|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaša beba u četvrtom mjesecu
25.1.2009 17:17:17   
Ruža
Napredak vaše bebe u četvrtom mjesecu:
- Na trbuhu se rasteže i "pliva na suhom"
- okreće se prema izvoru zvuka
- prinosi igračke ustima
- igra se svojim ručicama, gleda ih i stavlja u usta
- komunicira sa majkom izrazom lica i tonom plača
- grleno se smije

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
25.1.2009 22:10:45   
njanja
sa 4 mj je jan bio 1. puta bolestan, imao je crijevnu virozu....
mislim da se tada navukao na bezgranično cicanje po noći pa smo imali fazu da je cicao svakih 1,5-2 h....čime nam se doselio u krevet
po danu se skinuo s mog ramena i počeo spavati u našem velikom krevetu....
počeo se dizati na kljena i puzati unaprijed kao gusjenica....ali brzo bi se umorio....
okretao se sa leđa na trbuh od negdje 3-3,5 mj i to mu je u 4 mj postala glavna zabava....ja ga stavim na leša, a on na trbuh....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
31.1.2009 16:08:28   
Ruža
Faza velikog žuljanja po rukicama.user posted image Guguće i vrišti na veliko, igračke prime u ruke i veseli im se. Počeo se okretati sa trbuha na leđa i to ga jako veseli.user posted image  Opet smo počeli spavati po danu.user posted image   I dalje mu je sabor omiljena emisija na tv_u.user posted image
Sa 4. mj. kile su skočile na 8300.

< Poruku je uredio Ruža -- 31.1.2009 16:13:38 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
1.2.2009 15:27:54   
Snješka
Hmm slatkiši naša je gugutala jako se smijala , okretala se i prvi zubič je krenuo.Tamo negdje pred kraj 4mj je rekla Tata. Voljela se gledat u ogledalo i veselila kad vidi tatu mene ili psa našeg. Polako je bila u sjedečem položaju i mahala rukicama kad bi joj pustili muziku. Primla je sve u rukiceipolako prinosila ustima.user posted image user posted image

_____________________________

Največa ljubav si mi Ti...
Največu sreču vidim u Tebi...
Ti si veselje svakoga dana,
a moj život zove se...Lana

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
14.10.2009 13:31:45   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: Ruža

Napredak vaše bebe u četvrtom mjesecu:
- Na trbuhu se rasteže i "pliva na suhom"
- okreće se prema izvoru zvuka
- prinosi igračke ustima
- igra se svojim ručicama, gleda ih i stavlja u usta
- komunicira sa majkom izrazom lica i tonom plača
- grleno se smije


sve gore navedeno i nateže se da sjedi,izbio joj prvi zubić,ali još ne zna da se okrene sa leđa na stomak i obrnuto....i kad je pitam gdje je tomi (igračkica što pjeva) pogled usmjeri gdje tomi stoji ,a kad ga ugleda počne da malti nogicama i rukicama user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
7.12.2009 8:02:26   
sm_h
hm,do tog diivnog četvrtog mjeseca je spavao ko prava beba.po cijele noći.od kad je napunio četiri,gotovo.buđenje svakih sat-dva i tako iz noći u noć...
sad imamo četiri i po i još uvijek se ništa ne mijenja...
etouser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
9.12.2009 15:17:28   
azrolika
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Ruža

Napredak vaše bebe u četvrtom mjesecu:
- Na trbuhu se rasteže i "pliva na suhom"
- okreće se prema izvoru zvuka
- prinosi igračke ustima
- igra se svojim ručicama, gleda ih i stavlja u usta
- komunicira sa majkom izrazom lica i tonom plača
- grleno se smije


sve gore navedeno i nateže se da sjedi,izbio joj prvi zubić,ali još ne zna da se okrene sa leđa na stomak i obrnuto....



i moj mali sve ovo radi sa 4 mjeseca. da li je ok stavljati ga da sjedi ako se napreze i pokusava dici ako mi npr lezi na stomaku ? da li ti znaci da je spreman za sjedenje?

< Poruku je uredio azrolika -- 9.12.2009 15:19:19 >

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
9.12.2009 15:21:01   
mala pcelica
kad leži na leđima podigne glavu od podlogei napinje se kao da bi ustala-to sam mislila pod natezanje user posted image
ja sam joj tada davala da me primi za prste i onda se ona sama uspravi u sjedeći položaj,ali samo na kratko


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu azrolika)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
9.12.2009 15:25:29   
ejmama
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

kad leži na leđima podigne glavu od podlogei napinje se kao da bi ustala-to sam mislila pod natezanje user posted image
ja sam joj tada davala da me primi za prste i onda se ona sama uspravi u sjedeći položaj,ali samo na kratko



To i moja radi. Ostalo sve isto okreće se na bok,smije, hvata sve živo i žvače sve što dohvati. Neki dan je ležala kraj seke dok je pila mlijeko i stalno joj je lupala po boci htjela joj je uzetiuser posted image user posted image user posted image Sve je zanimljivija i sve je zanima.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
9.12.2009 15:28:54   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

kad leži na leđima podigne glavu od podlogei napinje se kao da bi ustala-to sam mislila pod natezanje user posted image
ja sam joj tada davala da me primi za prste i onda se ona sama uspravi u sjedeći položaj,ali samo na kratko



To i moja radi. Ostalo sve isto okreće se na bok,smije, hvata sve živo i žvače sve što dohvati. Neki dan je ležala kraj seke dok je pila mlijeko i stalno joj je lupala po boci htjela joj je uzetiuser posted image user posted image user posted image Sve je zanimljivija i sve je zanima.


da sad su bas zanimljivi..mene moja udara nogicom po stomaku dok sisa,to joj je sad najnovija fora..inače stalno nešto mlatara nogama pa ju mi iskoristiomo za masažu leđa-prislonimo je nekom od nas na leđa i ona udara po nama-ljepo njoj ljepo nama user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
9.12.2009 16:05:42   
azrolika
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

kad leži na leđima podigne glavu od podlogei napinje se kao da bi ustala-to sam mislila pod natezanje user posted image
ja sam joj tada davala da me primi za prste i onda se ona sama uspravi u sjedeći položaj,ali samo na kratko


da to sam i ja mislila, samo sto moj mali ne drzi moje prste dovoljno dugo da bih ga podigla. hm polako....

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
9.12.2009 16:20:30   
e_l_p_i
I moja Dorica se  napinje kao da se želi podignuti, sve živo i neživo hvata sa ručicama, a da ne spominjem žvakanje tih istih dohvaćenih stvari user posted image . Iako ima remenčiće, jako mlatara sa nogicama, ali mi je ipak najjača kada joj 1x dnevno skinem te remenčiće pa kada se počne okretati na bok, a ja ponosna da vam ne mogu opisati user posted image user posted image user posted image  

(Odgovor članu azrolika)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vaša beba u četvrtom mjesecu
9.12.2009 16:25:48   
pikachu
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Ruža

Napredak vaše bebe u četvrtom mjesecu:
- Na trbuhu se rasteže i "pliva na suhom"
- okreće se prema izvoru zvuka
- prinosi igračke ustima
- igra se svojim ručicama, gleda ih i stavlja u usta
- komunicira sa majkom izrazom lica i tonom plača
- grleno se smije


sve gore navedeno i nateže se da sjedi, ali još ne zna da se okrene sa leđa na stomak i obrnuto....



Tako i moja već neko vrijeme...user posted image


_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

ime za curicu..
hanabruno

koje vam je ljepše ime?

Ema (53%)

Nora (19%)

Sara (28%)


Broj svih glasova: 89

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!