|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavljenje
4.4.2011 13:58:42   
teuci
Koristi li netko Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavljenje i kakva su vaša iskustva s njim? Ja krenula sa skidanjem kila i za sad sam na -7 kg pa me zanima bi li mi ovako pomoglo i "otopilo" me još malo?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
4.4.2011 14:42:27   
jasna_
Ja ga imam, nosim ga nekih 2 mjeseca, i moram odmah reći da nije ko u reklami. Stvarno se znojiš i ja sam skinula nekih 3 kg. Idealno ga je nositi kad vježbaš jer se onda starno jako puno znojiš, ali ja baš nisam za vježbanje, jer poslije cjelodnovnog trčkaranja za 13.mjesečnim blizancima stvarno nemam volje još i vježbati. Treba piti puno vode, zdrava prehrana i sigurno uspjeh dolazi. Meni je super kad idemo u šetnju sad po ovom suncu, obučem crnu trenerku i majicu, stavim pojas i nakon sat vremena kad se vratimo doma moram se odmah presvući jer sam sva mokra.

_____________________________

Niki i Lino - vragolani koje volim najviše na svijetu

(Odgovor članu teuci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
4.4.2011 14:47:32   
Zvonki
Nisam čula za taj pojas a i mislim da nema čudotvornog pojasa koji može skinuti salo. Samo korigiranje prehrane, malo tjelovježbe i tako dok se ne postignu rezultati. Mislim da znoj koji je ispod pojasa nije salo već tekućina koja izlazi znojenjem.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu jasna_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
4.4.2011 20:04:39   
modesty blaise
Žene drage NE POSTOJI POJAS ZA MRŠAVLJENJE...sorry na velkim slovima al stvarno se sad derem
to su sve reklamni trikovi za prodaju
pojas koji te na bilo koji način grije ili stimulira rad mišića(intenzitetom male baterije ) je čista prevara....
gubiš jedino tekućinu u tijelu a ne salo...
za sagorit 1kg sala trebaš potrošiti cca 9000kcal što kad preračunamo u sate ispada opet cca 40 sati jogginga
jer naravno u jednom satu potrošite (npr žena od 60kg/170cm) oko 400-500kcal s tim da znamo da u tome ne trošimo samo masti nego i ostale stvari...ukratko
uf!

i još kad na reklamama vidim da ih reklamiraju nabildani frajeri koji dnevno provode najmanje 6 h u teretani pod hrpom utega - e onda fakat poludim i dođe mi da nazovem TV i zvređam ih radi krađe kupaca...moš si mislit kak je te mišiće dobil od pojasa i leptirića za stimulaciju mišića!!!!
dajte molim vas , ne dajte se varati!
nema mršavljenja bez smanjenog unosa hrane , tj zdrave prehrane i kretanja odnosno vježbanja pod opterečenjem naizmjenično



< Poruku je uredio modesty blaise -- 4.4.2011 20:08:27 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
6.4.2011 18:11:14   
jasna_
da, i mislila sam da se više nitko neće usuditi pisati o ovoj temi, nakon modesty...
sva sreća da nisam ništa rekla o jabučnom octu, anticelulitnim kremama, kavitaciji i sličnim stvarima...


_____________________________

Niki i Lino - vragolani koje volim najviše na svijetu

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
7.4.2011 7:40:43   
malatajna
Da, svi su se preplašili...user posted image
Jasna, mene zanima jel pogodan možda za poslije poroda? Ionako sam mislila kupiti steznik pa sam mislila možda ovaj (uz minimalnu dodatnu funkciju) user posted image
Ne znam jel dosta čvrst?

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu jasna_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
7.4.2011 8:16:17   
jasna_
Je, dosta je čvrst i meni je žao što ga nisam nosila odmah poslije poroda nego sam ga kupila tek kasnije, sigurno bi bilo i boljih rezultata. Možeg si ga regulirati i zamotati na jačinu koju želiš, ako te steže lako ga otpustiš.

_____________________________

Niki i Lino - vragolani koje volim najviše na svijetu

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
7.4.2011 8:46:09   
lidac0605
Potpisujem MB kaj se tiče tih pojaseva i sl.gluposti-to je čisti porez na budale!
Nema niš dok ja svaki dan ne zajašim bicikl i primim se trbušnjaka...za 2 mj.imam "six pack"na trbuhu,al niš bez muke i truda!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu jasna_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
7.4.2011 15:40:27   
teuci
nisam bas sigurna da nema nista u tome kako vi tvrdite.  ja sam pred dva mjeseca pocela koristiti jedan takav uređaj koji stimulira rad mišića za koji vi kažete da ne pomaže, a ja mogu reci da je meni pomogao. jesam- pazila sam na prehranu i vjerojatno smanjenje mog trbuha nije samo rezultat rada tog uređaja, ali smatram da se uz kombinaciju jednog i drugog (korekcije prehrane i korištenje te napravice) mogu postiće bolji (a vjerojatno i brzi) rezulatati. i ja sam  bila jako skeptična po pitanju toga i duuuuuuugo se neckala hoću li kupitu ili ne, ali mogu reći da mi je sada drago kad je moj trbuh podosta skresan. za ovaj sam pojas malo više skeptična i bas me zato zanimaju tudja iskustva.
hvala jasna na opisu tvog iskustva, još malo razmislim.    

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
7.5.2012 16:14:17   
mala pcelica
podizem malo ovu temu mozda je u medjuvremenu neko još koristio ovaj pojas pa da napise iskustva user posted image
premišljam se dal ga naruciti il ne,puno mi je to para dati na gluposti ako ne djeluje,a mogu ih iskoristiti na nesto pametnije user posted image
moj najveci problem je ogroman stomak i salo na njemu sa obimom od 90 cm user posted image i vec mi je dosadilo da me ljudi stalno ispituju dal sam trudna,ubijaju me u pojam sa tim pitanjem...nisam bas neka osoba od vjezbanja,al ako bi ga i uzela svjesna sam da bi morala bar nekoliko i trbusnjaka uraditi ...sto se tiče ostalih djelova tijela tu mi je sve ok...
meni ne trebaju da mi se vide trbušni mišići na stomaku nego samo da sklonem tu gomilu sala sa njega jer mi je fakad odvratno user posted image il barem malo da ga smanjim ...da napomenem da mi stomak izgleda kao da sam trudna 5 mjeseci user posted image

(Odgovor članu teuci)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
13.5.2012 13:03:08   
Matejadidi
E ovako draga,evo ja se uskoro udajem i planiram trudnoću.Naravno to me sve ponukalo na razmišljanje što mogu napravit za svoje i djetetovo zdravlje,jer sam imala ginekoloških i uroloških problema.Razmišljam o svemu,o prehrani,o unosu vode i kalorija.Išla sam na preventivni pregled kod ginekologa i on mi je preporučio folnu kiselinu i omega 3 koje ima jako puno vitamina.I to je za 3 mjeseca prije planiranja trudnoče,ali može i bit i za podizanje imunološkog sustava(riješava hpv,umor,nedostatak vitamina)To su twinlab proizvodi(Upiši na Google Twinlab folna kiselina i izbacit će ti prozvode)Ugl. ne sjećam se dal sam ikad jela zdravo,jer od malih nogu nevolim jest sirovo povrće.Evo ovako moj savijet je klasićni savijet koji djeluje:"2 lite vode na dan,mlijećne proizvode sa malo masti,puno voća i povrća i laganog mesa.I ako sve to poduzmeš,kile moraju ići dole,a u kombinaciji sa ovim vitaminima koji ne debljaju nemožeš pogriješituser posted image .Kada skineš masne naslage koje bi morale ići dole,onda probaj kupit ovaj prozvod slimming jer mi se čini da ima logike u tome ali u kombinaciji sa kretanjem,bilo kakvim,dok pospremaš stan,šećeš itd.E i još nešto surfala sam po netu i shvatila da su banane kraljice voća koji su prepune vitaminima i ljekovite za sve i svašta.Piše da je nevjerojatno jer kad pojedeš oko 15 dkg banane poslije imaš energije za 90 minuta bilo psihičkog ili fizičkog rada.Možda su zato i majumuni evoluirali u ljude jer su jeli puno banana user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
13.5.2012 13:06:51   
Matejadidi
I još nešto sam zaboravila napomenut već nakon tjedan dana sam osjetila promjene,bistrije razmišljam,budi se odmornom i energičnom,nisam mogla vjerovat da se sve to događa u tjedan dana,čak mi se i lice očistilo user posted image

(Odgovor članu Matejadidi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
11.7.2015 11:17:43   
maria0351
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu Matejadidi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
29.9.2015 9:26:47   
Daay
kaj fakat to djeluje za mršavljenje ? Hmmm..

(Odgovor članu maria0351)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
8.1.2017 0:13:54   
KatarinaRe
Kako sam se nakon trudnoće udebljala par kila i to se baš vidi kad obučem neku užu majicu smeta mi jako pa sam malo po netu tražila nešto kako bi to mogla prikriti dok ne skinem koju kilu. E sad naišla sam na ovaj steznik za vitku liniju pa me zanima ako je to tko koristio dali to zaista izgleda kao na slikama i da se izgleda puno elegantnije u tom i dali vrijedi tih novaca.

(Odgovor članu Daay)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
17.4.2018 8:54:56   
moody
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu KatarinaRe)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Lanaform Slimming Belt - pojas za mršavlj...
8.4.2024 15:09:41   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu moody)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!