Slaže li vaše dijete puzzle? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Igre, brojalice, pjesmice



Poruka


Njofra -> Slaže li vaše dijete puzzle? (4.3.2009 19:55:57)

Da li su puzzle za dvogodišnjake?
Koja igra najviše zabavi vaše dijete?




mrkvač -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (4.3.2009 20:32:43)

Moja obožava puzzle počela ih je slagati s 3,5 god. sad ih složi bez problema ima skoro 5 god.




božica -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (4.3.2009 21:09:30)

za dvogodišnjake imaš drvene puzle par komada
tj pričekaj koji mjesec sa nekih 2,5 god bi mogao poćeti slagati puzzle
tako je naša poćela
tj puno puta smo zajedno slagali zajedno
pa sada te od par komada bez problema složi sama 3,4 god




tikica_69 -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (4.3.2009 21:16:31)

Ne sjecam se kad su moji poceli, ali mladji ih obozava slagati oduvijek 




dikac -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (4.3.2009 22:53:11)

moja ima 21 mjesec i slaže drvene predmete npr medu iz 3 dijela,  to bi bio kao uvod u puzzle samo što joj i to nekad bude preteško

voli slagati kockice, igrati se sa bebama, sve porazbacati i ne igrati se sa ni jednom igračkom... rijetko se sama zaigra tijekom dana, voli da netko s njom učestvuje u toj igri, bez obzira o kojoj se radi




mami 36 -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (5.3.2009 8:12:46)

Moja je počela s 2.5 god.drvene od nekoliko kom.ali je to bilo predosadno već nakon nekoliko dana.Sada s 3.5 slaže one od 100 ili 160 kom i strašno to voli pa skoro svaki dan slažemo [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




ejmama -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (5.3.2009 11:24:52)

Moja ima 2god. i za sad zna nekad slagati one puzzle dječje kao tepih.




Lady3 -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (5.3.2009 12:21:31)

L.obožava puzzle i složi bez problema.prije mene..[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Nika 24052006 -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (5.3.2009 14:45:18)

Nika ce u 5.mj navrsiti 3 godine,a pocela je slagati sa negdje 2,5,ili nesto ranije. Nema nekih problema s tim,slaze bez problema kada hoce,ali najcesce nece. Takva je da ju puno ne zanimaju igracke. Najvise voli kompjuter,ali joj to ne dozvoljavamo previse,mozda pol sata dnevno. Mozda jos malo pricekaj sa puzzlama,s pocetka ce ici teze,ali kroz dan,dva ce slagati kao od sale. Pametna su nasa djecica,sve oni brzo skuze...




mara27 -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (7.3.2009 22:35:12)

Luce je totalni manijak za puzzle, slagala je sa 2 g one za 3+, sada ima 3ipo g i uz moju malu pomoć složi one od 7+, a one za 5+ sama kao od šale...
neki su čak mislili da je ja forsiram, ali šta ću kad ona jako voli a ja joj kupim jer mislim da je to super i pametna stvar....

za najmanje bebe osim tih drvenih mislim da su najbolje one na Fifi (ako je to još uvijek aktualno) jer ih ima za 2+, crteži su sa oštrim linijama i ne prešareni da se dijete ne zbuni previše.

najblji izbor mi imaju TurboLimač i Konzum(da, da), ali opet, i nisu sva djeca za to zainteresirana, ne treba ništa forsisati.






Njofra -> RE: Slaže li vaše dijete puzzle? (2.4.2009 17:09:17)

Eto, kupili i mi puzzle u Turbo limaču ali one za 3+ a Njofra je 2,5g i mogu reči da ih je odmah skužio što me iznenadilo za tako malog dečka da toliko kuži stvari. Puzzle su od 5 dijela. Izgleda da mu je to zabavno. Saamo ima jedan problemčić a to je brzo ga prođe volja kada ih nekoliko puta složi i razbaca to je to. Trebaju mu nove. Tako da ne znam više kaj bi. Moj dečko je jako znatiželjan.




Stranica: [1]