|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kg/cm
27.3.2009 12:00:02   
ZVRK
1-zanima me da li znate koliko cm ste izgubili (oni koji su bili na dijetama)na koliko kila???
2-gdje i koliko?
3-ili samo gledate izgubljene kilograme???



sa se nisam nikada mjerila za usporedbu ali su mi drugi znali kazati da mi fali koji centimetar okolo moje guze a kilograme bi izgubila 3user posted image
ja primjetim na robi promjene

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kg/cm
27.3.2009 12:02:18   
FIONA
ja ti u pravilu ne gledam kile...to sam počela u trudnoći jer sam morala nego kako mi je kaj od obleko napeto ili labavo...znam u čemu sam si ok i to je to...

svatko je drugačiji po prirodi i cm sa kilama kod svakog se drukčije manifestira...ovisno di ti se nakuplja i kakav si tip građe....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kg/cm
27.3.2009 13:53:03   
Florijan Jakov
evo, već i ptice na grani znaju da sam već 3ći mjesec na akupunkturi...mjerim izgubljene kile kojih je za sad 13.5, centimetre nisam mjerila, ali mogu reći da nosim 2 konfekcijska broja manje hlače i 1 broj manje majice. 

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kg/cm
27.3.2009 14:12:25   
Kika83
uvijek se mjerim prije svake dijete i vježbanja. prije god dana sam bila na dijeti ( dijeta tipa:izbacila kruh,slatko, prženo,masno... iako sam znala i to jesti puno puta,vježbala svaki dan osim vikenda po sat vremena) i izgubila u 6mj 10kg, u sisama sam izgubila 9cm, u bedrima 6cm, u trbuhu 11cm i u guzici 7cmuser posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kg/cm
27.3.2009 14:56:25   
lueman
a kak se hraniš????ja sma probala akupunkturu i bila samo na sokovima od povrća. za 2 tjedna maknula 10 kg. i nisu se vratili. ali živci mi olabaviliuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kg/cm
27.3.2009 17:35:33   
božica
cm nisam još mjerila
ali kg pratim i želim da se topeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kg/cm
27.3.2009 19:50:44   
Ruža
IZVORNA PORUKA: božica

cm nisam još mjerila
ali kg pratim i želim da se topeeeeeeeeeeeeeeeeeeee



Isto tako Boška.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kg/cm
27.3.2009 21:41:56   
tikica_69
Od Nove sam skinula 4kg...sada imam 68kg a visoka sam 164cm

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kg/cm
17.4.2018 10:45:57   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!