|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Implantacijsko krvarenje?
24.4.2014 9:20:43   
jelenasplit
Poslala bih vam ja sliku da imam bolju kameru, jer ja jedva uživo vidim crtu, a kamo li preko slike, stvarno se ne vidi dobro.
I još nešto... Evo, malo prije sam dobila grčeve identične menstrualnima ( imam osjećaj da ću dobiti) i iscjedak više nije smeđi nego crveno-smeđi i obilniji je.
Da to nije ipak menstruacija?
Ispričavam se ako stvaram pomutnju s toliko informacija, ali ja ni sama ne znam što više misliti o svemu ovome.
Stalno mi je u glavi taj test, je pozitivan ili ne, pa sad ovaj iscjedak koji lagano počinje ličiti na menstruaciju, ali svejedno nisam sigurna je li prava ili ne...
Stvarno sam zbunjena.
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Implantacijsko krvarenje?
24.4.2014 9:51:13   
PinkyFunkyBirdy
Draga, meni se prema tvom opisu čini da je kod tebe riječ o biokemijskoj trudnoći. To je jako rana trudnoća kad dođe do začeća no bebica nikad ne oživi jer nešto nije ok - ili se nije bebica uspjela dobro ugnjezditi u maternicu ili postoji neka kromosomska greška pa ju tvoje tijelo odmah odbacuje. To je prirodan proces i većina žena je to doživjela, ali ako ne pravi test niti nikad ne sazna za tu trudnoću. Jednostavno im menga zakasni s kojim danom. user posted image
Prošla sam dvije takve i znam da je testić obično jako slab i krene to brljavljenje, no tek kad krenu pravi menstrualni jaki grčevi onda stigne prava menga i na žalost tu nema pomoći. Kod spontanih (znači kad bebica oživi i kad joj kuca srce što je u malo većoj trudnoći) postoji šansa da se spriječi najgore, ali kod biokemijskih ne. Tu stvarno nije krivica ni žene ni muškarca već je to prirodni proces eliminacije na koji nisi mogla nikako utjecati. user posted image user posted image
Puno žena ne zna da zapravo od svih ukupnih začeća samo 23% će na kraju završiti s rođenjem bebice.
Još uvijek postoji šansa kod tebe (jer ne mogu ja sa sigurnošću znati što se točno kod tebe događa, ali premo onome što si mi rekla govorim ti ovo što znam) i možda stane krvarenje i bude sve ok. Ako se to desi ili ako želiš možeš već danas otići do ginića da vidiš što će ti reći. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu jelenasplit)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Implantacijsko krvarenje?
24.4.2014 11:07:37   
jelenasplit
Ja ću pričekati još par dana, obavezno ću napraviti još nekoliko testova pa ćemo sve vidjeti i od toga ću onda krenuti dalje. Ako sam trudna želim zadržati trudnoću naravno, iako je bila neplanirana i da sve bude u redu.
Samo se nadam da nije ta biokemijska, bilo bi mi žao da je tako. user posted image
Držite mi fige da sve bude ok uff...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Implantacijsko krvarenje?
24.4.2014 12:11:10   
PinkyFunkyBirdy
Ok. Ako ti testići budu prikazivali sve jaču i jaču drugu crtu odi kod gina da ti da tablete da iscjedak stane.
Sretno i javi kakav će rezultat na kraju biti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu jelenasplit)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Implantacijsko krvarenje?
25.4.2014 11:02:58   
jelenasplit
Evo mene opet user posted image
Smeđi iscjedak i dalje traje još uvijek samo u tragovima.
Bole me leđa u donjem djelu (točnije u križima), a i ponekad imam blage grčeve u maternici.
Od one prave menstruacije ni "m".
Danas mi je 35. dc. i do sad najduži ciklus ikad.
Kupila sam dva testa: Intim plus i Baby check.
Napravit ću ih sutra ujutro.
Živo me zanima što će iz toga izaći.
Javim se opet! user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Implantacijsko krvarenje?
25.4.2014 15:32:26   
PinkyFunkyBirdy
Ajde super pa nije krenula M jer to znači da možda još bude sve super s trudnoćom. user posted image Ako ti testići prikažu tamniju liniju od neki dan zovi ginića i odi na pregled. Sretno! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu jelenasplit)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Implantacijsko krvarenje?
26.4.2014 10:57:19   
jelenasplit
Evo konačni rezultati. user posted image
Jutros sam napravila tri testa i sva tri su pokazala negativno.
Dakle, nisam trudna!
Zatim, jedan sat kasnije je procurila menga, i to baš onako kako treba. user posted image
Svejedno, hvala vam na utrošenom vremenu, dok sam bila u neizvjesnosti bili ste mi velika podrška.
Čujemo se nekom drugom prilikom, nadam se u malo ljepšim okolnostima. user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Implantacijsko krvarenje?
28.4.2014 9:17:27   
PinkyFunkyBirdy
Drago mi je da ti se ova situacija raspetljala i da znaš na čemu si. user posted image
Kad odlučiš raditi na bebici ovdje ćeš biti dobrodošla. user posted image user posted image user posted image Sretno! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu jelenasplit)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Implantacijsko krvarenje?
20.6.2014 11:48:17   
Hiddy
Pozdrav, cesto citam vase komentare imam jedno pitanje ako mozete mi pomoci, danas mi je oko 21 dc, inace imam cikluse 28/29 dana, i ovualcije mi bude od 11-13 dc, vec dva dana imam u tragovima (al samo u tragovima na tolaetnom papiru) rozkast trag, blag trag krvi, i danas mi se malo javljaju grcenja janika i to je to. Za neke simptome menstruacije rano je. Zanima me da li je moguce da bude implantacijsko krvarenje?
( Inace sve nalaze MM i ja smo povadili i uredu su, al sad ce skoro dvije godine kako radimo na user posted image i jos nista)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Implantacijsko krvarenje?
20.6.2014 15:09:03   
PinkyFunkyBirdy
Hiddy, dobrodošla i čim prije postala ponosna trudnica! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Javi se curama na temi odbrojavanja gdje smo najaktivnije. user posted image
Odgovor na tvoje pitanje je da je moguće da imaš implatacijsko krvarenje, ali moguće je i da si to neki ostaci od ovulacije ili da ti je ovaj ciklus progesteron malo pojačan pa da uzrokuje neko lagano krvarenje. user posted image Iskreno ti želim da se ipak radi o malom bebaču koji se smješta u bušu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hiddy)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Implantacijsko krvarenje?
21.7.2014 15:49:51   
miasplit
Pozdrav, evo zadnja 2-3 dana često čitam ove vaše komentare ali i dalje mi treba pomoć sa utvrđivanjem da li bi zapravo trebala raditi test ili ne. user posted image
Inače mi je zadnja menstruacija došla 30.06. i trajala je kao obično 6-7 dana. Dečko i ja smo normalno imali spolne odnose samo što taj jedan put prije 8 dana nismo koristili zaštitu i već nakon 3 dana mi je počelo lagano krvarenje tj. prvo je bilo samo malo krvi na papiru ali za dan-dva mi je počelo krvarenje kao da sam dobila menstruaciju, i već sam se tu počela brinuti što bi moglo biti jer mi je nemoguće da mi menstruacija dođe 15 dana nakon što mi je došla prošla.. Uz sve to, nekada mi se dogodi da me počne trbuh bolit, jučer me čak odjedanput lagano ''probolo'' u trbuhu i onda prestalo. Osjetilo mirisa mi je dosta jače ova zadnja 2-3 dana. Dečko mi je rekao da sačekam još dan-dva da vidim kako će mi bit pa da kupimo test(on već sad govori kako misli da sam trudna i ponaša se kao ponosni budući tata user posted image haha user posted image ). Ali opet sam dosta zabrinuta jer ne mislim da bi trebala krvariti, bar ne kao da imam menstruaciju.. user posted image Inače nisam nikada bila trudna niti se ikada mislila jesam li ili nisam trudna, ovo nam se prvi i jedini put dogodilo tako da mi stvarno treba pomoć. user posted image Unaprijed hvala user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Implantacijsko krvarenje?
21.7.2014 19:21:04   
daxy
miasplit ako sam dobro shvatila redosljed:
- 13 dan ciklusa ste imali taj "sumnjivi" odnos?
- 16 dan ciklusa je bio taj trag na papiru?
- 17-18 dan ciklusa si isto krvarila?

Koliko jako si krvarila? To je bitno.

Može se raditi o par stvari:
-krvava ovulacija (odgovara danu ciklusa ako pretpostavimo da si ovulirala 16,17,18 DC i slabom krvarenju,odnosno spotingu ako si imala lagano krvarenje)
-implantacijsko krvarenje (također odgovara danu ciklusa ako si ovulirala 12,13 DC i slabom krvarenju)
-poremečaj hormona (odgovara bilo kojem danu ciklusa i bilo kakvom krvarenju)
-anovulacijski cikus (nije bilo ovulacije i jednostavno si dobila menstruaciju,malo slabiju i kraću)
-uranjena ovulacija (ako je ovulacija bila 6-7 dan ciklusa,dobila si menstruaciju)

To su ti više manje sve mogućnosti. Mi ne možemo sigurno tvrditi da je recimo u pitanju implantacijsko krvarenje,ako može biti nešto drugo.
Najpametnije je posavjetovati se s ginekologom.
Ako želiš raditi test,čekaj do dana očekivane menstruacije (krajem mjeseca) jer je još rano da se pokaže user posted image ako je došlo do trudnoće.
Sretno! Želim ti ono što ti sama želiš da bude.
Pitaj ako te još šta zanima.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu miasplit)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Implantacijsko krvarenje?
21.7.2014 20:53:45   
miasplit
da, 13. dan smo imali odnos, 16 i 17 dan mi je samo bio trag na papiru i evo od 18-og dana do danas, 21-og danakrvarim, danas je vec malo, skoro pa nista sta mi je vec cudno jer meni menstruacije traju 7 dana, nikad  krace od toga..

pa 18 dan nisam puno krvarila, jucer i prekjucer je bilo vise krvi, ali ne koliko krvarim kada iman menstruaciju (puno krvarim tada).

hvala ti puno, cekat cu do 30-og i tad tek napraviti test! decko se stvarno nada bebi pa cemo vidjeti sta ce bit. user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Implantacijsko krvarenje?
21.7.2014 21:28:55   
daxy
Sretno!
Ako je u pitanju trudnoća javi se ginekologu da ti da Duphaston (umjetni progesteron).

Može biti jednostavno neki poremećaj u ciklusu,a to se nekad događa bez obzira na to što ti se nikad prije takvo što nije dogodilo.
Ako se ponovi,svakako posjeti ginekologa.

Navijam onda i ja za user posted image ! user posted image user posted image user posted image
Vidim da to želite.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu miasplit)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Implantacijsko krvarenje?
21.7.2014 21:54:03   
miasplit
ok, zapamtit cu da pitam, hvala user posted image

ma radije se sad ovih par dana necu živcirat i brinit oko toga nego se opustit, ionako cu do kraja ovog miseca znat 100% na cemu sam user posted image

hvala ti, javit cu ja rezultat user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Implantacijsko krvarenje?
3.9.2014 11:55:50   
ROZI
Bok svima..jako me dugo nije bilo..
Evo 31.08. sam trebala dobiti i taj dan ja kazem evo dosla je user posted image kad ono samo malo
na ulosku smeđe i tako cijeli dan pomalo kad bi se obrisala.napravila sam test ali je bila blijeda crta pa sam
ponovila i vidi se druga crta ok...e sad u petak cu ici kod gin.da vidim kad ce me naruciti..malo me brine
sto nemam bas simptome kao u proslim trudnocama..daj Bože da sam trudna..

(Odgovor članu miasplit)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Implantacijsko krvarenje?
3.9.2014 12:30:53   
hipo
ROZI, držim fige da bude sve ok i da si trudna, sretno!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Implantacijsko krvarenje?
3.9.2014 16:07:03   
ROZI
user posted image ..hvala puno!!!!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Implantacijsko krvarenje?
18.9.2014 20:10:21   
mava bebica
Zdravo svima,

ja sam nova, ali vec vas duze vrijeme pratim i posebno mi je interesantna rubrika zatrudnjivanje. Voljela bih ako mi mozete pomoci. Ovako, prethodnu menstruaciju sam dobila 03.08. koja je bila normalna (4'5 dana i normalno krvarenje), međutim 31.08. sam ponovo dobila i krvarenje je bilo vise smedje nego crveno i trajalo je 2 do 2 i po dana. Odnod bez zastite sam imala 30.08., 31.08.prije krvarenja naravno te 08.09.. 11.09. sam uradila test i bio je negativan. 13.09. sam dobila kao neku sukrvicu (vrlo roza krv) par kapi na vesu i trajalo je do 16.09. s tim da je 14. i 15. bio smedji iscjedak na vesu bez krvi. 16.09.se opet pojavljuje roza krv ali samo na papiru. Danas i jucer tj. 17. i 18. 09. imam pojacan iscjedak koji je vrlo gust i bijel i malo smrdi nekako na spermu( izvinite na izrazu). Inace me bole grudi sa vanjske strane, stomak me bolio 13. i 14.09.,nakon toga do danas me pomalo boli stomak i osjetim ziganje u lijevom jajniku, slaba sam i imam blage nesvjestice, stalno mi je hladno, a osjetim da imam i temperaturu. Da li je moguce da sam imala implantacijsko krvarenje i da su ovo sve simptomi trudnoce jer je dosta ranije nastupilo sve. Inace mi menstruacije nisu redovne vec pola godine, nekada dodju ranije nekada kasnije ali mi se nikada nije desilo da imam dva puta u toku jednog mjeseca kao sto je bilo u augustu. Hvala Vam puno unaprijed i veeliikiii pozdravuser posted image

(Odgovor članu Pupica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Implantacijsko krvarenje?
19.9.2014 8:18:42   
daxy
mava bebica dobrodošla. user posted image

Moguće je da se radi o implantacijskom krvarenju si imala ovulaciju jako rano u ciklusu,možda još za vrijeme menstruacije.
Po danu ciklusa može biti i da se radi o ovulacijskom krvarenju,što se ponekad događa...
Jaaaako rano si radila test,pa nije čudno da je negativan (ako je do trudnoće došlo).
Postoji šansa i da se radi o disbalansu hormona.
Ako je iscjedak neugodnog mirisa,bilo bi dobro da posjetiš ginekologa jer se može raditi o nekakvoj upali ili gljivičnoj infekciji.

Što misliš kad kažeš da ti ciklus nije redovit? Kolika su odstupanja?

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mava bebica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Implantacijsko krvarenje?
19.9.2014 12:55:55   
mava bebica
Hvala, drago mi je sto sam vas clanuser posted image

nadam se da cemo se druziti dugo i da je bila rijec o implantaciji. Unazad pola godine odprilike sam redovno dobijala svakog 5. u mjesecu. Odstupanja su pocela tako da mi je kasnilo po 10 dana, pa onda po 5, pa ranije stigne user posted image odprilike mi ciklus traje od 28 pa do 35 dana, kako kada, ali mi je prvi put da dodje dva puta u toku istog mjeseca i da mi se uopste desava ovakvo krvarenje. Trenutno sam napuhana kao baloncic i boli me ispod stomaka. Danas mi se malo "zamantalo" kada sam silazila niz stepenice i pucaju me valovi vrucine i hladnoce, a iscjedak je gust i bijel i danas ga ima malo vise. Uradicu test ako mi ovog mjeseca bude kasnio ciklus pa cemo vidjeti sta je. Nadam se user posted image i jaaako zelim jedan plusic.

Hvala puno na odgovoru, a naravno da se javim opet sa nekim novostima user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Implantacijsko krvarenje?
19.9.2014 14:26:04   
daxy
Događa se,nije to veliko odstupanje. Ako ti ciklusi traju 28-35 dana,to je sve redovito (ne školski,al opet redovito).
Ako pokušavate napravit user posted image želim ti puno sreće i da bude user posted image !! user posted image user posted image user posted image
Svakako se javi na odbrojavanje sa datumom kad (ne) očekuješ user posted image pa budemo svi navijali za tebe! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mava bebica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Implantacijsko krvarenje?
20.10.2014 20:26:56   
ivana st
Ovaj mjesec sam u očekivano vrijeme dobila menstruaciju, koja je bila kraća i drugačija nego inače, zapravo sam samo 1 dan imala normalno krvarenje. nisam tada mislila na moguću trudnoću, a tih dana sam čak imala i jedan dan povišenu temp. 37, bilo mi je taj dan i užasna mučnina, povraćalo mi se, ali sve sam to pripisala virozi. Krvarenje je prestalo ali moje mučnine ne prolaze. ujutro obično uz kavu zapalim cigaretu, dvije, ali sad mi ne prija ni jedno ni drugo, želudac mi se diže na puno hrane i mirisa. U obje trudnoće prvi simptomi su mi bili mučnina i vrtoglavica, ali zbog menstruacije koju sam imala čini mi se nemogućim da sam trudna. Zbog svih simptoma sad sumnjam na implantacijsko krvarenje, pa bih molilka one koje su imale iskustva sa tim da mi pišu kako je to bilo kod njih. svakako ću pričekat još koji dan prije nego kupim test, , vidjet ću hoće li još potrajat ove mučnine.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Implantacijsko krvarenje?
20.10.2014 20:49:51   
daxy
ivana pozdrav.

Ako si imala normalno krvarenje,pa makar trajalo samo jedan dan malo je vjerojatno da je to implantacijsko krvarenje.
Po iskustvima na koja sam naišla impl. krvarenje je oskudno točkasto krvarenje koje kratko traje.

Trebala bi čim prije napraviti test za trudnoću,nemoj čekati. Ukoliko test bude pozitivan javi se svom ginekologu jer krvarenje u trudnoće (čak i ranoj) može biti opasno. Vjerojatno ćeš dobiti Duphaston.

Ako test bude negativan,moguće da si imala anovulatorni ciklus ili su ti se hormoni malo poremetili. To je sve normalno.
Ako se isto ponovi sljedeći ciklus,obrati se ginekologu.

Želim ti ono što si sama želiš. Ako imaš još kakvih pitanja,tu smo. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Implantacijsko krvarenje?
20.10.2014 21:00:46   
ivana st
Hvala daxy na ovako brzom odgovoru! Ma i ja sama sumnjam da je u pitanju implantacijsko krvarenje, ali ova mučnina i pospanost me ubijaju zadnjih dana i osjećam se jednako čudno kao i u prve dvije trudnoće. iako nismo planirali, ako i bude user posted image ja ću biti sretna, tako da sa time nisam opterećena. Pričekat ću još koji dan, pa kupiti test a onda kod ginekologa. Znam da je krvarenje u ranoj trudnoći opasno, zato sam sva i luda, jer da imam samo simptome trudnoće bilo bi mi lakše.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!