|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
21.2.2011 13:46:19   
rudlava_mama
Kakva su iskustva ostalih članova/ica po tom pitanju? Moj mali imat ce 7-8 mjeseci kad bude ljeto i planiramo iči s njim i psom (labrador retriever odrasli star oko 1god i 8 mj)

Imate li kakve preporuke i što uopće mislite o toj kombinaciji (kućni ljubimac i dijete sa obitelji na odmoru)? user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
21.2.2011 13:52:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu rudlava_mama)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
21.2.2011 13:59:51   
leilany
ma ne brigaj..kak je rekla cvrle,,sve ti je slicno ko i da si doma....
mi smo proslo ljeto vodili psa-aljaski malamut i pticu-žakoauser posted image user posted image ...istina,isli smo s 2 auta....jer smo furali i Šimetovu ogromnu krletku....
..nas pas dobro podnosi putovanja,ona si lezi,il sjedi pa gleda van,al posto mi skoro pa uvijek putujemo kasno navecer i ona je spavala ko i mala....




_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
21.2.2011 14:40:56   
cuba
lei imaš žakoauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
21.2.2011 16:08:57   
leilany
IZVORNA PORUKA: cuba

lei imaš žakoauser posted image user posted image user posted image user posted image


imam ludjaka a ne žakoa user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
21.2.2011 16:28:28   
mamicaa
Ah i mi imamo psa, ali o godišnjem ne razmišljamo, momentalno....ipak lijepo je vidjeti vaše planove....uživajte

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
21.2.2011 16:37:45   
cuba
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: cuba

lei imaš žakoauser posted image user posted image user posted image user posted image


imam ludjaka a ne žakoa user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
21.2.2011 17:48:02   
pincirotvajler
nemam iskustva ali dobrodošlauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
22.2.2011 12:12:06   
rudlava_mama
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Mi smo išli. Moje dijete je bilo 8mjeseci. Uzeli apartman kod Poreča
http://www.uniline.hr/hrvatska/turisticko-naselje/lanterna-porec.php
Uglavnom su tamo obitelji sa djecom i ima dosta pasa.
Priroda prelijepa,na plaži ima hlada,s jedne strane stijene s druge kamenčići.
Funkcionirali smo isto kao i kod kuće.
Ne trebaš se brinuti,bit će sve okuser posted image
Iako naš pas ne voli putovati,pa smo je vodili samo još jednom i sada ju ostavljamo kod kuće,ali organiziramo čuvanje(veća mi je to drama,ali kad  ne voli putovatiuser posted image )



hej, hvala na odgovoru...pogledala sam ponudu na linku, istovremeno sam pregledavala i sama neke stranice i pronasla zgodno mjesto, privatno bez prevelike gužve,  za koje se nadam da nece biti problema...a malko je jeftinije od Poreča. Na Korčuli u mjestu Črnja Luka.

a još mi je poznato da na Krku ima baš plaža za pse, pa cu i to istražiti.

vidim da je kod tebe sve prošlo super i nije bilo problema.

meni je najveci problem nastao jer nakon rodjenja djeteta sam na par mjeseci morala preselit k svojima sa bebom a pas se u tom razdoblju potpuno šokirao jer nije navikao na toliko ljudi u kućanstvu a moja ga je mama morala šetati pa je odlucio biti neposlušan što ranije nije bio, a i hvata ga povremeno ljubomora zbog malog Tibora iako zna ga ponjušiti, a ja mu moram braniti stalno da ga proba liznuti ili ukrasti mu igračke.

nadam se da ce se to riješiti nekako, ne želim si više stresa na moru nego kod sebe doma user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
22.2.2011 12:15:26   
rudlava_mama
IZVORNA PORUKA: leilany

ma ne brigaj..kak je rekla cvrle,,sve ti je slicno ko i da si doma....
mi smo proslo ljeto vodili psa-aljaski malamut i pticu-žakoauser posted image user posted image ...istina,isli smo s 2 auta....jer smo furali i Šimetovu ogromnu krletku....
..nas pas dobro podnosi putovanja,ona si lezi,il sjedi pa gleda van,al posto mi skoro pa uvijek putujemo kasno navecer i ona je spavala ko i mala....

probat cu se manje brinuti iako kao novopecena mama bez iskustva se vjerovatno vise brinem neko sto je potrebno, iako se trudim ne bit toliko zabrinuta..no i ti i cvrckica ste me opustile svojim komentarima, pogotovo me nasmijala tvoja kombinacija zivotinja na godisnjem odmoru..

super su mi inace aljaski malamuti a znam kako izgleda i žako...ali si jos nisam predocila tu kombinaciju putovanja na more..user posted image zvuci veselo i glasno vas odlazak na more...a svakako i sama mislim da je najpametnije voziti se navecer jer i moj mali najduze spava u tom razdoblju a i pas također.

user posted image




(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: godišnji odmor sa malim djetetom i psom?
26.6.2019 7:39:10   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu rudlava_mama)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!