[Obrisani korisnik] (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (20.3.2009 11:54:17)

[Sadržaj poruke je obrisan]




ejmama -> RE: Što mislite o kišobran kolicima? (20.3.2009 11:56:33)

Kupila sam ih , ali ih baš nisam koristila.




tikica_69 -> RE: Što mislite o kišobran kolicima? (20.3.2009 12:16:55)

Nama su obicno sluzila da ih oni voze po parku [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anoniman -> RE: Što mislite o kišobran kolicima? (20.3.2009 12:27:05)

e, sad zavisi na kakva misliš.
ona jeftina, obična kišobran kolica smo kupili za P. kad je bila mala i nisam bila zadovoljna s njima, jer nisu imala ležeći položaj, a nisu baš dugo ni trajala, kotači su riknuli, tenda se raspala i tako su završila kod bake, pa nam posluže umjesto hranilice kad svi - čoporativno - dođemo na ručak nedjeljom.

za Elenu smo kupili - POŠTENA - kišobran kolica: PP Pliko x-lite, i preodlična su! Jesu skupa, ali vrijede, možeš ih korisititi skoro od početka, jer imaju položaj, ne baš 0-ti, nego nešto između skroz ležećeg i polusjedećeg, taman za spavanje. Sklapaju se u kišobran i idu s nama - gdje mi tu i ona.




dominik -> RE: Što mislite o kišobran kolicima? (20.3.2009 12:29:10)

meni su super bila za do vrtica i nazad i za daljnje relacije setnje su super...imamo mali auto pa su nam i u tu ruku dobro dosla, a znao je i zaspat u njima jer su imala spustanje naslona ali ne do kraja...




Florijan Jakov -> RE: Što mislite o kišobran kolicima? (20.3.2009 12:55:27)

IZVORNA PORUKA: dominik
meni su super bila za do vrtica i nazad i za daljnje relacije setnje su super...imamo mali auto pa su nam i u tu ruku dobro dosla, a znao je i zaspat u njima jer su imala spustanje naslona ali ne do kraja...


slažem se, za šetnju su super kad su djeca veća i kad imaju ritam spavanja pa ne zaspu više tijekom šetnje.




Ruža -> RE: Što mislite o kišobran kolicima? (20.3.2009 13:44:29)

Nemamo ih, ali planirala sam uzeti neka jeftinija za more.




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (20.3.2009 16:18:20)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Stranica: [1]