|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 02.-08.11., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: danchy27, PinkyFunkyBirdy
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.3.2017 16:43:35   
Hajdi
Pinky super za veselu bebicu i uredan pregled user posted image user posted image user posted image . Znači preporučuju se keglove vježbe u trudnoći, nisam bila sigurna. Ja se dižem uglavnom oko 5h na wc, a po danu kako koji dan, nekad idem više puta, nekad ne.

Danas sam bila na papa i briseve te mi je otkriven mali polip na cerviksu kojeg bi se moglo lako ukloniti iza 14. tog tjedna. Baš me to iznenadilo, prije nikad ništa, a sad u trudnoći svašta mi raste, od vodene ciste na jajniku do ovog polipa na cerviksu, doduše nakon puno primljenih hormona u stimulaciji i kasnije. Rekao je dr da se ne uplašim ako polip bude krvario nakon odnosa ili sam od sebe.
Zeznula sam stvar s utrićima koje sam stavila otprilike 3h prije pape i briseva, nadam se da neće smetati. Planirala sam ih kasnije staviti, ali sam to napravila automatski ujutro kad je zazvonio sat. Nadam se da će nalazi biti vjerodostojni unatoč tome.

Za povišene jetrene probe mislim da su stimulacija i lijekovi nakon transfera razlog tome. Očekujem da će se to sve smiriti.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 201
24.3.2017 8:00:27   
Teica2
Pinky onda je razumljivo,mi imamo veliki krevetac user posted image
Ja ih ne radim ali zaista bi morala,porod sa J je bio jako tezak user posted image
I blago si vam na tako malim odlascima na wc user posted image

Hajdi bas mi je zao za polip user posted image

Kako ste mi danas cure?

Mali andeo kako je bilo na pregledu user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 202
24.3.2017 8:53:57   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

user posted image danchy27 - 20.09.
user posted image Teica2 - 24.09.
user posted image mali andeo - 26.09.
user posted image Hajdi - 13.10.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10.

user posted image

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (ljubav mamina)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 203
24.3.2017 8:55:37   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jezic123 ------------- 03.04.2017.
Hajdi ------------------ 05.04.2017.
Teica2 ----------------- 12.04.2017.
danchy27 ------------ 18.04.2017.
Mali andeo ----------- ??.04.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 26.04.2017.

My Ovulation Chart

Neposredna veza do poruke: 204
24.3.2017 9:01:22   
PinkyFunkyBirdy
Jutro curke! user posted image Idem na neki sastančić pa samo na brzinu.

Teice, nije uopće problem vježbati Kegla - stisneš polako dolje mišiće vagine (kao da pokušavaš spriječiti da se popiškiš) i držiš 10 sec pa odpustiš i tako nekih 10 puta za redom barem jednom na dan. Meni je problem sjetiti se da vježbam. user posted image

Hajdi, žao mi je zbog polipa, ali bitno da ne smeta bebici. user posted image Dal si spomenula da si stavila Utrić kad si išla na papu? user posted image

Danchy samo vježbaj .... dobro dođe i kasnije za sex. user posted image

Mali andeo, javi se! user posted image

My Ovulation Chart

Neposredna veza do poruke: 205
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:

Anketa

Dečkići i pišanje
njanja

Kada ste skidali dečke iz pelena, kako ste ih učili piškiti?

sjedeći na tuti ili wc-u (81%)

stojećki (19%)

Broj svih glasova: 67

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!