti.[sm=smiley36.gif]
Uopće nemam apetit, jedem na silu, jer, ako ne jedem, pogotovo mi bude mučno. Pomažu i naranče.




Rebeka -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (25.1.2011 11:37:41)

Moja mučnina je sveprisutna: doslovno bih povratila sve što bih pojela sve do trenutka kada sam pojela zelenu salatu: kao da me preporodila. Tako je lijepo bila začinjena i jela sam je svaki dan jer jedino to nisam povraćala...
A inače bih grickala štapiće i kikiriki jer je navodno bogat izvor folne kiseline...




lavica81 -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (25.1.2011 12:17:31)

hladno mlijeko, bademi, štapići




jelena j. -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (25.1.2011 12:18:57)

ja sam jela smoki i colu pila to mi je odgovaralo




suncesunce -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (28.11.2011 23:02:14)

pozdrav svima
moj prvi post upravo na ovoj temi, pa mozete pretpostaviti sto me muci. U osmom sam tjednu, ali mi je toliko muka da ne znam kako dalje. Po cijeli dan imam bol u zelucu i napuhan stomak. Jela ne jela isto mi je. Povracala jos nisam ali ne mogu spavati, a nemam volje ni za poslom. Pokusala sam koristiti neke namirnice ovdje nvedene ali nista ne pomaze. Umorna sam... Pomagajte jos nekim savjetima??




mirna -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (29.11.2011 7:57:07)

ah jos malo izdrzi... i ja sam kukala ovdje... meni je mucninu smirio caj od kamilice, mineralna ili orbit zvakace (samo jedan okus), a potpuno je nestala tek poslije 12. mjeseca...probala sam sve i svasta, od caja od djumbira nadalje...




pticica -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (29.11.2011 7:57:59)

meni su kokice najvise pomogle[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




suncesunce -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (29.11.2011 17:55:09)

hvala drage moje... Upravo sam zamolila MM da mi napravi kokice. Valjda ce od toga ovaj party u mom zelucu prestati.




LorVer -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (29.11.2011 18:23:48)

Ja sam trenutno u 12 tj. i mucina jos uvijek postojana.ne pomaze mi apsolutno nista, ali sam sretna jer sam u prve dvije trudnoce do 16 tj. bila u bolnici na infuziji i do tada smrsavila 15 kg. vjerujte mi u bolnici su pokusavali sve da mi bude bolje ali nis nije pomoglo, ali kad je proso taj 16 tj. ko da mi  muka nikad nije bilo.
ja sad imam velike muke sa unosom tekucine, jednostavno mi nis ne pase. dovoljan je samo pogled na flasu i meni je vec zeludac u grlu. 




crocandy -> RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina? (16.3.2016 9:58:20)

Pozdrav trudnice [sm=smiley1.gif]

Meni je ovo prva trudnoća , trenutno sam na kraju 6t, ali me ove mučnine ubijaju. Ne mogu ustati iz kreveta koliko mi je muka.
Prestane na 2 min i tad želim oprat kosu, staviti ručak, bilo sto.
I čim se ustanem, opere me val mučnine, srećom ne povraćam.
A navečer ne nogu spavati sto od noćnih mora (svaku večer) i od mučnine. Blaženo majčinstvo :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]