|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gnojna angina kod djece
20.12.2008 8:13:29   
sanjarica
drage moje,moj malac je nekoliko dana kasljao i nakon sto mu je ukljucen amoxibos,sirup,nista mu nije bilo bolje,onda smo presli na zinnat,pod kojim dobije tempretauru 39.2.da vam ne pricam koliko sam se isprepadala.juce mu je dr.ustanovila anginu ,i sada ide na inekcije 7 dana,penicilinske.tako mi ga je zao ,to su mu prve boce.je li neko ima iskustva s ovim i sta jos davati da se zalijeci sto prij?,jadnicak ne moze nista da guta i jede kolko ga boli,a temperatura i dalje divlja.user posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gnojna angina kod djece
20.12.2008 8:40:26   
ZVRK
neznam kako bi ti mogla pomoći osim da držim figa da brzo ozdravi
evo jedan veeeeeeeliki   user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gnojna angina kod djece
20.12.2008 10:08:35   
Ruža
Imaju neke bolje inekcije od tih pencilinskih, provjerim ti kod sestre pa ti javim. Skidaj temperaturu i neka bubica brzo ozdravi.user posted image  Za idući put čim osjetiš čudan miris iz usta vodi doktoru, angina se jako brzo razbukta, ovako ako se unaprijed krene s terapijom puno bezbolnije i bez temperature može proći.
Sretno!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gnojna angina kod djece
20.12.2008 12:05:41   
ivanaa
injekcije bi mu trebale ppomoci...neka puno pije,ineka miruje u polusjedecem polozaju.ne brini proci ce

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gnojna angina kod djece
20.12.2008 13:46:38   
sanjarica
hvala drage mame na podrsci,ja sam vam tako strasljiva kad dobije temperaturu da se sva podjem tresti,sta cu,neki strah,al borimo se.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gnojna angina kod djece
20.12.2008 17:23:00   
Ruža
Sanjarica ipak si ti prije svega MAMA!user posted image  Sve je to normalno...

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gnojna angina kod djece
1.1.2009 18:59:02   
točkica
joj to je strašno moja Sara ima stalno problema s tim,temperatura 40,dobije klavocin,pije ga 7 dana a paralelno s tim ima temperaturu 40,tek nakon petog dana fibra pada na 38 i nestaje nakon popijenog antibiotika.....ali nažalost user posted image  jako brzo se vrati....pije dosta tekućine i skidam joj fibru...jede nikako ali bitno da dosta pije...doktor kaže jedino rješenje vaditi angine ali o tom potom..do tada strepnja...user posted image

_____________________________

TOČKICA I MALI TWEETY

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gnojna angina kod djece
17.2.2009 0:46:46   
Jasminaa
Samo znaju osobe koje su to prosle zajedno sa svoim djetetom pune dvije godine sam visila svaki dan upravo zbog gnojnih angina svaki dan je primao inekcije sedam dana tj pencilin a posle sedam dana samo je tri dana okej i posle se ponovo vraca temperatura i gnojna angina i tako jednu godinu dok nije postao imun na pencilin i mnoge druge antibiotike posle tog je primao geramicin inekcije izutra i navece i druge antibiotike na koje nije bio alergican a i u tom vremenu je primao i zastitne inekcije tj ekstecilin i od te borbe se pogorsa i krv al su na srecu bili ostali nalazi doktori su predlagali operaciju al kad god nazoves da zakazes termin uvjek kazu da nazovem drugi dan i tako dva mjeseca i na kraju sam otisla kod privatnika ali on nije vjerovao da se to nemoze sanirat medutim mnogim ponovnim terapijama ustanovio je da se to operise odma al se mora djete pripremit da nema upale najmanje deset dana sto u mog sina to nije bilo moguce tako da je operisan u Tešnju u privatnoj bolnici,al je morao primat inekcije prije i posle operacije tj trideset inekcija tako da je se ispatio ko niko do sada imao je srece sto je uvjek pio raznih sirupa za imunitet i aloju veru,sanostol i mnogih drugih uz dodatk raznih sokova od mrkve cvekle itd...sad je super hvala bogu od kad je se operisao nije vise imao problema ni sa temperaturom osim slucajno curenja nosica al to potraje dan ja i posle operacije koristim neke multivitaminske sirupe-zlu netrebalo jer kad vas zmija ujede i zmijcadi se posle bojis

(Odgovor članu točkica)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!