|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kristali
18.8.2009 6:41:07   
tikica_69
Pozitivni utjecaji kristala na čovjekovo zdravlje poznati su od davnina. Mnogi stari narodi poput Egipćana i Grka poznavali su i koristili blagotvorna svojstva kristala, a mnogi ih poznaju i koriste i danas. Kristali imaju vlastitu inteligenciju koja se očituje u isijavanju ravnomjernih vibracija koje pozitivno utječu na ljudski organizam. Savršene su atomske strukture koja im omogućuje primanje, pohranjivanje i odašiljanje velike količine energije, što pomaže proces punjenja čovjekova energetskog polja.

Njihovi su titraji vrlo harmonični i odašilju energetsku toplinu koja djeluje iscjeljujuće na pojedine ljudske organe i oslobađa od stresa te psihičke i tjelesne napetosti. Svojim senzibilnim vibracijama djeluju osvježavajuće na našu kreativnost i radni potencijal. Na prirodan i jednostavan način kristali nam pomažu da budemo zdraviji, sretniji i uspješniji.

Svaki kristal posjeduje vlastiti energetski ritam, baš kao i svatko od nas. Kada se naš i ritam kristala usklade, energija nesmetano može prelaziti s osobe na kristal i obrnuto. Pravilno aktiviranje i usklađivanje stvoriti će spiralnu vrtnju koja će uspostaviti zdravu vezu između kristala i energetskog tijela.  Postoji mnogo vrsta kristala i svaki po svojoj strukturi i porijeklu ima drukčiju svrhu. Tako se primjerice rozenkvarc preporučuje za pročišćavanje prostora od negativne energije, a ametist ili obli gorski kristal idealan je za apsorbiranje elektromagnetskog zračenja. Za opuštanje i miran san preporučuje se pored kreveta ili ispod jastuka postaviti ametist, rozenkvarc ili gorski kristal. Tirkiz, koji je u drevnim kulturama bio jedan od najčešće korištenih i cijenjenih kristala, harmonično djeluje na jetru i sve probavne organe te jača cjelokupni organizam. Mjesečev kamen, s druge strane, umiruje emocije i pogodno djeluje na ženske organe.
Kristale je osobito važno pravilno održavati i redovno čistiti. Kako biste očistili kristal, dovoljno je oprati ga pod mlazom tekuće vode i na 48 sati uroniti u slanu/morsku vodu. Kristal je potom potrebno isprati, osušiti i izložiti sunčevoj svjetlosti na najmanje 3 do 4 sata. Praktičan način uvođenja pozitivnog učinka kristala u svakodnevan život je Bio Crystal podloga za spavanje tvrtke Pavletić, jedinstvena po tome što je u nju ručno utkana mješavina kristala koji imaju trenutačno djelovanje na ljudski organizam. Na taj se način naše tijelo svaku noć puni energijom koja nam je potrebna da lakše ostvarimo svoje ciljeve i suočimo se sa životnim preprekama.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kristali
18.8.2009 6:55:34   
FIONA
dokaz je moja svekrva koja je nakon nesreče svoje sestre i muža u naletu vlaka i mjesec dana prije gubitka mame doživjela svojevsran šok od kojeg je dobila neurodermitis...godinama je izgledala kao da su joj gašeni čikovi po cijelom tijelu pa i glavi...imala je žive rane, krvave plahte nakon spavanja.....jednostavno užas...
čula je za jednog bioenergičara iz Novog Sada kojem se pošalju medicinski nalazi i još neke stvari, zaboravila sam točno što...on je prema tome odredio njen kristal...morala je po to U NS jel čovjek ne dostavlja u HR...niti jedan medicinski tretman, kao kreme način prehrane, način odjevanja, posebna higijena, lijekovi...ma ništa nije pomoglo ali od kristala ona danas nema niti jednu flekicu ili promjenu na koži!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kristali
18.8.2009 6:56:53   
tikica_69
I moja seka ublazava tegobe astme kristalima...tako joj je savjetovala jedna zena u Njemackoj gdje zivi i pomognu joj

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kristali
18.8.2009 7:07:30   
FIONA
pa isto je dokaz ogrlica od jantara za smirenje u ublažavanje tegoba zubića...

čuj jel ima kajm za smirenje...kad poludim, kad me živci prime nema tog kamene niti stijene koja bi mene umirila...ja bi ttrebala jednu planinu da zrači u mojoj blizini...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kristali
18.8.2009 7:08:16   
tikica_69
Mozda kamen u glavu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kristali
18.8.2009 7:09:47   
FIONA
aahahahhaaha...viš ovog se nisam sjetila...hvala draga znala sam da buš pomogla....kad mi zatreba šaljem pp a ti zamahni što jače...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kristali
18.8.2009 7:11:52   
tikica_69
Al nas dvije na svakoj temi nadjemo nacin za sprdacinu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kristali
18.8.2009 7:13:41   
FIONA
kao da je to problem....pa moj život je nekad kao prava sprdačina...kaj pipnem propadne, kam pomaknem polomim, kaj hoću više nema ni pod razno...jednostavno sprdačina user posted image user posted image user posted image user posted image ...a kaj se kristala tiče u se ne zafrkavam...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kristali
18.8.2009 7:19:08   
koka
mi smo dobili narukvicu, koja mijenja boju prilikom povišene tijelesne temperature
još nismo imalli na sreću..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kristali
18.8.2009 7:21:51   
tikica_69
Vidis i to je zgodno

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kristali
18.8.2009 7:41:27   
Ruža
Nisam probala do sad. Zanimljivo.
Fi kad otkriješ takav kamen javi.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kristali
18.8.2009 7:43:15   
FIONA
što tvrđi Ružo, što tvrđi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kristali
18.8.2009 7:50:57   
Ruža
IZVORNA PORUKA: FIONA

što tvrđi Ružo, što tvrđi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Onaj za kupus!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
18.8.2009 8:32:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kristali
18.8.2009 11:49:24   
natalijax
cula sam za to to je moja jedna pajdasica pila,jela kaj se to radi s timuser posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kristali
18.5.2010 8:01:33   
pepi1
Pozdrav ljudi, evo ja sam čula za sve blagodati kristala, oni da su jednostavno potpuno prirodni lijek... to sam sve dobro proučila user posted image , ali čula sam i da postoji čak i neka bio kristalna podloga (bio cristalna ili kako se već piše) i da se to stavi na madrac (kao štep deka) i da se spava na tome... mislim spavati na kristalima mora da je idealno, ali me zanima ako je netko od vas probao?

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kristali
18.5.2010 9:27:00   
tita

IZVORNA PORUKA: pepi1

Pozdrav ljudi, evo ja sam čula za sve blagodati kristala, oni da su jednostavno potpuno prirodni lijek... to sam sve dobro proučila user posted image , ali čula sam i da postoji čak i neka bio kristalna podloga (bio cristalna ili kako se već piše) i da se to stavi na madrac (kao štep deka) i da se spava na tome... mislim spavati na kristalima mora da je idealno, ali me zanima ako je netko od vas probao?

Evo prije par dana sam dobila bio kristalnu podlogu,ali pošto nije bilo sunca nisam je mogla početi koristiti,jer se inače prije upotrebe kristala treba puniti energijom....Naručili smo i za djete i evo jučer smo stavili,a za bračni krevet još nismo koristili,čekamo sunce!!!ta podloga ima u sebi miris lavande,koja smiruje!!!!To smo mi naručili zbog podzemnih voda,zračenja,kao ta podloga to štiti!!!kad budemo to isprobali javim kako djeluje kod nas!

(Odgovor članu pepi1)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kristali
18.5.2010 14:36:32   
pepi1
Hvala, to bi uistinu bilo super! Istraživala sam malo i pronašla ta je ta podloga sa kristalima od tvrtke Pavletić iz Rijeke i čula od ljudi da pomaže i kod kroničnih bolesti, da je djeci alergičarima puno bolje od kad spavaju na njoj... ajde javi molim te i želim ti puno sunca user posted image

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kristali
18.5.2010 14:40:21   
Marta j
IZVORNA PORUKA: tita


IZVORNA PORUKA: pepi1

Pozdrav ljudi, evo ja sam čula za sve blagodati kristala, oni da su jednostavno potpuno prirodni lijek... to sam sve dobro proučila user posted image , ali čula sam i da postoji čak i neka bio kristalna podloga (bio cristalna ili kako se već piše) i da se to stavi na madrac (kao štep deka) i da se spava na tome... mislim spavati na kristalima mora da je idealno, ali me zanima ako je netko od vas probao?

Evo prije par dana sam dobila bio kristalnu podlogu,ali pošto nije bilo sunca nisam je mogla početi koristiti,jer se inače prije upotrebe kristala treba puniti energijom....Naručili smo i za djete i evo jučer smo stavili,a za bračni krevet još nismo koristili,čekamo sunce!!!ta podloga ima u sebi miris lavande,koja smiruje!!!!To smo mi naručili zbog podzemnih voda,zračenja,kao ta podloga to štiti!!!kad budemo to isprobali javim kako djeluje kod nas!


di si kupila te podloge i koliko novaca.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kristali
18.5.2010 15:03:15   
pepi1
Ono što ja znam (za sada) jest da je to podloga od tvrtke Pavletić iz Rijeke...i oni jedini imaju tu podlogu. Navodno da je full popularna i da pomaže...neki od mojih susjeda imaju njihove madrace i kažu da su jako zadovoljni, a tu podlogu nema još nitko koga sam direktno pitala, ali svi su čuli od drugih da je super... raspitat ću se ja još, jer ako pomaže ja ih sutra zovem da mi ju donesu...

< Poruku je uredio pepi1 -- 18.5.2010 15:04:33 >

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kristali
28.5.2010 22:01:23   
tita
Da se javim u vezi biokristalne podloge,koristimo već desetak dana,prvih par dana sam se budila nekako čudno,ali ne umorna kao inače,super je ,ako ništa drugo jako je mekana!!!Imamo i za dječji krevet,i od kad smo to stavili ,bebač mi dobro spava,ne budi se često, možda ga ošamuti miris lavande jer podloga ima u sebi lavandu!!!To su proizvodi Pavletić i to se nalazi u Rijeci!!!Mi smo došli do toga tako da nam je gospodja došla kući mjeriti podzemne vode i mjesto gdje spavamo!!samo moje mjesto nije bilo dobro za spavati!!!!Mi smo kupili podlogu 160-200 za naš krevet i košta oko 8.000kn,i 90-200 4.000kn a dobili smo još jednu 90-200 besplatno!!!Skupo je ali ako funkcjonira cijenu čemo zaboraviti!

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kristali
29.6.2010 22:48:45   
dana16
Pozdrav društvo!!  Da se malo ubacim u priču o kristalnoj podlozi... zaista fantastična stvar, koristim ja i moja djeca, stvarno podiže energiju, poboljša cirkulaciju, otklanja bolove... user posted image user posted image user posted image   svaka čast!!
ako  netko želi mogu ga povezati s ženom koja je bila kod mene, preko koje sam naručila!!
cijene su za jednu osobu 3990kn  ali može se platiti na puno rata, pa i nije tako strašno.user posted image

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kristali
29.6.2010 22:58:43   
mariola
ja nosim swarovski, za šta su oniuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dana16)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kristali
29.6.2010 23:13:08   
MiniMama
swarovski jako dobro djeluje na međuljudske odnose. i opcenito podize razinu samopouzdanja ukoliko je nosen na špici ili u društvu snobova. user posted image

samo pazi s vodom da ti ne promjeni boju tvoj svarovski. i svarowski ti je inace obicno staklo, djeluje samo na novcanik.

a sad sam vidjela i fioninu poruku. kvarc ilitiga kremen djeluje jako dobro na zivceke. po mogucnosti gorski kristal- prozirna inacica kvarca. a nije ti lose u sobu staviti i neki poveci rozen kvarc ili cak i ametist. kazem poveci zbog svega nabrojanog user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kristali
29.6.2010 23:36:12   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: dana16

Pozdrav društvo!!  Da se malo ubacim u priču o kristalnoj podlozi... zaista fantastična stvar, koristim ja i moja djeca, stvarno podiže energiju, poboljša cirkulaciju, otklanja bolove... user posted image user posted image user posted image   svaka čast!!
ako  netko želi mogu ga povezati s ženom koja je bila kod mene, preko koje sam naručila!!
cijene su za jednu osobu 3990kn  ali može se platiti na puno rata, pa i nije tako strašno.user posted image


hvala ja nebi..tek bi se onda razbolila kad bi dala toliku sumo novca za to pa mi kristali nebi ni pomogli user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu dana16)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!