dječje marke-koja je najbolja? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


Florijan Jakov -> dječje marke-koja je najbolja? (21.1.2009 19:59:14)

Koja je po vama najbolja marka dječje odjeće/ obuće?
Gdje dobijete najviše za uloženo?




božica -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (21.1.2009 20:02:46)


pa..Frodo mi je cijena ok i kvaliteta i
šlapice frodo i cipelice





Lady3 -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (21.1.2009 20:17:13)

Ima ih dosta;frodo,ciciban,primo,pinocchio.Sve imaju uložak i zadovoljna sam. A i cijene variraju[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image].Obično uzmem koje su mi lijepe...(a i o lovi)sve ovisi...




Ruža -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (21.1.2009 20:21:01)

Obuću još ne mogu reći, za sad smo imali samo oshkosh cipelice, a od odjeće coconut i obaibi koji je malo skuplji ali imaju super stvari.




mlada mama -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (21.1.2009 21:10:05)

do sad smo uzimali sta bi nam se svidjelo vecinom ciciban i frodo-obuca,a robica kako kada najzadovoljnija mtč-om i onom markom bali(imamo dvije prekrasne trenerkice)peri deri nikad se nista nije ni skupilo ni razvuklo ni izgubilo boju, neki dan sam bila u chiccovoj trgovini uopce nisam znala da i oni imaju cipelice i robu,kupila sam mu hlace prekrasne i stoje mu fenomenalno do duse malo je skupo,ali odlicne su ja od chicca imam dosta stvari dugo koristim i njihov omeksivac i dezinfekcijski dodatak rublju. i kupila mu u benetonu jaknicu isto smo zadovoljni




mirna -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (21.1.2009 23:07:48)

odjeca H&M, obuca: super fit i geox, ali je cijena da te glava zaboli...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/sad.gif[/image] zbog toga smo i mi najcesce na cicibanu...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ali nije ni losa obuca elefanten (deichmann). frodo jos nismo probali...




evanda -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 7:37:39)

MTČ....zakon....pravi pamuk, k tome, domaći proizvod




Puli -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 9:24:50)

odjeca H&M,


potpisujem

cvijeta je četvrta u familiji koja nosi njihovu robu




BruMa -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 10:01:30)

Obuća Frodo i Bambi.Na jesen kad smo mu išli kupovat cipele išla ja u Frodo i sve preko 400 kn.Još sam govorila da ne dam za cipele 400kn!Na kraju smo išli u Peko i kupili mu Bambi cipele i stvarno su super,vrijede tih 439 kn.I prve cipele koje smo kupili bile su Frodo i isto su super,samo kaj ih je ,naravno,brzo preraso.
A odjeću kupim bilo gdje samo ne na placu.Dobro nam je sve iz TL.




mlada mama -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 10:04:33)

IZVORNA PORUKA: mirna

odjeca H&M


samo nazalost tesko je do nje ali je prekrasna




mrkvač -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 10:07:05)

Što se tiće obuće Frodo,Bambi i ciciban!
A odjeća samo da je pamučna, praktična i da se lagano oblaći!




mlada mama -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 10:09:20)

najbolje su mi trenerkice nekako je najkomotniji u njima,ali obozvam mu nositi traperice i kosuljice....




tonkica -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 10:10:08)

Meni je super robica iz TL, tam sam najčešće. H&M smo dobili par stvarčica, stvarno su super. Oshkosh također ima kvalitetnu robicu, jedino je kod nas malo skup, nama stiglo iz vana.
A cipice još nismo kupovali, samo one šminkerske papučice.




mlada mama -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 10:11:41)

u tl ima super izbor do broja 86,ali nakon toga i nema neki izbor[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




mlada mama -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 10:12:50)

jeli koja od vas kupovala chiccovu robicu prije i kako ste bile zadovoljne????




ivanaa -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 10:18:22)

nisam bas zadovoljna s chiccom.nacula sam da ce se h&m otvoriti u city centru[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ROZI -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 10:18:36)

Nikada nisam kupovala Chiccovu robicu,skupa je,većinom kupim u TL ili po centrima npr. Mercator od mtč ili tako nešto..........




dami -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (22.1.2009 13:37:36)

Iskreno nije mi bitno kakvu marku nosi i dali je uopće nosi. Obuća je drugo . Za sad ciciban .




mlada mama -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (23.1.2009 18:25:07)

IZVORNA PORUKA: ROZI

Nikada nisam kupovala Chiccovu robicu,skupa je,većinom kupim u TL ili po centrima npr. Mercator od mtč ili tako nešto..........


da skupa je ja sam mu kupila traperice koje su bile 50%snizene pa su bile 180kn,ali mislila sam,ako je kvalitetno kao i kozmetika ok. ali stvarno nema do mtč ili H&M mozda se uspijem zaletiti ovih dana,ali nije sigurno




moncci -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (13.5.2009 15:07:50)

Da H&M ima super djecju odjecu...Petit Bateau, Francuska marka,  jako dobra kvaliteta odjece za za bebe...
Pogledajte na www.babyjunglestore.com
Online shop..mozete naruciti stvari za djecu preko neta...jednostavno i sigurno




Zvonki -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (13.5.2009 22:23:40)

Peglam susjedi šopingholičarki i vidim da su ove marke jako dobre : Coconat, Bambola, H&M. Okaido, Osckosh. Sve te stvari kad njena djeca prerastu proslijeđuje meni tako da mi se djeca oblače ko' mali snobovi.[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Ali, moram napomenuti da su neke marke kao Tom Taylor, Benneton i sl. na našem trištu totalni promašaj dok roba koju kupuje u Austriji je super i nosi se godinama.




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (21.6.2010 20:10:04)

[Sadržaj poruke je obrisan]




pako -> RE: dječje marke-koja je najbolja? (21.6.2010 20:22:26)

cipelice smo imali jedne ih daichmana i super su ,a prve za hodanje smo imali frodo i ok su samo kaj ih je jaaaako brzo preraso, sad samo kupujemo tenisice i to nike, puma ovisi koje nam zapnu za oko, a robicu većinom u TL ali i bilo gdje drugdje di nađem a zapne mi za oko, nemam točno određeno ddi i kaj kupujem.




Stranica: [1]