|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 12:20:38   
Bebys
Cure sve vas od srca pozdravljam ...dugo me nije bilo jako dugo...i vidim da sam jako jako puno stvari PROPUSTILA...i oprostite mi ako puno toga nisam pohvatala...obaveze me ubile a i suprug je bio doma jos jedan tjedan iza mora pa nista nisam ni mogla ni stigla...

Na moru je bilo predivno sta da vam kazem i vise nego super....tropska klima situacija preko dana 55 mijerili smo na balkonu gori zemlja...ali nigdje nije bilo pozara...fala bogu preko noci spusti se na 30 ili cak i vise...a more je bilo vjerovali ili ne 35 ili najmanje 33 stupnja....
OCARAVAJUCE...VJERUJTE MI...
puno puno drugacije nego hr. more...jako puno drugacije....ja jedino ne volim pijesak ali to nije bitno ima stolica i trave malo...
tam oni sve moraju zaljevati jer nema kise...nikako a ni oblaka...
njima je i preko zime 25 kazu bilo znaci nikada nije hladno onda si mozete misliti kako je tamo RAJ NA ZEMLJI...
jedino nisam mogla u crkvu ali stigla sam kada sam bila doma jer su tamo sami muslimani a ima jedina katolicka crkva u toj drzavi mislim u Istambulu koji je na sjeveru Turske a mi na jugu ...ali stigla sam doma sve...kad sam dosla....
e da curica mi je SOK dozivjela kada je dosla...ajme koja promijena i za nas a ne za nju....prvi puta takva vrucina non stop samo u peleni je bila...a i gola...u sobi i u bazenu na placi smo imali plivace pelene od huggy odlicne...koristila sam huggy odlicne su i pampers koji mi se OGADIO da tako moram napisati...sve je propisavala...nikad vise...
e da dobila je crnu stolicu i nije mi jela prva dva dana pa sam se uplasila....i dobila je jako veliki crveni osip sve od vrucine...ali sam u apoteci koja je tamo odlicna dobila sve potrebno i upute sta da radim i cura za 5 dana ozivila dobila na kilazi...stolica super...prihvatilo TIJELO KLIMU...i od tada obozavala more i bazen ....samo se smijala i uzivala...
dobro da smo bili tri tjedna meni ni to nije bilo dosta...JA OBOZAVAM LJETO I MORE I SUNCE...
takav sam tip...a vidim i suprug je takav a i curica....isto...fala bogu user posted image user posted image

bilo hrana odlicna...sta da vam pricam ....prezderavali se imali smo svedski stol ili kako oni kazu za dorucak i veceru BUFFET znaci jedi i pij koliko hoces i sta ima sve...a joj...ko svinja sam se udebljala...imam nevjerovatnih 97 kila...ko tenk izgledam ali ne tangira me to puno...
zivot je i onako bezveze pa uzivam u svemu ponudjenom dobrom naravno....
mislila sam na vas...ali nisam cesto na net isla...da ne gubim vrijeme...u ladovini...user posted image

e da Turska nije vise sta je bila...SVE JE JAKO JAKO POSKUPILO da me boli glava od cijena i novaca...ali proslo je sve...

i jos ono najgore...SLOMILI NAM KOLICA OD BACANJA U AVIONU tj. zrakoplovu poludila sam..ajme nova taka skupa kolica slomili ih dolje kod tockova...uzasno nisam ni vidila...a toboze ide kao specijalna prtljaga...malo sutra...ali sta ces...tako je kako je ...nego nisam uopce vidjela...idemo prvi dan van i djete mi slozi se dolje u kolicima pala na pod...fala bogu sve bilo o.k. nekako smo to skrpili da nam izdrze tri tjedna na moru...
i sada sam vec vise puta isla u trgovinu...kazu to je greska kao na tom modelu sva kolica imaju isti problem...nisam nista rekla da je bilo u zrakoplovu ....pa sada cekam da dobijem NOVA KOLICA...jer se nemoze popraviti...problem je sto SVI NOVI MODELI SU TOLIKO RUZNI DA ME BOLI GLAVA...i jos su nasa kolica jako zarko crvena i ljepa ova nova sva crna i u kombinaciji sa crnim ja jako jako nevolim crnu boju...najradije bi kupila neka druga ali sta cu sada kad sam vec sve predala...sta je tu je...
jos uvijek cekam da me zovu da dodju druga...ljuta sam....a sta da radim...

moja cura nevoli doma biti kod nas zaladilo....opasno fuj...velika je jesen ovdje vec lisce sve zuto i opada...user posted image
na proljece cemo u hr. fala ti boze vise...
cure toliko za sada javite mi se na ovu stranu da vidim kako ste i pisite mi sta ima novo s vama...tko je rodio ...tko sta nosi curu decka....
kako ste...pisite mi sve-----
user posted image
pusa svima...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 12:22:16   
Bebys
pisite mi o vama da vidim sta se desilo s kime...nista neznam...pusa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 12:37:39   
maja
Pozdrav bebys, lijepo da si nam se vratila i drago mi je da ste uživali...

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 12:43:44   
ama
hej Bebys bas mi drago da ste tako lijepo proveli odmor i dobro dosla nazad falila si....ni ja nisam bila tu nekih mj.dana pa hvatam sad.....user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 12:48:21   
Bebys
tnx

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 12:50:40   
cuba
Ćao Bebysuser posted image
Već sam se i pitala misliš li se ti vratiti sa ljetovanjauser posted image  znači super vam je bilo, neka ste se lipo proveli, odmorili i napunili baterije za daljeuser posted image  


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 12:55:28   
Bebys
vjeruj mi cuba da sam se preporodila...dvije godine nisam nigdje bila i ovo mi je bilo KAO TOPLI TUS...fenomenalno a covjek nezna niti sta mu sve treba dok nedobije...toliko mi je godilo...jako...a vidim i po sebi koliko sam opustenih zivaca...jako puno..bas mi je bio lijek za dusu...a i tijelo....user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 13:39:37   
Ninaa
Bok bebys bila je već potjera di si nestala tak dugo za tobom. Drago mi je da da si se odmorila i da vam je lijepo bilo. Curica ti je preslatka i baš je velika. Imamo puno novih beba koje su se rodile, nekoliko trudnica novih članica i tako, dječica su neka krenula u jaslice, neka će tek krenuti, imamo dosta rr prvašića ma polovit ćeš začas kaj je bilo dok te nije bilo. Dobro nam se vratila!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 13:40:15   
Bebys
tnxuser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 13:50:39   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 14:30:42   
njanja
neka si se ti nama vratila, znam da neces vjerovati kad ja to kazem, ali falila si mi na nekim temama :)



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
14.9.2010 15:09:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 15:37:34   
pako
upalim komp i vidim Bebys se vratila jeeeeeeeeee.........user posted image

Wellcome backuser posted image user posted image user posted image user posted image vidim super ste se proveli, baš mi je drago........

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 16:28:00   
Bebys
tnx cure..
a ti njanja nisi se imala s kime prepirati oko tema pa da bilo ti dosadno znam...

a ja cvrcak pa zena sam ko i vi...da mozda malo DRUGACIJA...hehe pa to je o.k.

pako drago mi je da sam te obradovala...

sada mozemo na ZESTOKE TEME...necu da me izbace...sa rr user posted image



(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 16:35:15   
Domy
Dobro nam došla natrag a ja se baš pitala pa di si ti..
Čitam lijepo si se provela..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 16:42:52   
Bebys
da sve bi bilo o.k
da mi nisu smrdali kolica...joj tako mi je krivo i zao...user posted image
toliko sam voljela ta kolica..

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
14.9.2010 16:48:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 16:55:05   
Bebys
jesam ali DA VIDIS NA STA SLICE NOVE SERIJE katastrofa...uzas...nista mi nisu dobre serije ni ljepe...sve su crne i ruzne...jako...pa kad se sjetim da djete u tome moram voziti...

znam da je novo novo...ali ipak pa i trreba bar na nesta sliciti...

uostalom nisam jos nista dobila...vidit cu pa cu se tek onda zaliti ako budem morala...

ali ja vec sada zalim za svojim kolicima jer sam ih volila....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 17:07:25   
leilany
IZVORNA PORUKA: njanja

neka si se ti nama vratila, znam da neces vjerovati kad ja to kazem, ali falila si mi na nekim temama :)




user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 20:45:22   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image hej pozdrav,bitno da ste se dobro proveliuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
14.9.2010 22:37:25   
Anoniman
Vidjela sam slikice..drago mi je što si se odmorila i napunila baterije (za novu školsku rr godinu)!user posted image user posted image


(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
15.9.2010 8:26:11   
Bebys
nema NINOLINE...gdje je...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
16.9.2010 11:01:30   
Bebys
a ha tu je nina..user posted image user posted image user posted image

neka ti samo beba bude o.k. nije bitan spol imas ti i momke i cure...jel tako....bar ce najmladja imati bracu...to je super


< Poruku je uredio Bebys -- 16.9.2010 11:02:11 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
16.9.2010 13:52:28   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Izvijestaj sa ljetovanja!
26.6.2019 7:39:48   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!