RE: Implantacijsko krvarenje? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


jelenasplit -> RE: Implantacijsko krvarenje? (24.4.2014 9:20:43)

Poslala bih vam ja sliku da imam bolju kameru, jer ja jedva uživo vidim crtu, a kamo li preko slike, stvarno se ne vidi dobro.
I još nešto... Evo, malo prije sam dobila grčeve identične menstrualnima ( imam osjećaj da ću dobiti) i iscjedak više nije smeđi nego crveno-smeđi i obilniji je.
Da to nije ipak menstruacija?
Ispričavam se ako stvaram pomutnju s toliko informacija, ali ja ni sama ne znam što više misliti o svemu ovome.
Stalno mi je u glavi taj test, je pozitivan ili ne, pa sad ovaj iscjedak koji lagano počinje ličiti na menstruaciju, ali svejedno nisam sigurna je li prava ili ne...
Stvarno sam zbunjena.
[sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley19.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (24.4.2014 9:51:13)

Draga, meni se prema tvom opisu čini da je kod tebe riječ o biokemijskoj trudnoći. To je jako rana trudnoća kad dođe do začeća no bebica nikad ne oživi jer nešto nije ok - ili se nije bebica uspjela dobro ugnjezditi u maternicu ili postoji neka kromosomska greška pa ju tvoje tijelo odmah odbacuje. To je prirodan proces i većina žena je to doživjela, ali ako ne pravi test niti nikad ne sazna za tu trudnoću. Jednostavno im menga zakasni s kojim danom. [sm=zmeden.gif]
Prošla sam dvije takve i znam da je testić obično jako slab i krene to brljavljenje, no tek kad krenu pravi menstrualni jaki grčevi onda stigne prava menga i na žalost tu nema pomoći. Kod spontanih (znači kad bebica oživi i kad joj kuca srce što je u malo većoj trudnoći) postoji šansa da se spriječi najgore, ali kod biokemijskih ne. Tu stvarno nije krivica ni žene ni muškarca već je to prirodni proces eliminacije na koji nisi mogla nikako utjecati. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Puno žena ne zna da zapravo od svih ukupnih začeća samo 23% će na kraju završiti s rođenjem bebice.
Još uvijek postoji šansa kod tebe (jer ne mogu ja sa sigurnošću znati što se točno kod tebe događa, ali premo onome što si mi rekla govorim ti ovo što znam) i možda stane krvarenje i bude sve ok. Ako se to desi ili ako želiš možeš već danas otići do ginića da vidiš što će ti reći. [sm=zmeden.gif]




jelenasplit -> RE: Implantacijsko krvarenje? (24.4.2014 11:07:37)

Ja ću pričekati još par dana, obavezno ću napraviti još nekoliko testova pa ćemo sve vidjeti i od toga ću onda krenuti dalje. Ako sam trudna želim zadržati trudnoću naravno, iako je bila neplanirana i da sve bude u redu.
Samo se nadam da nije ta biokemijska, bilo bi mi žao da je tako. [sm=smiley13.gif]
Držite mi fige da sve bude ok uff...




PinkyFunkyBirdy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (24.4.2014 12:11:10)

Ok. Ako ti testići budu prikazivali sve jaču i jaču drugu crtu odi kod gina da ti da tablete da iscjedak stane.
Sretno i javi kakav će rezultat na kraju biti. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




jelenasplit -> RE: Implantacijsko krvarenje? (25.4.2014 11:02:58)

Evo mene opet [sm=smiley1.gif]
Smeđi iscjedak i dalje traje još uvijek samo u tragovima.
Bole me leđa u donjem djelu (točnije u križima), a i ponekad imam blage grčeve u maternici.
Od one prave menstruacije ni "m".
Danas mi je 35. dc. i do sad najduži ciklus ikad.
Kupila sam dva testa: Intim plus i Baby check.
Napravit ću ih sutra ujutro.
Živo me zanima što će iz toga izaći.
Javim se opet! [sm=smiley1.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (25.4.2014 15:32:26)

Ajde super pa nije krenula M jer to znači da možda još bude sve super s trudnoćom. [sm=smiley1.gif] Ako ti testići prikažu tamniju liniju od neki dan zovi ginića i odi na pregled. Sretno! [sm=smiley1.gif]




jelenasplit -> RE: Implantacijsko krvarenje? (26.4.2014 10:57:19)

Evo konačni rezultati. [sm=smiley1.gif]
Jutros sam napravila tri testa i sva tri su pokazala negativno.
Dakle, nisam trudna!
Zatim, jedan sat kasnije je procurila menga, i to baš onako kako treba. [sm=smiley1.gif]
Svejedno, hvala vam na utrošenom vremenu, dok sam bila u neizvjesnosti bili ste mi velika podrška.
Čujemo se nekom drugom prilikom, nadam se u malo ljepšim okolnostima. [sm=zz_rolleyes.png]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (28.4.2014 9:17:27)

Drago mi je da ti se ova situacija raspetljala i da znaš na čemu si. [sm=smiley1.gif]
Kad odlučiš raditi na bebici ovdje ćeš biti dobrodošla. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] Sretno! [sm=smiley1.gif]




Hiddy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (20.6.2014 11:48:17)

Pozdrav, cesto citam vase komentare imam jedno pitanje ako mozete mi pomoci, danas mi je oko 21 dc, inace imam cikluse 28/29 dana, i ovualcije mi bude od 11-13 dc, vec dva dana imam u tragovima (al samo u tragovima na tolaetnom papiru) rozkast trag, blag trag krvi, i danas mi se malo javljaju grcenja janika i to je to. Za neke simptome menstruacije rano je. Zanima me da li je moguce da bude implantacijsko krvarenje?
( Inace sve nalaze MM i ja smo povadili i uredu su, al sad ce skoro dvije godine kako radimo na [sm=duda.gif] i jos nista)




PinkyFunkyBirdy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (20.6.2014 15:09:03)

Hiddy, dobrodošla i čim prije postala ponosna trudnica! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Javi se curama na temi odbrojavanja gdje smo najaktivnije. [sm=smiley1.gif]
Odgovor na tvoje pitanje je da je moguće da imaš implatacijsko krvarenje, ali moguće je i da si to neki ostaci od ovulacije ili da ti je ovaj ciklus progesteron malo pojačan pa da uzrokuje neko lagano krvarenje. [sm=zmeden.gif] Iskreno ti želim da se ipak radi o malom bebaču koji se smješta u bušu. [sm=smiley1.gif]




miasplit -> RE: Implantacijsko krvarenje? (21.7.2014 15:49:51)

Pozdrav, evo zadnja 2-3 dana često čitam ove vaše komentare ali i dalje mi treba pomoć sa utvrđivanjem da li bi zapravo trebala raditi test ili ne. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Inače mi je zadnja menstruacija došla 30.06. i trajala je kao obično 6-7 dana. Dečko i ja smo normalno imali spolne odnose samo što taj jedan put prije 8 dana nismo koristili zaštitu i već nakon 3 dana mi je počelo lagano krvarenje tj. prvo je bilo samo malo krvi na papiru ali za dan-dva mi je počelo krvarenje kao da sam dobila menstruaciju, i već sam se tu počela brinuti što bi moglo biti jer mi je nemoguće da mi menstruacija dođe 15 dana nakon što mi je došla prošla.. Uz sve to, nekada mi se dogodi da me počne trbuh bolit, jučer me čak odjedanput lagano ''probolo'' u trbuhu i onda prestalo. Osjetilo mirisa mi je dosta jače ova zadnja 2-3 dana. Dečko mi je rekao da sačekam još dan-dva da vidim kako će mi bit pa da kupimo test(on već sad govori kako misli da sam trudna i ponaša se kao ponosni budući tata [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image] haha [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]). Ali opet sam dosta zabrinuta jer ne mislim da bi trebala krvariti, bar ne kao da imam menstruaciju.. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden2.gif[/image] Inače nisam nikada bila trudna niti se ikada mislila jesam li ili nisam trudna, ovo nam se prvi i jedini put dogodilo tako da mi stvarno treba pomoć. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Unaprijed hvala [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




daxy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (21.7.2014 19:21:04)

miasplit ako sam dobro shvatila redosljed:
- 13 dan ciklusa ste imali taj "sumnjivi" odnos?
- 16 dan ciklusa je bio taj trag na papiru?
- 17-18 dan ciklusa si isto krvarila?

Koliko jako si krvarila? To je bitno.

Može se raditi o par stvari:
-krvava ovulacija (odgovara danu ciklusa ako pretpostavimo da si ovulirala 16,17,18 DC i slabom krvarenju,odnosno spotingu ako si imala lagano krvarenje)
-implantacijsko krvarenje (također odgovara danu ciklusa ako si ovulirala 12,13 DC i slabom krvarenju)
-poremečaj hormona (odgovara bilo kojem danu ciklusa i bilo kakvom krvarenju)
-anovulacijski cikus (nije bilo ovulacije i jednostavno si dobila menstruaciju,malo slabiju i kraću)
-uranjena ovulacija (ako je ovulacija bila 6-7 dan ciklusa,dobila si menstruaciju)

To su ti više manje sve mogućnosti. Mi ne možemo sigurno tvrditi da je recimo u pitanju implantacijsko krvarenje,ako može biti nešto drugo.
Najpametnije je posavjetovati se s ginekologom.
Ako želiš raditi test,čekaj do dana očekivane menstruacije (krajem mjeseca) jer je još rano da se pokaže [sm=rozacrtici.gif] ako je došlo do trudnoće.
Sretno! Želim ti ono što ti sama želiš da bude.
Pitaj ako te još šta zanima.




miasplit -> RE: Implantacijsko krvarenje? (21.7.2014 20:53:45)

da, 13. dan smo imali odnos, 16 i 17 dan mi je samo bio trag na papiru i evo od 18-og dana do danas, 21-og danakrvarim, danas je vec malo, skoro pa nista sta mi je vec cudno jer meni menstruacije traju 7 dana, nikad  krace od toga..

pa 18 dan nisam puno krvarila, jucer i prekjucer je bilo vise krvi, ali ne koliko krvarim kada iman menstruaciju (puno krvarim tada).

hvala ti puno, cekat cu do 30-og i tad tek napraviti test! decko se stvarno nada bebi pa cemo vidjeti sta ce bit. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




daxy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (21.7.2014 21:28:55)

Sretno!
Ako je u pitanju trudnoća javi se ginekologu da ti da Duphaston (umjetni progesteron).

Može biti jednostavno neki poremećaj u ciklusu,a to se nekad događa bez obzira na to što ti se nikad prije takvo što nije dogodilo.
Ako se ponovi,svakako posjeti ginekologa.

Navijam onda i ja za [sm=rozacrtici.gif]! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Vidim da to želite.




miasplit -> RE: Implantacijsko krvarenje? (21.7.2014 21:54:03)

ok, zapamtit cu da pitam, hvala [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

ma radije se sad ovih par dana necu živcirat i brinit oko toga nego se opustit, ionako cu do kraja ovog miseca znat 100% na cemu sam [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

hvala ti, javit cu ja rezultat [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




ROZI -> RE: Implantacijsko krvarenje? (3.9.2014 11:55:50)

Bok svima..jako me dugo nije bilo..
Evo 31.08. sam trebala dobiti i taj dan ja kazem evo dosla je [sm=hudicek1.gif] kad ono samo malo
na ulosku smeđe i tako cijeli dan pomalo kad bi se obrisala.napravila sam test ali je bila blijeda crta pa sam
ponovila i vidi se druga crta ok...e sad u petak cu ici kod gin.da vidim kad ce me naruciti..malo me brine
sto nemam bas simptome kao u proslim trudnocama..daj Bože da sam trudna..




hipo -> RE: Implantacijsko krvarenje? (3.9.2014 12:30:53)

ROZI, držim fige da bude sve ok i da si trudna, sretno!




ROZI -> RE: Implantacijsko krvarenje? (3.9.2014 16:07:03)

[sm=smiley1.gif]..hvala puno!!!!




mava bebica -> RE: Implantacijsko krvarenje? (18.9.2014 20:10:21)

Zdravo svima,

ja sam nova, ali vec vas duze vrijeme pratim i posebno mi je interesantna rubrika zatrudnjivanje. Voljela bih ako mi mozete pomoci. Ovako, prethodnu menstruaciju sam dobila 03.08. koja je bila normalna (4'5 dana i normalno krvarenje), međutim 31.08. sam ponovo dobila i krvarenje je bilo vise smedje nego crveno i trajalo je 2 do 2 i po dana. Odnod bez zastite sam imala 30.08., 31.08.prije krvarenja naravno te 08.09.. 11.09. sam uradila test i bio je negativan. 13.09. sam dobila kao neku sukrvicu (vrlo roza krv) par kapi na vesu i trajalo je do 16.09. s tim da je 14. i 15. bio smedji iscjedak na vesu bez krvi. 16.09.se opet pojavljuje roza krv ali samo na papiru. Danas i jucer tj. 17. i 18. 09. imam pojacan iscjedak koji je vrlo gust i bijel i malo smrdi nekako na spermu( izvinite na izrazu). Inace me bole grudi sa vanjske strane, stomak me bolio 13. i 14.09.,nakon toga do danas me pomalo boli stomak i osjetim ziganje u lijevom jajniku, slaba sam i imam blage nesvjestice, stalno mi je hladno, a osjetim da imam i temperaturu. Da li je moguce da sam imala implantacijsko krvarenje i da su ovo sve simptomi trudnoce jer je dosta ranije nastupilo sve. Inace mi menstruacije nisu redovne vec pola godine, nekada dodju ranije nekada kasnije ali mi se nikada nije desilo da imam dva puta u toku jednog mjeseca kao sto je bilo u augustu. Hvala Vam puno unaprijed i veeliikiii pozdrav[sm=smiley1.gif]




daxy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (19.9.2014 8:18:42)

mava bebica dobrodošla. [sm=bravo.gif]

Moguće je da se radi o implantacijskom krvarenju si imala ovulaciju jako rano u ciklusu,možda još za vrijeme menstruacije.
Po danu ciklusa može biti i da se radi o ovulacijskom krvarenju,što se ponekad događa...
Jaaaako rano si radila test,pa nije čudno da je negativan (ako je do trudnoće došlo).
Postoji šansa i da se radi o disbalansu hormona.
Ako je iscjedak neugodnog mirisa,bilo bi dobro da posjetiš ginekologa jer se može raditi o nekakvoj upali ili gljivičnoj infekciji.

Što misliš kad kažeš da ti ciklus nije redovit? Kolika su odstupanja?




mava bebica -> RE: Implantacijsko krvarenje? (19.9.2014 12:55:55)

Hvala, drago mi je sto sam vas clan[sm=smiley1.gif]

nadam se da cemo se druziti dugo i da je bila rijec o implantaciji. Unazad pola godine odprilike sam redovno dobijala svakog 5. u mjesecu. Odstupanja su pocela tako da mi je kasnilo po 10 dana, pa onda po 5, pa ranije stigne [sm=hudicek1.gif] odprilike mi ciklus traje od 28 pa do 35 dana, kako kada, ali mi je prvi put da dodje dva puta u toku istog mjeseca i da mi se uopste desava ovakvo krvarenje. Trenutno sam napuhana kao baloncic i boli me ispod stomaka. Danas mi se malo "zamantalo" kada sam silazila niz stepenice i pucaju me valovi vrucine i hladnoce, a iscjedak je gust i bijel i danas ga ima malo vise. Uradicu test ako mi ovog mjeseca bude kasnio ciklus pa cemo vidjeti sta je. Nadam se [sm=rozacrtici.gif] i jaaako zelim jedan plusic.

Hvala puno na odgovoru, a naravno da se javim opet sa nekim novostima [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley1.gif]




daxy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (19.9.2014 14:26:04)

Događa se,nije to veliko odstupanje. Ako ti ciklusi traju 28-35 dana,to je sve redovito (ne školski,al opet redovito).
Ako pokušavate napravit [sm=duda.gif] želim ti puno sreće i da bude [sm=rozacrtici.gif]!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Svakako se javi na odbrojavanje sa datumom kad (ne) očekuješ [sm=hudicek1.gif] pa budemo svi navijali za tebe! [sm=smiley1.gif]




ivana st -> RE: Implantacijsko krvarenje? (20.10.2014 20:26:56)

Ovaj mjesec sam u očekivano vrijeme dobila menstruaciju, koja je bila kraća i drugačija nego inače, zapravo sam samo 1 dan imala normalno krvarenje. nisam tada mislila na moguću trudnoću, a tih dana sam čak imala i jedan dan povišenu temp. 37, bilo mi je taj dan i užasna mučnina, povraćalo mi se, ali sve sam to pripisala virozi. Krvarenje je prestalo ali moje mučnine ne prolaze. ujutro obično uz kavu zapalim cigaretu, dvije, ali sad mi ne prija ni jedno ni drugo, želudac mi se diže na puno hrane i mirisa. U obje trudnoće prvi simptomi su mi bili mučnina i vrtoglavica, ali zbog menstruacije koju sam imala čini mi se nemogućim da sam trudna. Zbog svih simptoma sad sumnjam na implantacijsko krvarenje, pa bih molilka one koje su imale iskustva sa tim da mi pišu kako je to bilo kod njih. svakako ću pričekat još koji dan prije nego kupim test, , vidjet ću hoće li još potrajat ove mučnine.




daxy -> RE: Implantacijsko krvarenje? (20.10.2014 20:49:51)

ivana pozdrav.

Ako si imala normalno krvarenje,pa makar trajalo samo jedan dan malo je vjerojatno da je to implantacijsko krvarenje.
Po iskustvima na koja sam naišla impl. krvarenje je oskudno točkasto krvarenje koje kratko traje.

Trebala bi čim prije napraviti test za trudnoću,nemoj čekati. Ukoliko test bude pozitivan javi se svom ginekologu jer krvarenje u trudnoće (čak i ranoj) može biti opasno. Vjerojatno ćeš dobiti Duphaston.

Ako test bude negativan,moguće da si imala anovulatorni ciklus ili su ti se hormoni malo poremetili. To je sve normalno.
Ako se isto ponovi sljedeći ciklus,obrati se ginekologu.

Želim ti ono što si sama želiš. Ako imaš još kakvih pitanja,tu smo. [sm=smiley1.gif]




ivana st -> RE: Implantacijsko krvarenje? (20.10.2014 21:00:46)

Hvala daxy na ovako brzom odgovoru! Ma i ja sama sumnjam da je u pitanju implantacijsko krvarenje, ali ova mučnina i pospanost me ubijaju zadnjih dana i osjećam se jednako čudno kao i u prve dvije trudnoće. iako nismo planirali, ako i bude [sm=rozacrtici.gif] ja ću biti sretna, tako da sa time nisam opterećena. Pričekat ću još koji dan, pa kupiti test a onda kod ginekologa. Znam da je krvarenje u ranoj trudnoći opasno, zato sam sva i luda, jer da imam samo simptome trudnoće bilo bi mi lakše.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>