|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.7.2017 13:31:28   
mali andeo
ah Belina pošto je to kao prvi auto ,znači MM ga vozi ide po njegovom guštuuser posted image
bila nam je favorit Octavia RS,ali zasada je zapeo za Passat....
prodali u petak auto i sada vozi mojuser posted image imam Pegout 208,niš ne stane u njega,
a još si zamisli mog MM kad vozi taj autek ,a ima preko 2muser posted image
uglavnom gepek nam je bitan ,jer imamo velika kolicauser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.7.2017 14:28:56   
KontesaNina
Ogroman gepek vam ima VW Touran ili Sharan, mi imamo Tourana i cudo sto sve stavljamo u njega. Jedino mi se cini da je u Hr jako rijedak, ali je izrazito lijep. Passat je zakon, ali u tom slucaju je povoljnije kupiti Octaviu jer je iz iste koncesije (VW), a funkcije su iste. Buraz ima tu Octaviu i fkt je super. Touran me odusevljava jer iza normalnih 5 sjedala u gepeku ima jos 2 dopunska sica sto je super, ali je malo mjesta za noge. Mi sad planiramo kupiti Sharana, ali jos ne mozemo financijski i nekako se ipak nadamo da cemo izgurati jos godinu i pol sa Tourancicem. S je nesto veci, ima klizna vrata (STO JE ZAKON!!!) i sva tri sjedala imaju isofix, za razliku od T.

MI smo dobro, vrijeme je depresivno. Stavila djecu spavati, idem skuhati kavicu i onda pocet spremati svoju robu od puta. A ne znam gdje cu sve to spremiti, hahahah!

Cetirisrece, sto je sa tobom? Nista se ne javljas, nadam se da si ti i djetesca u tebi dobro!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.7.2017 16:03:31   
belina
Cure tila sam vas jos nesto pitat: umjesto da mi sad kosa bude jaka bujna i blistava, meni vec sad ispada jako puno kose. Nije mi jasno? Je li koja imala sl.iskustvo? Nokti i koza su mi super. Savjet?

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.7.2017 21:13:02   
KontesaNina
Belina, to je sve trudnoća! Većinom žene imaju super kosu za to vrijeme, ali postoje one koje odudaraju od prosjeka. To sam citala u knjizi Trudnoća iz dana u dan, ako se dobro jos sjećam! Ne trebaš se zabrinjavati!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.7.2017 21:45:41   
Hajdi
Belina i ja mislim da je normalno da je u trudnoći kosa ili super ili slabija. Dok su ti koza i nokti dobri vjerujem da ti nista u organizmu ne fali. Moja je kosa bolja, bujnija i manje mi se masti, a nokti, koža su mi isto dobri.

Dobila sam nalaze kks, urina i ogtt. Čini mi se da sam postala malo anemicna. Eritrociti 3,6 (3,86 d. granica), hemoglobin 108 (119 d. granica), hematokrit 0,3 (0,356 d. granica). Što vi mislite, treba li uzimati željezo na takav nalaz user posted image ? Prekosutra ću kod dr pa ću čuti njegovo mišljenje. Osjećam se u zadnje vrijeme malo umornije, mislim da je to zbog nižeg željeza. Kad promislim još da mi treba snage za porod čini mi se da neće biti naodmet povisiti željezo u krvi.
Leukociti su mi malo više povišeni 12,9 (9,7 g. granica). Šećer mi je ok, samo malo povišen nakon 1h 10,2 (10 g. granica).

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.7.2017 22:02:02   
KontesaNina
Hajdi, normalno je u trudnoći da su L povišeni, ja sam isto bila zabrinuta, ali mi je gin rekao da je to u redu! Da li si radila samo željezo? Ako se dobro sjećam, uzimanjem željeza se ne povećava broj E, zato pričekaj dva dana da dođeš gin, on ce ti najbolje reci sto ti je činiti. Ali mu obavezno napomeni sve simptome koje imas! Kakav je urin?

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.7.2017 22:38:34   
Hajdi
Kontesa Nina, za leukocite sam i mislila da je ok ako su povišeni. Samo željezo ovaj put mi nisu vadili, ali mislim da su hemoglobin, hematokrit i jos neke pretrage također pokazatelji željeza u krvi. Neka dr kaže svoje mada bit će mi neki na zamjeni.
Urin je ok, samo mi je povišena vrijednost pločastog epitela 2 (granice 0-1).




< Poruku je uredio Hajdi -- 24.7.2017 22:39:49 >

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.7.2017 10:38:24   
danchy27
Jutro cure, evo mene sa pregleda. Danas kisa pada i zahladilo pa sam uzivala u setnji do doktorice user posted image .
Bebica u poprecnom polozaju, valjda ce se okrenuti do poroda user posted image . Tlak svaki put sve nizi 105/65. 3kg u plusu od prosli put. Ctg uredan, ali najmanje se culi udarci srca user posted image , malisan cijelo vrijeme udarao ono za ctg (neznam kako se to uopce zove) user posted image user posted image .

Kako ste mi vi cure?
Pricale ste o kosi i kozi u trudnoci, meni se kosa jako brzo masti a koza mi je uzas sad kako su ove vrucine. Ali izdrzljivo je user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.7.2017 10:40:16   
danchy27
Iduci pregled 7.8. user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.7.2017 13:16:40   
KontesaNina
Ne brini, Danchy, ima vremena, moja se mala okrenula samo koji tjedan prije termina (samo je to bilo prilično bolno, sjećam se). Nije jos vrijeme za paniku.

Hajdi, presuper za urin, nekako mislim da je to najvažnije! Jer kada se niti ne sanja da zena ima probleme, urin moze biti očajno los! Bravo!

Pinky, di si ti? Jel sve OK?

Ja sutra napokon na pregled, opet sa kikicima, nema ih ko čuvati. Rekao je MM da ce ici samnom. Iskreno bas sam Uzbuđena!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.7.2017 20:20:20   
Hajdi
Danchy evo i kod nas zahladilo, baš je gušt user posted image . Ne brini se za položaj bebe, neke su mi žene rekle da im se beba okrenula par dana prije poroda.
Kontesa N. radili su mi sediment urina, nisam tamo vidjela ni leukocite, proteine, glukozu i ostalo kao zadnji put. Ne znam jesam li dobro prenijela sestri mog soc gin sto piše da mi treba od privatnog gin. Mislim da nisam pogriješila.
Nadam se da će sutra biti dobro na pregledu. Opet mi se javlja malo smeđeg iscjetka, bojim se da je potaknuto kupanjem user posted image , a tako sam uživala u nedjelju u plivanju.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.7.2017 9:31:11   
mali andeo
Jutro curke..

KontesaNina
sretno danas na pregledu user posted image uživaj !

Hajdi nadam se da ti iscjedak neće raditi probleme...

Danchy
stigne se beban okrenuti...iako moja prva je dubila cijelu trudnoću na guzi..
a sada ne znam kaj me čeka user posted image

Pinky nadam se da ste ok i da meleni M nije bolestanuser posted image

ostale curke di ste ?? kako ste ?

evo kod mene ništa ovog..kod nas glavna tema auto i kaj kupiti,
nadam se da ćemo ovaj tjedan tu priču završitiuser posted image
moja mrva je aktivna..počela sam raditi plan za kupnju ,jučer gledala oblekicu od L
i skužila sam da smo pretjerali s kupnjomuser posted image
da ih imam još troje ne bi uspjeli sve to nositi..user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.7.2017 11:44:09   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo da se javim da ne brinete - da, opet mi je M bolestan pa smo doma i toliko sam oko njega da ništa ne stižem (a spavam kad i on spava). Upalio mu se jedan testis pa smo na antibiotiku i iako ide na bolje (meni, laiku već izgleda kao prije) svaki dan mi ima dosta visoku tempicu pa se brinem da nije još nešto pokupio iako ne primjećujem da bi kašljao ili šmrcao ili nešto treće. user posted image Uglavnom, danas je već bolje, ali smo doma dok ne popije antibiotik što znači da sam valjda sljedeći tjedan na poslu i onda je to to od posla za ovu godinu (i veći dio iduće). user posted image

Bila sam na pregledu u ponedjeljak i malac je super! Dubi na glavi, ima 1300g, dosta plodne vode, od glave do trtice je po tjednima, nožna kost mu je za 1 tjedan veća, a glava je za 3 tjedna veća(!!!!!). user posted image Ako uspijem tu glavurdu istisnuti mislim da moja gospodična nikad više neće biti ona stara. user posted image user posted image user posted image Ono što mi je zanimljivo da izgleda da mi se cerviks povećao za 5mm. Nisam znala da je to moguće, ali kaže doktor da je to sve super. user posted image

Nisam stigla puno čitati što ste pisale pa ako stignem kasnije ću vam se još malo javiti. Moram sad ići natjerati mog slatkiša da nešto pojede (a to je teško ovih dana), pa ćemo do moje dokice po doznake za BO, pa malo odmoriti. Čujemo se poslije! Mazite buše i čuvajte svoje malene štručice! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.7.2017 9:01:02   
Teica2
Jutro drage moje user posted image

Mi smo se vratili sa moraa bilo je kratko ali slatkouser posted image
Dobro smo sve superuser posted image

Kako ste mi vii? Bebaci? user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.7.2017 9:10:28   
danchy27
Jutroo user posted image

Teica nadam se da si uzivala na moru. Kakva je situacija kod tebe nakon izlaska iz bolnice?

Pinky bas mi zao tvog M, nadam se brzom oporavku user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.7.2017 14:08:33   
KontesaNina
Halo, drage moje! Evo mene! Tako sam zabucala neki dan da sam bila uvjerena da je utorak=srijeda pa sam zato napisala da sutradan imam pregled. No to je tek danas, jer je onaj dan bio UTORAK! No dobro, zato se nisam htjela javiti jucer, hehe.

Pinky, Barem da si nam se javila! Nadam se da ce M biti sto prije bolje. Kako ste skuzili da je problem u testisu? Koje je simptome imao?

Mali andeo, ma znas sto? Ja sam isto pretjerala sa kupnjom. Mislim da svi roditelji pretjeruju, a onda jos i dobiju puno toga!Mene muz obraduje vec nekoliko tjedana/mjeseci da podijelim robicu i igracke, ali ja se ne dam, ko da cu jos radati (no ipak se jos ne zna sigurno da necu, ahahah), ali nam sva ta roba zauzima uzasno veliki dio u spremistu, imam oko 8 ili cak 10 velikih kutija robice od jednog i drugog. Sada mi je nije zao kupovati kvalitetnije kad znam da ce sigurno naslijediti, ali nije bas neka velika fora, sto je-da je!No obavezno posudujem robicu svim prijateljicama/poznanicama koje imaju dijete mlade od mojih. I znam da cu u dogledno vrijeme sve to podijeliti, samo jos nisam sama spreman na to.

Hajdi, ti si isto danas trebala na kontrolu? Sto ti je doktor rekao? Sto je sa iscjetkom?

Evo mog izvjestaja: cerviks sve OK, tezina, jos sam ispod 80, dakle 79,8 kg, hahahah! Ponosna sve dok ne probijem onu gornu granicu, ali cu sigruno do kraja imati vise nego prvi put, a to je vise od 82! Dijete je oko 1700g!!! Doktor je u soku, a ja se samo smijem. Toliko filozofije, mijenjanje termina poroda, a vidi se da je sve u redu i to nije uopce bilo potrebno. Slijedeća kontrola mi je 14.8. Razgovarali smo o datumu CR. Ili 20.9. sto ja preferiram i mislim jos uvijek da ce biti, ili 27.9., ali to je vec kasno. No bitno mi je da nije na niciji rodendan ili godisnjicu ili imendan kojih u te dane imamo jako puno. Osim toga, glavica je dolje (sto meni nije jako bitno zbog CR), a ritica je tocno tamo dje ju stalno osjecam, sa gornje desne strane i mogu vam reci da se bas volimo praviti tom velikom riticom. Sada znam cime me stalno udara user posted image user posted image

Eto, mislim da je to za sada sve. Vrijeme je ocajno kod nas, stalno kisa pada, uopce ne mozemo na igraliste, sve je mokro i puno blata. Ja tamanim slatko gdje god da ga nadem i mrzim se zbog toga, ali ne ide drugačije. Pocela sam opet sivati goblen i to me taaako smiruje!!!

Zelim vam ugodan dan i da se sto prije tipkamo!


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.7.2017 9:45:07   
mali andeo
Pinky nadam se da je maleni bolje user posted image
drž te se draga...
a ovaj maleni tvoj u buši već je pravi momčićuser posted image samo neka nastavi tako i neka te ne muči na poroduuser posted image

Teice drago mi je da si nam se javila i da si nam ok !

KontesaNina i tvoja bebi je već sada super s težinom user posted image
sretno s odabirom datuma za CR i neka bude to samo njegov dan user posted image
ja ću još sada vidjeti dal će ova moja ostati dubiti na glavici,ako ne
isti scenarij me čeka..

evo danas mi opet ludnica ..idem na kontrolu s malenom na ORL i bojim se ako se ništa nije popravilo
opet je čak operacija krajnika...
već polako ludim ..jer 2015 je operirala 3 krajnik,2016 još ova dva plus cijevčice u uha
i sada je opet treča počela raditi probleme sa sluhomuser posted image
tražili čak 3 mišljenja i sve se svodi na ovo prvo ...kao spada u tu rijetku skupinu djece kojoj se sve vrača....
tak nam je objašnjeno...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.7.2017 13:26:57   
KontesaNina

IZVORNA PORUKA: mali andeo


..kao spada u tu rijetku skupinu djece kojoj se sve vrača....
tak nam je objašnjeno...


Tako ti je to bilo mojem nećaku. I išao je operaciju uha i mislili su da je sada sve super i da vise nece imati problema. Kad nakon tri i pol godine nije išao na SLIJEDEĆU operaciju. Ne znam sto da kažem, nadam se d smije tako!


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.7.2017 13:50:45   
PinkyFunkyBirdy
Da se javim na brzinu prije nego odemo u vodoravni položaj moj M i ja. user posted image M je puno bolje - nema tempicu, ne boli ga jajčeko, ali ima još antibiotika koji treba popiti do kraja i jako je zahtjevan i cendrav. Nadam se da će ga to pustiti jer ću inače izluditi. Jučer mali nervozan, pa MM kad je došao s posla nervozan još više, pa ovaj kmeči, ovaj bi se svađao - ma bila mi je ludnica. user posted image

Mali andeo, žao mi je da imate problema s malenom. Nadam se da će nešto pomoći pa da se više ne patite. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za auto mi imamo Ford Focus karavan i super smo zadovoljni - tako da toplo preporučam. user posted image

Nina, kako još uvijek M nosi pelene primijetila sam kad sam ga presvlačila da urla kao lud kad ga brišem pa sam skužila da mu je jedna mošnja uvećana i crvenija pa sam ga pitala dal ga boli i rekao je da da. Kasnije mi je zakurio pa smo išli u dežurnu pedijatriju ujutro. Rekla je pedica da pratimo i ako bude tvrda i tamnija da idemo direktno u kirurgiju jer je onda nešto ozbiljnije. HB pa nije bilo. user posted image
Baš si me nasmijala s kilažom. user posted image Ja ću morat stati na vagu, ali odgađam jer opet nešto koči crijevo pa čekam da se malo sustav isprazni pa ću onda provjeriti, ali mislim da sam još uvijek na nekih 7kg (možda 8kg) jer stvarno ne mogu puno jesti, a od većine voća i povrća mi želučana kiselina želi spržiti jednjak. user posted image
Ti još stigneš raditi na goblenu uz dvoje male djece?!? Nemam riječi ... trenutno se osjećam totalno nesposobna jer ne stižem ništa s jednim svojim klincem, a i zadnjih dana se pitam kako ću i dal ću uspjeti hendlati njih dvoje (+ ovog mojeg velikog muža koji je često veće dijete od ovog malenog). user posted image

Teice, super da ste dobro ti i tvoj bebač! user posted image user posted image user posted image

Hajdi, tebe baš zeza taj iscjedak. user posted image Bitno da je bebač dobro, a ti ćeš pregurati ostalo. user posted image Što ti je rekao doktor za nalaz krvi?

Danchy, ima još vremena za okretanje bez brige. Moj se mali barem jednom tjedno okrene na zadak i baš osjećam da je drugačije jer lupa unutra po crijevima, a kad se okrene naglavačke onda mi cijeli trbuh skače (i tako je najčešće). Meni je zadnjih tjedana koža bila užasno suha - lice se ljuštilo, a i trbuh me pecka strašno (valjda pucaju strije). Možda je do klime jer ne mogu na tu vrućinu. user posted image

Belina, kako si nam ti? user posted image

Ostale curke kako ste mi i kako su bebači? Dal se javila cetirisrece? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.7.2017 14:35:11   
set_alica
Cao curke nisam pisala par dana ali vas redovno pratim.
Ja sam u totalnoj ludnici pakovanja kofera,pranja,peglanja,kupovine user posted image dok krenemo na godisnji mislim da cu poluditi nacisto
Mrzim pakovanje i raspakivanje,jedva cekam ponedjeljak da odem na kontrolu vidjeti bebicu pa mogu mirna na put. Zeljna sam mora,nasih ljudi,klime ma svega
Pinky dobro da se maleni znao pozaliti sta ga tocno boli,kad smo vec kod te teme da li vi povlacite pise svojim malcima? Meni ovdje pedijatar rekao da nema potrebe,ali me neke bake napadaju da to nije dobro,da sam trebala..bla,bla,bla
Pa sam sva nesigurna po tom pitanjuuser posted image

Danchi moj maleni je dubio na glavi veci dio trudnoce,ali ima i bebica sto se zadnji cas okrenu a vi imate jos vremenauser posted image

Mali andjeo nadam se da ste nasli auto koje vam odgovara mi imamo skodu rs i jako smo zadovoljni,mjesta na pretek sto nam je bilo bitno obzirom da se natrpamo ko ludi kad idemo kuci i nazad user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.7.2017 15:15:43   
belina
Curke pozdrav! Je li vruce??
Hajdi draga ja bih na tvom mjestu uzela zeljezo jer zeljeza u trudnoci nikad dosta. Ja sam se opekla u prvoj, uzimala dam nesto malo na pocetku, iza poroda upala u tesku anemiju, a i beba se rodila anemicna htjeli joj raditi transfuziju. U RH tada nije postojalo zeljezo za djecu ispod 7-8kg, hvala bogu teta mi poslala iz Austrije neke kapi za novorodencad i spasila me. Tako da sada pijem ful dozu i ne namjeravam prestat ni koji mjesec iza poroda. Dobro, ja inace imam problem s anemijom ali svejedno....user posted image za pregled.

Ja ne mogu docekat vise svoj uzv. Zadnji pregled mi je bio 26.6. Kao da je to bilo u nekom drugom zivotu hehehe! Hvala bogu pa je ova mala unutra toooliko aktivna! U par dana je skroz poludila, cini mi se da nikad ne spava, stalno lupeta! Neka neka meni je to drago.
Cure zadnjih dana me jaaako boli donji dio leda i jucer ujutro kad sam se probudila jedva sam stala na lijevu nogu-lijeca prepona me ubija. Kicma? Je li nekome bilo tako? Procitala sam da vjerojatno negdje pritisnut zivac, kako se sve siri!? Je li moguce?

Pinky zao mi je zbog M, valjda ce mu do kraja antibiotika bit sve ok. Muza trebas dobro po turu! Nek te ne ljuti! Mada se meni cini da i mog muza od kad sam trudna nesto cesto boli. Sad treba oko njega malo skakati heheheh! Velika djeca dobro si rekla.

Mali andeo moja E ima problema sa trecim krajnikom, borimo se dugo da ne operiramo. Isto nekad slabije cuje, ali od tog nekog tlaka i tekucine u tubama. Ma... necak mi ima puno vecih problema pa znam koji kriz nose s njim s operacijama, upalama ,gnjojem iz usiju... drzi se!!!

K.Nina user posted image za pregled. Jesam li sta preskocila je li vi znate spol?
Teice nek si se izgustala na moru. Meni je vec malo dosadilo svaki dan hahaah! Idem najvise zbog male i tog krajnika.

Danchi ti si nam prva na redu al ima jos vremenauser posted image
Setalica nek bude sve ok na pregledu pa opusteno na more!!

(Odgovor članu set_alica)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.7.2017 23:16:24   
Hajdi
Pozdrav curke user posted image
Da vam javim dojmove s pregleda, najvažnije sve je u redu, zatvorena sam, beba dobro napreduje. Bebač je po mjerama kako treba biti, svaki put kad sam pitala, a i ovaj put je glavom prema dolje. Neka tako i ostane user posted image .

Belina slažem se s tobom, trebala bih uzeti neko željezo, imaš li preporuku koje da uzmem? Za početak sam uzela Floradix sirup, ali imam dojam da mi to neće biti dovoljno. Dr je napisao da uzimam željezo, ali nije napisao koje, dao mi izbor da odlučim ako želim neke novije proizvode isprobati koje on ne zna. To je bio dr. na zamjeni. Super da se svaki dan kupaš. Ja malo preskačem, uglavnom sam vikendom van grada pa onda guštam. Za kičmu se ne mogu požaliti, jedini novi bolovi koje ponekad osjećam su skroz nisko u donjem dijelu trbuha, kada recimo dižem noge ili sl. To je vjerujem sve normalno u tudnoći. Troma sam kad se dižem iz kreveta, to moram napraviti polako, drugačije ne ide user posted image .

Teice drago mi je da ste ti i bebač dobro, da je bolnica iza vas i da si malo uživala na moru user posted image

Pinky drago mi je da je tvom malom bolje, nadam se da će do kraja proći s antibioticima. Za suhu kožu, jesi li provjeravala hormone štitne? Meni su na zadnjem nalazu bili malo ispod donje granice pa mi je povećana terapija.

Mali anđeo žao mi je da tvoju malu toliko zezaju krajnici, valjda će joj naći rješenje da je više ne muči makar još jedna operacija, mada vjerujem da je to mučno pogotovo kad se nešto ponavlja user posted image

Kontesa Nina žao mi je da je kiša kod vas, kako te ne bi napala napast za slatkim user posted image . Lijepo da te goblen opušta, baš dobro da imaš takav hobi.

Setalice izdrži pakiranje i pravac na more na uživanciju user posted image

Za polip je dr rekao da ga rađe ne bi dirao, bez obriza što ponekad malo smeđari. Čini mi se da je kupanje povezano s tim, već sam to pisala. Koji dan nakon kupanja krene oskudno, bude dan, dva, ali nište pretjerano i nikad krvavo pa se mislim valjda ne smeta jer svaki put na pregledu sam uredno zatvorena.
Sljedeći put nosim uputnicu za bris cerviksa na streptokok. Idući pregled je 25.8.
Dr mi je dao upute o brojenju pokreta djetete što se meni baš i ne da iskreno jer inače primjetim pokrete tokom dana u više navrata i mislim da je to dovoljno. Opteretilo bi me to brojanje pa onda briga i razmišljanje trebam li se javiti.. a beba možda samo spava ili je mirnija u tom periodu.
Naravno da bih reagirala da se cijeli dan ne javi, ali ovako dok ga osjećam češće mislim da je to dovoljno.
Za kg, sad sam na nekih +9, valjda je to ok user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.7.2017 10:13:01   
belina
Hajdice draga ja mislim da je Floradix super i ja sam hrjela njega prvog uzet. Onda mi je ginek rekao da je dobar, ali da ce mi ipak dat nesto sto se malo vise apsorbira u organizam. Prepisao mi je Tardiferon. Ne moze ga dat na recept, ali se ne moze ni kupit. Treba ti od njega onaj bjanko recept, ne znam kako drugacije to objasnit. On ti na papir napise lijek i potpise i pecatira i ti ga ides kupit u ljekarnu. Kao neka preoruka. Pijem ga ujutro uz vitam c ili limunadu, ovisi imam li limuna doma. I zadovoljna sam, mislim ne znam koliko mi je trenutacno zeljezo ali nisam umorna ni pospana. Jedino bi se on trebao piti na taste a ja prvo nesto pojedem. I da, zacrni stolicu.
Sjetila sam te se jos jer sam primjetila dva -tri puta mlijecni iscjedak. Ali citala sam da je to normalnouser posted image
Druge curke kako ste di ste?? Uzivajte u vikendu!!!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.7.2017 11:03:10   
danchy27
Jutro cure, vidim pricate o zeljezu. Ja pijem Tardyferon, i nisam morala platiti. Ali moram reci da je jako ruznog okusa pa je progutam u rekordnom roku user posted image . Pijem uz casu cedevite ili obicne vode,kako kad. Ali obavezno prije kave,cappucina...

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.7.2017 9:45:56   
belina
Jutro
Danchy ebemu bas cu pitat gina zasto mi ne moze dat recept? Cek, ti nisi vani je li?
U nas vruuce, ja se tek digla ima 15min i pijem kavu. I tek cu na more za pola sata. Umjesto da vec idem kuci hehehe! Mala u trbuhu je totalno zamijenila dan za nocuser posted image luduje po noci. Narucila sam ima 10-ak dana s ebaya meksicku bolu? Ima li je tko? To je ona mala kuglica na dugomlancicu koja lagano zvoncka dok hodate ili se micete. Citala sam da pomaze djetetu jos u trbuhu da se nauci na vrijeme budnosti i mirovanja. Ma... mozda je glupost nego mi je to bas slatko.
Pinky kako je M? A tm? Hehehe
Druge cure kako kratite dane po ovim vrucinama?

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!