|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 9:26:16   
mali andeo
Hajdi draga čestitke na rođenju tvog sinčića ,njemu sretno i bezbrižno djetinstvo,a tebi brz oporavakuser posted image user posted image
uživaj sada u svome smotuljkuuser posted image user posted image user posted image

Pinky draga kako si ? Jel vizita prošla ? kaj doktori vele ?
želim ti da to ekspresno riješišuser posted image user posted image

Friške mamice ,kako ste ? kako vaši mali frajeri ?

Ajme moja E je blažena među muškarcima user posted image user posted image
Belina čakamo tvoju curku da joj pravi žensko društvo user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1601
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 9:34:52   
Liliki
Hajdi cestitke za tvog princa, nek je zdrav , ziv i sretan a tebi zelim brz oporavak, sve ces muke zaboraviti ne brini, kad ugledas svoje malo zlato sve ce proci. Pinky sad cekamo tebe, zelim ti brz i lak porodzaj. Nina kako si mi ti jel ti dosli roditelji da ti malo olaksaju, mogu da zamislim kako ti je s troje malisana, ali ipak mislim da ce ti s njima biti puno bolje. Pozdrav ostalim curkama.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1602
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 9:37:34   
belina
Draga Hajdiii ideeeessssss!!!!!! Cestitke na dolasku malog princa, puno srece, zdravlja i svega lipoga nek mu zivot donese!👏👏🍾🎉🥂☀️🍼🍼 A mama, sta reci, to je bilo brzo stvarno!!! Da, bolilo je ali to je iza tebe!!! Sad ce sve bit samo bolje!! Meni je voda bila mekonijska, cesto se zna dogodit da beba od toga dobije infekciju i tempicu, tako da se ne bediras ako se to slucajno dogodi. Vrlo je cesto. Ali kazes da tvoj bebac lijepo sisa, to je super znak!!! Ljubite se i mazite se!!! Kad dodete doma bit ce po vasem, sad se samo oporavi!

Pinky sta kaze vizita?? Eto M nije dobio brata za rodendan, ali gle: nije mu ni brat “ukrao” rodendan, opet dobro. Sta god da se dogada sretno!!!

Mali andeo da tvoja E jedina cura, nek moja priceka jos bar tjedan dva i moze kad hoce! Za tjedan dana ulazim u 9-i mjesec. Strah raste hahahahaha
Upravo mi je prija u teudovima, jos nije isla u rodiliste, cijelu noc ih ima, ali razmak je nepravilan. Lose mi je ka da sam ja!
Uzasno sam spavala, ne mogu se namjestit, hrcem, boli zdjelica, ledja... ma bas sam postala grintusa😂😂

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1603
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 9:54:03   
Snjeguljica_83
Hajdi, čestitke na user posted image user posted image
A to što daju malom AD, a iskreno, malo kojoj bebi u bolnici ne daju AD. Bez brige. Tvoja kuća, tvoja slobodica! Sretno malenom, neka bude sretan i zdrav! Tebi brz oporavak!user posted image

Jesu te pitale sestre kako je bebi ime? user posted image user posted image Jer inače pitaju, tako da upišu.
Javi nam!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1604
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 9:55:45   
Snjeguljica_83
Pinky, sretan tvom M. treći roćkas! user posted image user posted image user posted image
Sorry, malo kasnim!user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1605
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 10:05:27   
mali andeo
Belina kada čitam te muke slatke ,dođe mi da opet sam trudna ,ali ne i da rodimuser posted image user posted image
mene kada su trudovi primili bili su odmah na 7 min,i to bolni do ludila..
sjećam se išli u šoping i na kavu ,ja sjedim ,a suze mi idu na oći od bolovauser posted image
a ovaj moj nije vupao ništa pitati...samo kao IDEMO ???user posted image user posted image

Sada kada je popustila bol od reza i ne krvarim više,možda bi i htjela još jedno,ali tamo za 10goduser posted image
Rekla sam ,radnja je zatvorena ,ali ako se dogodi,Bože mojuser posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1606
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 10:29:44   
belina
Hahaha Mali andeo za 10 godina user posted image Ja se bojim poroda, ali brate mili trudnoca mi teze pada hahahaha! Iskreno nisam mislila da ce mi druga trudnoca bit teska. Porod je tezak ali treba proci muke i straha dok dodes do njega. Meni su teudovi s E poceli odmah jaki na 10 min i kroz koji sat na 5min. A ti si super, jos isla na kavicu! A bolje to nego bzvz stat u rodilistu.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1607
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 11:41:55   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set__alica - 05.03. user posted image



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1608
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 11:48:31   
mali andeo
Ah Belina i ovak sam prerano došla..
6h sam bila u rađaoni... Mogla sam još i na ručak nekam..
A ne da sam gladna išlauser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1609
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 11:58:08   
PinkyFunkyBirdy
Hvala vam drage moje na čestitkama za mog M! user posted image
Vizita je zajedno s mojim doktorom odlučila da je termin prošao, da sam 2 puta hospitalizirana u tjedan dana i da nećemo čekati da se nešto zakomplicira tako da ce me sutra inducirat busenjem vodenjaka. Danas sam na pregledu bila 3 prsta otvorena i čini mi se da su mi kontrakcije danas bolnije pa mozda bude nešto i ranije. Uglavnom sutra u svakom slučaju imam malog slatkiša kraj sebe. user posted image Držite mi fige da bude čim brže gotovo i da čim manje boli! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1610
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 12:01:31   
mali andeo
Ma Pinky draga... Ti ces još danas to riješiti, ajme što sam uzbuđena..
Želim ti cim bezbolniji porod i sretno...
Cekamo s tobom user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1611
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 12:12:42   
Snjeguljica_83
Pinky, ma oni bi samo na silu bušili, baš mi idu na živce! user posted image Baš ono, i šakom i kapom su darežljivi po tom pitanju! Nude na izvolte pa si žena bira.. Ma svakakvih varijanti ima. Meni su isto E htjeli na silu vaditi van; bitno je da si pod njihovim nadzorom. Uvijek mogu inducirati, ako je stvarna potreba! Uf.

Znaš što? Ja ti želim porod i bez toga! Neka mališan odluči sam doći na svijet...user posted image
A čuj, i drugi put boli, ali kraće traje pa misliš da manje boli. Utjeha!user posted image


< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 18.10.2017 12:15:03 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1612
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 14:10:51   
lidac0605
Pinky,drzim fige za brzo i bezbolno user posted image ...meni je zadnja indukcija bila busenje vodenjaka,u pol 1 ga zbusili,u pol 3 smo se mazili...bit ce sve ok!Iscekujemo novosti user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1613
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 14:39:12   
belina
Opa Pinky decko je znaci najkasnije sutra tu! Ja ti zelim da dode i prije, da sam odluci kad ce doc. Slazem se sa Snjeguljicom, oni bi sve odmah inducirali, nije mi jasno zasto ako nema neke indikacije i opasnosti za bebu i mamu. Preci ces dva dana termin, pa sta... ali opet...valjda ljudi znaju zasto. Ja isto mislim da ces ti to brzo obaviit, vec si i otvorena malo tako da ici ce to brzo. Stize nam jos jedna jesenska beba!!!!!
Gdje su nam sanjchy i jezic? One su nakon Pinky.
Pinky saljem pozitivne vibrice da sve prode sta brze i bezbolnije!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1614
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 15:54:25   
PinkyFunkyBirdy
Samo da javim da se stanje primirilo i za sad nema pomaka. Bas me donji dio trbuha pošteno rezao - pogotovo nakon pregleda plodne vode, ali malo sam odspavala i sad je lakše. user posted image
Razumijem vaš stav i baš da mogu birati isto bi čekala da samo krene, ali ipak jasno mi je da doktori ne žele riskirati kad je već bebac spreman i ja fizički (down under user posted image ) izgledam zrelo za porod.
Evo dok pišem opet me počinje rezati u donjem dijelu trbuha - sve mi je teže pa možda nije ni ovo loša solucija. Ma, samo da sve prodje ok i da bebac i ja budemo dobro pa da mogu uskoro doma k mom mazastom velikom dečku. user posted image

Joj Lidac, kako bi voljela da se i kod mene odigra isti scenarij, jedino što je tvoja mašinerija bila više u proizvodnji pa to ti rjesavas kao od šale. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1615
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 16:53:46   
kontesa
Hajdi, čestitke od srca user posted image eto još jedan lijepi dečko user posted image user posted image
Nije ti bilo lako, vidim al ne brini vratit će se snaga, sad polako i sigurno user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1616
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 21:09:56   
Hajdi
Pinky držim fige da prođe što prije i da se što manje namučiš user posted image . S obzirom da si dva puta hospitalizairana i termin je prošao možda je dobro da rodiš, pogotovo ako si psihički i fizički spremna. Ja sam se s dripom brzo otvorila, puno boli pri kraju, ali preživi se. I bušili su mi vodenjak. Sretno ti user posted image user posted image .
Moj maleni je od jutros na neonatologiji zbog malo povišenog crp. I ja imam povišen crp, valjda je pokupio nesto od mene iako ne znam da imam ikakvu infekciju. Brisevi su svi bili uredni.
Ja sam malo bolje, lagano se dižem, ali jos uvijek mi je teško, palo mi je zeljezo. Hvala svima na čestitkama user posted image

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 1617
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 21:32:00   
set_alica
Draga Hajdi od srca cestitke tebi i tvom malome djecakuuser posted image user posted image user posted image vi ste to super brzo odradili user posted image

Pinky drzim fige da sve sto lakse i brze prodjeuser posted image obzirom da ti je ovo drugi porod sigurno ce ici brze
Ostale trudnice kako ste mi? Terminuse jeste spremne?

Ja uzivam u drugom tromjesecju da nemam stomaka zaboravila bih da sam trudnauser posted image energije imam na pretek,pa sam tako ovih dana iskoristila to pa prala prozore i kuhinju generalno.. bas sam sretna,ako ne stignem vise do poroda barem nece biti tako strasnouser posted image
Neki dam nisam mogla odoliti pa sam kupila jedanu slatku roza pidjamu..sveki me odmah kritikovala da je rano,ali to me toliko ne brine.. bas mi je gust,jedva cekam spremati sobicuuser posted image

Jeste se vi obazirale na to rano pripremanje ili ne?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1618
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
18.10.2017 21:53:20   
Hajdi
Snjeguljice nisu me sestre pitale za ime, ali evo dogovorili smo se, bit će na slovo P, ostat ću malo tajnovita, nećete mi zamjeriti user posted image

(Odgovor članu set_alica)
Neposredna veza do poruke: 1619
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 7:14:05   
belina
Jutrooo draga hajdi ti si copy paste moje situacije s E. I ona je ostala 10dana na neonatologiji, i mene su uvjeravali da sam joj ja nesto prenijela, ali nisam se dala. To ti je cista infekcija od mekonijske plidne vode. Dijete se nagitalo i od toga dobilo infekciju. Znam da ti je grozno sad jer si u sobi bez bebe, ali proci ce i to za koji dan. Pocni odmah pit zeljezo ako ga ne pijes!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1620
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 7:15:59   
kontesa
Pinky, držim fige user posted image
set_alice user posted image mislim da smo skoro sve vidjele i kupile nešto "prerano"... ja sam za drugog kupila dudicu i spremila ju u ormarić i svako malo, kad mi je bilo teško, išla ju gledati...
Ja sam već duže budna, imamo povremeno grčiće... evo maleni sad malo kunja malo plače, ja pijem drugu kavu i otkuhavam bočice a moji dečki mirno spavaju user posted image
Bila mi zaova 3 dana sad smo već par dana sami.... Muž radi, za malenog se krpamo za vrtić i nazad, ako ga ne može mm uzet ostavimo ga doma jer ja još ne mogu toliko šetati i to sa bebačem...
Bila patronažna, bebač ok, malo nas pupak zabrinuo ali bit će ok, a meni se malo "otvorio" šav na jednoj strani a na drugoj gdje je bio dren malo teže zarasta... Tako da, moram usporiti... user posted image Najteže je prihvatiti da sad ne mogu sve i odmah ... rana malo peče malo boli a nadam se, ako pripazim, i to će brzo proći... Baš ne kuham ovih dana (jadni moji dečki) al sam malenom pekla kekse i muffine za vrtić - dani kruha... Bilo mi ga žao, da jadan ne bude jedini kojem mama ništa nije ispekla... I tako je kod nas... Malo sna, puno brzinske hrane ali to nadomještamo međusobnim maženjem i tješenjem user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1621
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 7:16:02   
belina
Setalice bas lijepo da se tako dobro osjecas! Ipak se nemoj preforsiat s tim ciscenjem. Svaki dan po malo heheheh! Uzivaj u drugom tromjesecju!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1622
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 7:40:52   
lidac0605
Pinkyce,u kojoj smo fazi??
Ako bebač već nije stigao,držim fige za expresnu indukciju danas user posted image user posted image user posted image
Čekamooooooooooo....

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1623
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 8:30:32   
Snjeguljica_83
Pinky, u koliko sati dolazi user posted image ?user posted image

Hajdi, joj, i mi smo bili dodatnih pet dana u bolnici zbog upale kod malog, nitko nije znao čega, visok CRP. Svako malo su dolazile bebe s takvom dijagnozom, baš je to često. Ali, beba dobiva antibiotik pet dana i onda se CRP smanjuje, bez brige. Bit će sve ok!

Zar ćeš biti sve te dane bez bebe? user posted image Ja sam bila jedan dan odvojena, ali onda druge dane zajedno.

Ime na P. user posted image

Šetalice,
sad si zmaj, ali na kraju... user posted image Vidjet ću te onda!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 19.10.2017 8:31:51 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1624
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 8:36:22   
danchy27
Pozdrav curee, koliko novosti otkad nisam tipkala ovdje. Povremeno sam skicnula al nemam kad tipkati.

Cestitke na novim bebicama user posted image user posted image
Mamama brz oporavak zelim user posted image
Pinky cekamo novosti

Kod nas vecernji grcici a po danu grcevi zbog praznjenja crijeva user posted image . Pomalo ga vracam na moje mlijeko, sisat i dalje nece ili brzo odustane pa se izdajam. Zbog perioda bez izdajanja i sisanja smanjila se kolicina mlijeka ali ga ima oko 40 ml. Pokusavam potaknuti da se vise proizvodi cestim izdajanjem, valjda cu uspjeti. A dotad smo na kombinaciji prvo moje mlijeko pa onda ad.
Jucer bili na vaganju, dobio oko 400g u tjedan dana. I tu je sve super. Alii... u pregibu noge ima 2 kvrzice nalik na bubuljice pa je dobio neku kremicu pa danas moramo opet kod doktora da provjerimo dali se ista povlaci. Moguce je da je to od pelena, trenutno koristimo pampers user posted image . Doktor nas uplasio da je to jaako opasno e sad dali je neznam.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!