|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.4.2019 10:34:05   
hipo
Belina zao mi ke zbog male bolesnice. Budem zapamtila za Kezele.

Moj se mali frajer jutros tri puta okrenuo sa skembe na ledja. Hipica i muz u vrticu i na poslu. Koji zoo su ostavili nakon duzeg vikenda 😭


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1151
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.4.2019 7:13:17   
Snjeguljica_83
Belina, ma super je Laura. Neće dudu, visi na sisi, jedino da kupim drugu vrstu. Voli se uspavati tako, čudo jedno.Dobila je cca 800 g do sad.😱Kupanje, big no.


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1152
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.4.2019 7:14:07   
Snjeguljica_83
Cure, jeste osjetile onaj skok s tri tjedna???

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1153
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.4.2019 7:16:09   
Snjeguljica_83
Hipo, već se okrenuo?!😵 Super!
Mi smo jučer našu stavili na trbuh, prvi put. I ne sviđa joj se. Naravno. Mojoj djeci se to ne sviđa.Ali... Dignula je glavu i okrenula je s jedne na drugu stranu.😮

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1154
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.4.2019 15:17:45   
hipo
Snjeguljice, ne znam jel to okretanje super ili ne. Moze znacit da je hipertonican. Pedijatrica je rekla da cemk vidjet na drugom pregledu, sad je rano i d anastavim s vjezbanjem.

Od otusta iz bolnice je dobio 2kg, sa dima 5,3 kg i 57 cm narastao je 7 cm. Danas smo 6 tjedana. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1155
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.4.2019 7:16:34   
Snjeguljica_83
Hipo, a iskreno i meni je to okretanje zvučalo kao nešto za vježbu. 😶  Koliko sam čitala... Ali dobro, ne mora značiti. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1156
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.4.2019 7:16:59   
Snjeguljica_83
Mali ti je bumbar!😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1157
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.4.2019 11:39:15   
hipo
E, budemo vidili za mjesec dana. A ionako sam mislila vjezbat, pa mi nije tesko palo. 
Sinoc je soavao od pol 10 do pol 5. Hipica mi je dosla u krevet i sanjala zabe i prevrtala se. 
Ja imam teci dan migrenu. Otpada mi lijeva strama mozga. 🤯

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1158
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.4.2019 8:32:33   
katy1503
Jutro svima!!!Jedva preživjela.... Svekci otisli jučer, jos dan da su ostali poludila bi... K bila doma, to je bila kombinacija za ubit se... 
K već dva tjedna u ispadima... Ljuti se non stop na mene, ništa ne želi, traži da je nosim redovito dok njega hranim, ne želi se igrat ni s kim osim sa mnom... Necu je konstantno u ustima, uzas jedan... Zivci su mi gotovi... Od pon nadam se normalno.. Ona u vrtic a  ja I L konačno sami... 
L počeo isto zezat s cikom, ne želi lijevu uuu... Vidim da kao ima više tih žlijezdi, pa valjda ne ide lako... Izdajam se kako stignem, jer prošli tj na je dvice jade... Doslovno nemam vremena... Inace je dobar, sve mi je više budan, pa prati, smije se, naslade mi kad je blizu cike onda se samo smije... Voli se kupati, pa gustam... Ovih dana prevrće bilo, samo sam ga u bodiju držala... 
Hipo, malac super spava. Moj L isto super drzi glavić kad ga stavim na trbuh, vidjet ćemo šta će biti na kontroli.. Bome je dobro dobio.. Bravoooo.... Nadam se da je glava bolje... Kako je Hipica? 
Snjeguljice, ni L ne želi dudu, nikakvu... Zasad... Skok smo osjetili... Kako N prihvaća? 
Javljam se sad malo češće... 



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1159
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 0:05:44   
belina
Katy ne zelim pametovat ali te “zlijezde” su zapravo zacepljeni mlijecni kanali, pa to masiraj i razbijaj da mlijeko izade. Ocigledno je negdje zastoj. A i da ti ne bi doslo do upale. Moje grudi napokon dolaze na svoje, mekane su i vise se ne izdajam niti mrvu ali jos tu i tamo masiram i ako ima gdje sitna kvrzica razbijam je. Moja bolesnica je jaaako grintava i plackava a kako i ne bi bila kad sam jucer shvatila da su joj u par dana izasla cetiri zuba. I to cetvorke. Uh uh jadna moja. Jucer cijeli dan proplakala. Samo meni hoce, uzas. A veceras je isla spavat kod bake, a mm ja i starija mala isli u grad malo proset_at i popit pice. Nismo odavno. U ponedjeljak back to work, dida ostaje s malenom, nadam se da ce to funkcionirat. 
Hipo ne mora odmah bit hiper maleni hahahaha iako i ja sam vrlo rano trcala u fizijatrice misleci da je hipertonicna a ona me blijedo gleda hahahah!kao si ste pozurili🤷‍♀️🤷‍♀️ Je li se nastavio vrtit ili je to bilo tada samo?


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1160
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 7:07:55   
Snjeguljica_83
Katy, N prihvaća ok. Želi ljubiti bebu, sam traži nekoliko puta dnevno, želi držati, ne da sestri da je drži, tu se malo svađamo. Ali.. ima svoje ispade, grozna druga godina. Klasika.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1161
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 7:09:30   
Snjeguljica_83
Jučer sam žonglirala s njih troje... Cijeli dan. Sama. Dobro, E je velika, sve radi sama, ali N i L su bili naizmjence budni, kao da imam blizance. I da, više posla i muke oko N, nego oko bebe.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1162
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 7:11:33   
Snjeguljica_83
Pogotovo noću, spava katastrofa. Mislim, ništa novo, ali budi me on, budi me beba. Uskoli muž za sina, srećom! Ali kad ode u noćnu, uffff....
Jučer sam rekla ženi u parku da jedva čekam noć da se odmorim. 😂 Leđa uživaju, uši uživaju u tišini, šteta što to vrijeme za sebe prespavam.😂😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1163
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 10:42:11   
hipo
Belina poceo je sad i preko drugog boka. I na ledjima se mice naokolo, ostavis ga u krevetu na sredini, nadjes na boku uz ogradicu

Poceo se jako smijuljit i veselit baby gymu. Spava po noci sve dulje. 
Katy, suoer da su ti otisli. Ne znam kako izdrzis te posjete. 
Ovo je treci put da nesto pisem. I da nema posta. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1164
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 10:44:21   
hipo
Snjeguljice, valjda ce nam sa ovim 2-3 godisnjacima uskoro bit lakse. Jutros smo nasli mjzevu kosulju dekoriranu markerom. Muz "odusevljen". Fleka otisla, al njoj smo rekli da nije. Uzeli dekicu za kaznu.


Jucer je bila divna. Tako dobra. I onda danas sve naopako. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1165
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 10:46:18   
hipo
Katy sto mislis pod žlijezde? Ako su kao kvrge to su zacepljeni kanali pa mu je teze vuc. Prije podoja stavi tople obloge i masiraj. Tusiraj sise u vrucoj vodi. Meni j epomagai sojin lecitin. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1166
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 11:18:22   
hipo
I nek sto vise sisa tamo gdje su te kvrge. Oni to bolje izvuku od izdajalice.

I kad sisa probaj polozaj dojenja napravit tako da mu je nosić usmjeren prema kvrgi, tako ce najucinkovitije taj kanal ispraznit. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1167
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 14:30:45   
Snjeguljica_83
Moj je jučer šarao po zidu, štoku i prozoru!!!!😍😤😤😤

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1168
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 15:26:00   
hipo
Djeca se bacila na unutarnji dizajn. 😂😭


Kako volim kad idu zajedno na popodnevni spavanac. A kad mi to uspije dok sam sama doma, dala bi sebi nagradu. Pravi poduhvat 😂Danas mi je uspjelo dok mi je on na rukama sisao, ona u krevetu i 3 pjesmice. Popila sam kavu, odrezala svoje kanđe i pocupala grm na obrvama. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1169
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.4.2019 19:47:41   
Snjeguljica_83
A joj Hipo, i ja tako!! Držim L na desnoj sisi, sjedim na krevetu i N dam lijevu ruku i nakon tri minute.... Zaspi prvo N, onda L. Ali je E budna.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1170
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.4.2019 7:52:43   
Snjeguljica_83
Jel imate neku caku za uspavljivanje? Ili beba zaspi sama??

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1171
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.4.2019 8:54:26   
hipo
Jutro, meni druga tura robe u perilici. Ko ce to opeglat 😭

Snjeguljice, nekad sam zacori, al uglavnom ga netko malo ljulja.Ako zaspi na sisi moram ga  dignut radi podrigivanja, a to ga probudi pa onda jos malo nosimo ili drzimo pa zaspe. 
Sto kuhate ove dane? 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1172
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.4.2019 9:11:28   
hipo
Katy, jel vodis malisu vani po ovom vjetru?

Ja nisam bila, al ne znam jel zbog vjetra il jer ne znam sto cu ja obuc 😂 jos sam u vleicini izmedju trudnicke i svoje robe, a kile stoje. 🤣

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1173
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.4.2019 22:30:45   
belina
Hipo sta se kuhanja tice najvesce su mi neki tocevi na meniu posto njih skuham vec popodne/navecer za sutradan pa mi je to zgodno. Mljeveno, teleci toc, kokosji toc, sniceli u tocu😂😂onda samo dodajem rizu, tjesteninu, pire i tako. Naravno juha pod obavezno bar svako drugi dan. A kad imamo vremna kad smo doma onda peceno, lasagne, frigani sniceli, riba i nesto oko cega treba radit. Kad nam je tata onda su nam gradele obavezne. 

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1174
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.5.2019 8:06:53   
Lagertha
Pozdrav cure! Procitala sam sve zaostatke. :-)Hipo, moj se malac isto jako rano poceo okretati i to samo u jednu stranu. Nije bilo problema nikakvih, a bila sam cak i na Goljaku s njim jer je cudno uvrtao jednu nogicu dok je hodao. To je trajalo par mjeseci i prestalo.Mi smo sad u fazi pricanja. Za vrijeme uskrsnjih praznika mu se povecao jako fond rijeci, cak je i teta u vrticu to primjetila sad dok se vratio. Sokirala se zena jer prije nije pokusavao izgovoriti nove rijeci, a sad kao papiga sve ponavlja.Prije spavanja ga nemres usutkat, prica sam sa sobom. Sad mu je glavno njegovo ime i da, kaze sam za sebe da ima 5 godina i pokaze 5 prstiju.Strah me tog odvikavanja od pelena, uopce ne znam otkuda da pocnem. Jel ima tko kakav savjet?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!