Zdravlje nakon poroda (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Zdravlje



Poruka


Animsaj -> Zdravlje nakon poroda (8.10.2022 17:02:09)

Pozdrav. Odlučih da i ja otvorim svoju prvu temu nakon dugo razmisljanja, ali mozda nekome pomogne. Tokom trudnoce sam se udebljala 25kg i naravno sa tim teretom dolazi i bol u ledjima. Nakon poroda bol nije jenjavala iako je bila duz cijelih ledja, donji dio je bio bolniji. S obzirom da sam se tek bila porodila, trazila sam neki lijek na biljnoj bazi i nasla sam. Toliko sam odusevljena rezultatima da zelim sa svima da podjelim ko ima iste probleme kao i ja. Moje rjesenje je bila Acuraflex krema a poslije sam kombinovala sa Acuraflex kapsulama. S obzirom da je glavni sastojak kurkuma, i da je skroz biljna baza odlucila sam da probam i nisam se pokajala. Ja sam narucivala sa njihove stranice www.acuraflex.hr ali sam sigurna da ima i u ljekarnama. Meni je online bila jednostavnija opcija. Naravno redovno kretanje i lagano vjezbanje je potrebno, ali ja sam svoje rezultate vidjela tek nakon kombinovanja svega toga sa gore navedenim Acuraflex kremom i kapsulama. Ako je jos neko probao ili ima neke savjete, ukljucite se u temu. 😊😊😊




girl77_ -> RE: Zdravlje nakon poroda (17.10.2022 10:54:08)

Zdravo... i ja sam probala Acuraflex proizvode. Ja sam prvobitno koristila samo kremu a zatim sam uključila i kapsule i osjetila sam znatan napredak. Ja sam također naručivala na stranici, ali prijateljica je kupovala u ljekarnama, mada po meni lakše je naručiti preko interneta. :)




Stranica: [1]