|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   KRVARENJA U 2. TROMJESJEČJU
9.7.2016 15:45:49   
Tina1bb
Naime, sada sam u 16. tjednu trudnoće, bila sam na UZV prije dva dana i bio je savršen nalaz. Ali, od 13. tjedna imam stalna krvarenja, prvo je bio vidljiv hematom kojeg na zadnja 2 UZV-a nije bilo, a u međuvremenu smeđe krvarenje po kojem si mogao sat namjestit.
To me nije previše brinulo jer su mi na hitnoj rekli da je to ok, da je krvarenje iz maternicel pa sam misla da se cijedi. Ali opet danas je počelo obillno i svjetlo.
Zvala hitnu oni kažu da se hematom možda cjedi još negdje, a privatni ginekolog je rekao da su mi slabe kapilare i da one pucaju. Pa me zanima da li je moguće da one toliko krvare. Da li je ikoja imala slična iskustva.. Pomagajte.. već sam luda... jel itko imao slična iskustva? huser posted image user posted image

< Poruku je uredio Tina1bb -- 9.7.2016 15:58:15 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: KRVARENJA U 2. TROMJESJEČJU
9.7.2016 22:10:52   
danery
svašta je moguće....
ja sam sa starijom curom krvarila maltene do 20.tt pomalo,ali sam dobila mirovanje i pila duphastone da stane....
imaš li kakav nalaz,što ti je točno rečeno nakon uzv-a?miruješ li,piješ li štogod?imaš bolove?
ja bih na tvom mjestu pripazila i otišla privatniku na dobar kompletan pregled ako ti tvoj liječnik ništa konkretno ne preporuči,pa makar da budeš mirnija kad ti detaljno kaže stanje i da preporuku za dalje....
hehe,sori,sad vidim da si bila....
nego gdje ti je hematom,ispod,iznad,pokraj bebe,na vrhu maternice,pri dnu...?i to je važno...ja sam imala sad u drugoj trudnoći ispod bebe,na samom rubu cerviksa i to je krvarilo,puklo,pa prestalo kroz par tjedana,povuklo se....ako je iznad,onda je opasno,može pući pa krenuti van i izgurati bebu....
uglavnom,pripazi....

< Poruku je uredio danery -- 9.7.2016 22:13:20 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Tina1bb)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: KRVARENJA U 2. TROMJESJEČJU
10.7.2016 14:45:23   
Tina1bb
Iza je bio i nije bio opasan, dapače jako brzo se povukao. Bila sam dva puta privatbo, svaki put super nalazi. Juce opet otisla na hitnu, njih dvije su pol sata trazile nisu nis vidle čak ni pucanje kapilara. Mozda je ostao tolki mali dio hematoma da se ni ne vidi vise na UZVu pa on jos malo curi. Isto imam duphastone i magnezij i mirujem iako su rekli da nije toliko potrebno. Iskreno, htjeli su me zadržat na daljnjim pretragama al sam rekla da radje ne bi jer mi je to malo stresno i to tek može dovest do nečega. Al opet kažu, najvjerojatnije tragovi hematoma. Moguće da se prek noći nakupi pa iscuri jer je tad kao najviše iako nije ni to puno.. prek dana nema gotovo ništa

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!