|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jeli moguće
10.7.2016 10:53:41   
mikica.nikica
pozdrav svima, evo upravo se učlanila jer moram da s nekim podijelim ovo što osijećam a iman osijećaj ako kažem nekome da će reći da sam luda.
zanima me dali se netko od vas našao u mojoj situaciji i vaše iskreno mišljenje o mom stanju.
naime muža mi nema već 4 mijeseca poslovno, odkad je otišao ja sam redovno dobivala menstruaciju, i sad evo 4ti mjesec kasni već par dana ... no ne zabrinjava me to već moj trbuh koji se je povećao zadnjih tjedan dana. u početku sam mislila da sam samo naduta. ujutro ga i nije baš za vidjeti ali uvečer kad legnem bome ima se što za vidjeti, i kad se smirim i legnem osijećam bubanje. u početku sam isto tako mislila da je to rad crijeva ali zadnjih par dana počela sam sumnjati dali sam trudna, jer to bubanje mi sve više dijeluje na bebine udarce, u nekim momentina je i vidljivo okom na području oko i malo ispod pupka!! inače imam curuicu od 3 i pol godine tako da znam kako izgleda i kakav je osijećaj čuti bebine udarce :) mm uskoro dolazi i nezna što da mu kažem, jer voljeli bi bebu ali još nisam upoznala osobu u ovakvoj ili sličnoj situaciji da je imala menstruaciju par mijeseci u trudnoći i naprosto ne vjerujem da je to moguće! i da znam trebala bih posijetiti svoju ginekologicu ali mislim pričekati jos koji dan, s obzirom da je ljeto pa je tu kupanje a kod mene to uvijek poremeti ciklus.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jeli moguće
10.7.2016 11:38:43   
nymeria
A sto ne kupis test za trudnocu pa si sigurna onda?

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu mikica.nikica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jeli moguće
10.7.2016 11:47:40   
perlica55
Mikica, nikad čula ništa slično, potpisujem nymeriu, kupi si test i
budeš točno znala... Ovak možemo pisati i nagađati..


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jeli moguće
10.7.2016 12:28:24   
chrna
mikica oprosti ja jednostavno nemogu ne komentirat, ženo pa kaj ti živiš u pećini????? Ako sumnjaš, vrlo jednostavno, napravi test. Ako je pozitivno, super, ako je negativan opet nije za igrat se oko nekih stvari. Možda ima neki drugi problem, oprosti ali to tvoje ponašanje mi zvuči kao čista igra sa zdravljem.
Ima puno žena koje su menstruacije imale do samog poroda. Neznam nadam se da nema ljutnje al ovo meni jako neozbiljno djeluje, samo pitanje po sebi.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jeli moguće
12.7.2016 13:19:44   
PinkyFunkyBirdy
I? Dal si trudna ili ne? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jeli moguće
2.12.2016 14:10:06   
Anoniman
Pozdrav cure!
Zanima me vaše mišljenje što se tiče prvih simptoma trudnoće... Dakle, prošli mjesec (11.mj), kada sam trebala dobiti mjesečnicu, sam imala 3 dana obilni smećkasti iscjedak pa tek onda je nastupila prava obilna menstruacija koja je trajala samo 3 dana (inače su mi mentruacije trajanja od 5 dana i sasvim normalne, ali ova je predugo trajala i preobilna je pri kraju bila). Dan nakon menstruacije je dečko ejakulirao u mene, te nakon toga znači tjedan dana kasnije smo nastavili spolni odnos bez ejakulacije i u plodnim danima, znači svršio je samo u danima neposredno nakon menstruacije.. 11-12 dana od toga kada je svršio u mene, a kada je po kalendaru ujedno i ovulacija, javio mi se opet smeđi iscjedak, zajedno sa smeđim točkicama, te dan nakon mi je bio obilniji i vodeniji smeđi iscjedak te se pojavila lagana sluzava krv zajedno s njim i danas,3.dan smećkastog iscjetka skoro pa i nema, već je samo lagana kao prozirna sluzava krv i imam laagane kao grčeve kao pred menstruaciju, ali skroz lagane... ne znam da li je to znak implatacijskog krvarenja, mislite da sam trudna ili nešto drugo pomagajtee?user posted image i zajedno s tim, nez dal mi se osjet mirirsa pojačao, ali stalno se šminkam već koliko godina, i odjednom nanosim maskaru na trpeavice i počne mi nešto jaako smrdit nmgu opisat takav miris kao po alkoholu što ja znam i ono počnem s e cudit sto mi smrdi i ono shvatim maskara... nikad mi do sada nije ništa smrdilo u vezi nje... i počinjem bit sve umornija i umornija, stalno mi se spava... stvarno ne zna što mi se događa, ali mi je sve prečudno,ili si umšljam? pomagajte curke user posted image

(Odgovor članu mikica.nikica)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jeli moguće
2.12.2016 14:14:05   
perlica55
Jao, pa ne treba sada na 300 tema postavljati isto pitanje..
Ak mengu trebaš dobiti za 12 dana (napisala si na jednoj od tema), onda je rano za simptome
trudnoće, jer se implantacija nije još niti dogodila.
Čekaj dan očekivane menge, pa napravi test!!!

< Poruku je uredio perlica55 -- 2.12.2016 14:15:49 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jeli moguće
2.12.2016 14:29:34   
Anoniman
a što je onda ovo što mi se događa? to me baš brine :(

(Odgovor članu perlica55)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jeli moguće
2.12.2016 18:38:34   
LourdessPadme
Ovulacija mozda ili neki hormonalni poremacaj. Posjeti ginekologa i napravi osnovne preglede ako vec zelite bebu.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jeli moguće
12.1.2017 19:20:02   
trudilica88
Nadam se odgovoru..
Naime zadnja menstruacija bila je 13.12. Odnosi svaki il svaki drugi dan..ovulacija uvik uredno a ciklus od 27-30 dana..
Danas(30-ti) dan pravila test i negativan 😏
A ledja ubijaju u abdomenu grcenje u donjem dijelu probadanje i bol..jako sam umorna i stalno trcim na wc.razdrazljiva jako.
Sama sebi sam sva cudna..prije 3,4 dana imala bijeli iscjedak a menstruacije jos nema..jel opet nakon 2 godine nesretni pms il sretna trudnoca? user posted image

(Odgovor članu mikica.nikica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jeli moguće
12.1.2017 20:35:45   
Hajdi
Trudilice, moguće da je trudnoća pa neispravan test, a može biti i nešto sasvim drugo. Najbolje ponovi test za dan, dva. Ako i dalje nakon npr. 7 dana nema menstruacije, otiđi do ginekologa da se vidi što je posrijedi. Sretno!

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jeli moguće
12.1.2017 20:39:55   
trudilica88
Tako sam i mislila..hvala puno

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jeli moguće
13.1.2017 8:01:18   
trudilica88
Hajdi stigla vjestica..sa jakim bolovima..svijet mi se srusio opet 😣

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jeli moguće
13.1.2017 9:00:51   
belina
Trudilice 88 ako radite na bebi pridruži nam se na odbrojavanju, lakše je kad smo zajedno!

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jeli moguće
29.1.2017 10:54:02   
Belinda28
Zdravo nadam se da cete me malo obradovati.Vec duze vrijeme pokusavam da zatrudnim i naravno svaki mjesec sam se nadala pozitivnom rezultatu.E ovaj mjesec mi se desilo da mi je ciklus zavrsio 13.01. Ovulacija mi je bila 23.01. I juce mi se pojavio jako blijedi rozi iscjedak samo na toalet papiru.Od simptoma sam imala blage grceve ko kad trebam dobit i grudi su mi natecene i bolne.Sljedecu mens. trebam dobit 6.02.Pa bi voljela ako moze da mi neko da misljenje dali su mi sanse velike i dali se imam cemu nadat jer sam se razocarala mnooogo puta.Hvala vam punouser posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jeli moguće
29.1.2017 10:57:00   
trudilica88
Pa belindice dosta toga ukazuje na mogucu trudnocu..pricekaj jos malo pa po testic i javi nam rezultate 😘😘😘

(Odgovor članu Belinda28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jeli moguće
29.1.2017 11:00:32   
Belinda28
Hvala vam puno na brzom odgovoru i moze jos samo da mi kazete kad je idealno da uradim test.Mislim za kolko dan...hvala jos jednom

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jeli moguće
29.1.2017 11:04:37   
trudilica88
Pa da pricekas jos barem tjedan dana pa na dan ocekivane il dan dva iza..a jel ti inace ciklus tako kratak ili? Kako sam izracunala ciklus ti je 24 dana?

(Odgovor članu Belinda28)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jeli moguće
29.1.2017 11:08:40   
Belinda28
Vecinom je tacan gore dole u dan jedan.Imam tolku zelju za bebom i razocarala sam se svaki put kad bi dobila.Pa neznam vise ni sama kolko sam testova uradila do sad.Sad se bojim da se ponovo ne razocaram.cak me strah vise i razmisljat o tome.

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jeli moguće
29.1.2017 11:10:54   
trudilica88
Draga sve te razumijem jer ja istu situaciju prolazim vec dvije godine..razocarenje mjesec za mjesecom..neznam sto da ti kazem osim da ti zelim plus velik ko kuca sto prije..

(Odgovor članu Belinda28)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jeli moguće
30.1.2017 22:33:00   
mrvica123
Pozdrav cure!

Imala sam spolni odnos u vrijeme plodnih dana kako pokazuje kalendar (kako sam izračunala) i dečko je ejakulirao u mene, ali s obzirom da su me počele taj dan bolijeti malo grudi,a to je kod mene inače znak da ću dobiti mjesečnicu, da li postoji mogućnost trudnoće? Taj dan kada je dečko ejakulirao u mene sam bila jako “mokra” dolje i tijekom odnosa je izašlo mnogo te tečnosti, oprostite na izrazu, te ja smatram da je najplodniji dan taj kada mi je vagina jako vlažna i ide puno iscjetka, al opet grudi su me počele bolijeti a to je znak nadolazeće mjesečnice,i sada ne znam što da mislim… Možda se ovulacija dogodila prije ili baš taj dan? Da li postoji velika mogućnost trudnoće?

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jeli moguće
30.1.2017 22:35:09   
trudilica88
Svakako postoji mogucnost trudnoce posto su bili plodni dani..pricekaj ocekivanu m pa ces znati na cemu si.

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jeli moguće
31.1.2017 10:40:48   
PinkyFunkyBirdy
Mrvice, grudi bole zbog porasta progesterona i on ti traje od oko ovulacije pa do menstruacije što znači da su ti grudi isto kao i iscjedak ovaj ciklus pokazale na O.
Mene u pravilu uvijek počnu boliti sise koji dan prije same ovulacije pa me bole sve dok menga ne krene. Kod tebe to inače nije bio slučaj, ali ovo je očito takav ciklus gdje su te sise počele ranije boliti. Mislim da ste super pokrili ovulaciju i ako to želite i očekujete iskreno vam želim pozitivan testić! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jeli moguće
31.1.2017 15:35:24   
mrvica123
Hvalaa tii. :)
Odnos mi je bio baš u subotu.. a danas, znači u utorak, mi se pojavilo puno žutog ljepljivog iscjetka na gaćicama, je li to mozda neki znak?
I da li mogu otići u petak vaditi beta hcg kako bi što prije saznala da li sam trudna?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jeli moguće
31.1.2017 16:18:04   
PinkyFunkyBirdy
user posted image Znam da si nestrpljiva, ali ako pričaš o suboti 28.01. onda je ovaj petak puno prerano. Predlažem ti da pričekaš drugi petak tj. 10.02.
Ovaj petak možda još nije došlo do implementacije, a dok se ona ne desi nema još ni rasta bete. Znači, od ovulacije prolazi 6 do 10 dana dok oplođena jajna stanica putuje kroz jajovod i tek se tada smješta u maternici. NAKON što se smjesti u maternici organizam počne lučiti betu i to na način da se svaka 2 dana dupla. Tek oko datuma kad dolazi vještica će testići lijepo pokazati trudnoću ako je do nje došlo, a možda koji dan ranije se može vidjeti iz krvi. Zato ti preporučam tek idući petak.
Inače beta manja od 5 znači da nije došlo do trudnoće.
Sretno!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!