RE: Šibensko rodilište! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Rodilište



Poruka


mara27 -> RE: Šibensko rodilište! (25.5.2009 22:31:57)

opa, ovo je auuuuuu[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/lev.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/lev.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/lev.gif[/image]

mene samo zanima kako uspije otkriti vaš identitetr pa vas onda tužiti???
ja sam mislila da se uspješno uspijemo sakriti iza nicka[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




zrno pameti -> RE: Šibensko rodilište! (26.5.2009 7:29:22)

Naravno, novamama da svatko ima pravo iznositi svoja mišljenja, ali ne znam da baš netko ima pravo nekoga tako vrijeđati. Eto sad nam se gđa kalita i otkrila i rekla neke stvari o sebi i onda se čudi što ljudi saznaju tko je ona. Ipak treba u svemu imati zrno pameti i hvala Vam što ste se javili i normalno odgovorii. Žalosno je što se toliko pljuje po našim liječnicima, a ja sam uvjerena da je ta gđa rodila živu i zdravu bebicu i umjesto da u njoj uživa, ona troši vrijeme na ovakve gluposti. Slučajno sam došla do ove str jer sam tražila neke savjete za svoju bebicu i zaista sam ostala šokirana. Pa ona bi ljude razvlačila po novinama!!! Prestrašno. Što bi onda rekle žene koje su rodile zaista u teškim i nenormalnim uvjetima kad su u ratu rađale na podu iza običnog paravana? Bože moj, nijedan porod nije takav da si iza njega ptica koja sve može, ali još ne razumijem da pišeš tako o nekom tko ti je pomogao u životu. Tužno je da u ovoj državi svatko može što hoće. I onda se čude da im se prijeti policijom. Slučajno sam 4 dana ležala u prostoriji do rađaonice i čula svaku ženu koja je rađala. Nije baš ugodno bilo slušati, ali bih mogla napisati romane o osoblju koje se toliko trudilo oko baš svake žene. Svaka im čast dok mi noću spavamo, oni rade tako plemenit i human posao, a s druge strane tako težak. Mislim da dotična kalita svojim riječima nikad neće uništiti dignitet nijedne osobe u Šibenskom rodilištu jer 99 % žena ima pozitivna iskustva. I opet ću reći za kraj neka ih samo posluži zdravlje da nam i dalje pomažu, a svi oni koji pljuju, neka pogledaju svoje živo i zdravo dijete i neće im padati na pamet pisati takve gluposti koje su na razini potpuno neukih osoba. Cijenim Vaše mišljenje novamama i ne dajte da Vas neke izjave poljujaju u Vašim stavovima. Vaše zrno pameti. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




bloom -> RE: Šibensko rodilište! (26.5.2009 7:39:34)

hej, dobro jutro vam želim. Tek sam se uključila pa ne znam što se dogodilo, da vas je netko tek rano izbacio iz takta




kalita -> RE: Šibensko rodilište! (26.5.2009 9:52:47)

Ovo samo potvrđuje ono što sam napisala. Ni doktor M, ne bi lipše napisa da se sam logira.[sm=bravo.gif]




kalita -> RE: Šibensko rodilište! (26.5.2009 10:13:25)

I samo bih dodala, odličan nick , doktore,ni ja vas ne bi bolje opisala.[sm=smiley36.gif]




zrno pameti -> RE: Šibensko rodilište! (26.5.2009 10:40:33)

Govorili su mi davno da su žene gore i to puno gore od muškaraca. Nisam im vjerovala. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




ninolina -> RE: Šibensko rodilište! (26.5.2009 10:48:03)

Ja ne spadam među vas tamo dolje ali bi se nadovezala na ovu vašu raspravu.
Nigdje nije savršeno ni rodit ni ležat u bolnici a doktori ima ih svakakvih, pa ljudi smo... Ali slažem se sa jednom i drugom stranom u nečemu a to je da mislim da nije lijepo imenovati doktora imenom ipak je isto čovijek ko i svi mi i griješi, ima svoju čud ali i savjest. Ja uvijek kažem vrati se sve loše- lošemu. Tako da....
A druga strana teško je roditi i iz vlastitog iskustva mogu reči da je teško, i ako nemaš nekoga svoga osječaš se ko go[sm=smiley35.gif], doktorima je to rutina i oni nas sve gledaju isto ali i mi imamo svoja prava tražimo samo malo razumjevanja u tim trenucima boli a opet trenutku radosti. Ja sam našla divnog doktora koji me porađao i na kraju rodila inducirano iako to neke osuđuju ja sam bila sigurna na svom porodu i bilo mi je lakše.
Želim vam da se bolnica gdje čekate svoje bebice čim prije sredi i da imate koliko toliko normlne uvjete za rađanje




anne -> RE: Šibensko rodilište! (27.5.2009 13:52:10)

Svatko ima pravo na svoje mišljenje, no naš forum nije mjesto za svađanje i rasprave koje nikuda ne vode.
Žao mi je na lošim iskustvima nekih. Svi smo ljudi i mi i liječnici.
Nadajmo se svi boljim uvjetima i liječnicima koji će više slušati žene koje porađaju.




ornela.nely -> RE: Šibensko rodilište! (28.5.2009 13:48:14)

vidim počeli se liječnici branit na rr.nažalost ima puno loših iskustava ne samo u šibenskom rodilištu već i u svim gradovima.to dokazuju i brojne tužbe zbog nesavjesnog rada liječnika čijom su krivicom majke izgubile svoju dječicu.a mali broj ih to daje u javnost.znam više žalosnih primjera osobno.Kad žena u 7.mj trudnoće dođe kod gin.i kaže da nešto nije u redu i da ne osjeća bebu,a ova je uz ružne riječi otjera iz ordinacije i da ona nju neće učit poslu.Pa ta jadna žena ode sa mužem u privatnika,a on ustanovi da dite više nije živo.To je kap u moru.I više je bahatih i bezobraznih liječnika i sestara nego onih humanih.I to ne može oprati nekoliko postova od strane uvrijeđenih liječnika.




ornela.nely -> RE: Šibensko rodilište! (28.5.2009 14:01:07)

Moja je rodica bila u rađaoni 15 sati,prenijela je dvije sedmice.Dijete se nije spuštalo,a ona je u 15h već imala trudove za porod i trpila strašne bolove.U 17h još niko ništa ne poduzima, ona se skoro onesvjestila sama u onom boksu.Nisu je htjeli na carski jer nije imala 2000kn koje su joj tražili da muž donese.Oko 18h pojavio se gin.nervozan ka ris i na silu su je porodili,dva ginekologa legla na trbuh,a bebu izvlačili vakumom.Bebica se nagutala plodne vode i nije ni zaplakala ni prodisala,trčali su snjom na oživljavanje.Rodica sva ispucala,a dr.bio sav zašprican krvlju i morao se kompletno presvuć.Ona više od dva sata nije znala da li joj je dite živo.Zato,Zrno pameti,nemoj tvrditi da su baš tako jako humani i efikasni.




anne -> RE: Šibensko rodilište! (28.5.2009 14:03:16)

Zaključavam ovu temu.
Pokušajmo biti jedna drugoj potpora i podići se, a ne puniti ružnim pričama.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]