|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.1.2019 22:43:35   
katy1503
Evo me... Ko pita za me...Citam vas al kako nisam na kompu ne stignem odgovoriti... Ja sam vam od 1.1 na godisnjem... Porodiljni mi pocinje 1.2...U ovoj godini obiljezilas sam kronicnu upalu sinusa koju je na jedvice jade riijesio antibiotik... K je u pon krenula u vrtic da bi preksinoc zakurila... Jucer bilo gadno.. Sirup snizavao al satralo je... Danas ujutro u 7 i popodne u 17 imala temp... Sad spava pa se nadam da ce sutra biti jos bolje... 
Imala i pregled danas.. Malac je 2kg glavicom prema dolje.. Guzom mi udara zeludac... Pocetkom ovog tjedna sve se sirilo da sam htjela poluditi od bolova.. Rebra, leda, kukovi... Neumoran je u kretnjama.. Ja dosta slabo spavam.. Sto se ne mogu namjestiti sto pratim K... Tako da san je precjenjen... Vadila sam krc, sve ok.. Hmg 118 nista alarmantno.. Rekla da sredim s prehranom malo... Dosta malo jedem jer ne stane puno.. Sad sam na +8kg...SLJ pregled mi zadnji kod gin socijalnog.. 5.2 kada mi uzima bris.... 
Vidim da kod vas zivahno... Hipica bravo za malca.. Komad i pol!!! Morala bi i ja vec polako robixlcu pregledavati.. Imam jos 8 tjedana do punog termina... Aaaaaa.... 
Snjeguljo..uzivaj u curki.. Bas cudno za ovo pisanje pokreta i koliko puta.. Ja to nisam morala nikako raditi ni sada ni u prvoj... 
Lidac, Beata je srceko malo!!! 



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.1.2019 7:58:42   
lidac0605
Katy,pa već porodiljni,pa kud prije user posted image ,da mi je bar moje ležanje ovak letilo kak mi lete vaše trudnoće!
K držim fige da brzo ozdravi!Drago mi je da je sve ok user posted image ,nek vam svima bude tak do kraja!To sam samo ja baksuz sa 1001 komplikacijom user posted image -hvala Bogu,više nikad user posted image .

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.1.2019 12:22:24   
hipo
Lidac i meni tudje trudnoce brze prolete. 😂
Katy zao mi je radi boleština. Malac lijepo napreduje, drago mi je da je sve ok. Jel to uzimas 45 dana prije termina? Ja se nadam isto da ce mi dat 45 dana, prosli put nije bilo problema. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.1.2019 17:36:09   
katy1503
Hipo, da 45 dana prije idem...A upravo sam saznala da mi svekci oPET dolaze... Pa ubit cu se majke mi.... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.1.2019 22:46:14   
hipo
Molim??? 🤯🤯🤯🤯Pa imaju li oni obzira? Sto tvoj muz kaze? 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.1.2019 7:27:26   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: katy1503

Hipo, da 45 dana prije idem...A upravo sam saznala da mi svekci oPET dolaze... Pa ubit cu se majke mi.... 



OMG!!!! 😤😤😤Pa da su i najdivniji na svijetu.... Koji je razlog dolaska?
I da, sami se pozivaju, jel?Što kaže muž na to??

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.1.2019 11:47:52   
katy1503
Ma njima dosadno na otoku.. Kao da pomognu s K a ustvari mi vise odmazu jer sam ja doma a ona kad su oni samo sa mnom visi... Njemu je svejedni.. Ustvari kaze da ce mi pomoc jer on radi... Uf kao i on mi pomaze.. Daj molim te... E luda sam stvarno... Vec su rekli da bi dosli poslije kako rodim.. Ja reko muzu ko je tu lud.. Rekla sam i njima i tebi da ne zelim nikog u stanu kad se vratim iz bolnice... Pa ja ispadam ovakva i onakva...
K i dalje pod virozom.. Danas vodim doktoru... Opet jucer temp i po noci al ono sto me muci jest da svake sek kaslje... Eno je pajki od 9.30..smirio se kasalj pa nek odmori... I ja bila s njom al ogladnila.. Zaboravim jest... 
Cure moje ja jos 8 tj do punog termina... A nista nisam počela raditi.. Ni roba ni stvari.. Moram nac mjesta za robicu.. Mm mora mi napraviti polica uhuhu... Valjda me nece iznenaditi ranije i doci... 
Kako ste vi? Ja sam se malo pojadala pa sad cekam da se K probudi da vidim hoce li stogod pojest... 



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.1.2019 12:06:18   
Snjeguljica_83
Ma joj Katy, morali bi SVI slušati nas žene ako kažemo da ne želimo nikoga nakon dolaska iz bolnice. Međutim... Uleti tko stigne.😤 Barem prvih par dana da nas puste, da udahnemo zraka, doslovno. 😑
Joj, još osam tjedana!? Imaš još fore do spremanja, ali sad će to. 😂
Skuhala sam juhu. Još nešto imam za praviti i tako.


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.1.2019 15:07:03   
belina
Pozdrav drage moje cure samo da vas sve skupa pozdravim! Ne mogu vjerovat da se vec i porodiljni priblizavaju kao da ste jucer rekle da ste trudne?!!! Katy jbt zeno svaka cas_t, opet svekici, pa ti si full tolerantna. A mislim... sta reci!? 
Drzite se drage moje!
Kod nam Neli vec 14 mjeseci prohodala je prava je haharica! Ja sam pocela radit prije dva tjedna tako da je malo kaoticno. Ona je super muzu dok ja ne dodem onda pocne plakat kad me vidi i nasisava se ostatak dana kako bi nadoknadila propusteno. 
Pokusavam je ubacit u jaslice...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.1.2019 15:44:52   
hipo
Jao katy jao. Slabo mi je od tog njivovog pomaganja. Drzim fige da mala ozdravi.
Belina, teske su te promjene. Hipica se isto nasisavala. 
Meni 8 tjedana do carskog, pocinjem prat ovo sto imam doma. A di cu to slozit nemam pojma. Ne znam di cu drzat njegovu robicu. Koliko god da smo se rjesili hrpe stvari, opet nema mjesta. Muz jos mora dva ormara sklepat, al to su mali bunkeri pod strop koje samo on moze dobavit. Meni treba komoda s ladicama. S hipicom sam koristila jednu u kojoj mi je sad posteljina i u njenoj je sobi. Malac ce bit s nama i tamo jedva zguramo krevetic. Stala bi komoda kad bi hipac pristao na zivot bez radnog stola. Al se ne da. Misli da ce s bebom moc radit 😂😂😂😂 
Mene uhvatila neka prehlada, nemam temperature, al je nos ko pipa. Jucer grlo. Bas tlaka. Naravno ja moram hipicu vodit u vrtic i ic po nju, ne bi ona moja mrcina nesto napravila od toga pa moram van na zimu. Danas sam radila od doma, al sutra i prekosutra moram bit u firmi. Krepat cu. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.1.2019 8:47:08   
Snjeguljica_83
Jutro!Belina, nasisavanje, ha? Nisam to doživjela. Dojila sam kad je krenuo u jaslice, ali smo brzo prestali dojiti, nakon mjesec dana od početka. Tako da ne znam kako ti je... Držim fige za jaslice!😉Hipo, taj tvoj muž te pusti samu da furaš malu, a realno može ti pomoći?! Ma joj!!😤 Kad mi je muž kući, oboje odvedemo djecu. 
Danas pregled u bolnici.😍 Sutra vadim krv i idem se napokon naručiti kod vaskularnog.Dobro da imam ove čarape za vene, stvarno me spašavaju! 😏

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.1.2019 8:47:11   
Snjeguljica_83
Jutro!Belina, nasisavanje, ha? Nisam to doživjela. Dojila sam kad je krenuo u jaslice, ali smo brzo prestali dojiti, nakon mjesec dana od početka. Tako da ne znam kako ti je... Držim fige za jaslice!😉Hipo, taj tvoj muž te pusti samu da furaš malu, a realno može ti pomoći?! Ma joj!!😤 Kad mi je muž kući, oboje odvedemo djecu. 
Danas pregled u bolnici.😍 Sutra vadim krv i idem se napokon naručiti kod vaskularnog.Dobro da imam ove čarape za vene, stvarno me spašavaju! 😏

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.1.2019 14:48:19   
hipo
Snjeguljice javi se nakon pregleda ❤️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.1.2019 9:07:30   
Snjeguljica_83
Izvještaj: sve ok.😍 Cura je, definitivno!💞Sramežljiva jer je rukama skrivala lice pa doktor nije moga napraviti 3D fotku. Ali nema veze.Ima oko 1400 g.Mjere su za dva, tri dana unaprijed.
Vadila sam krv, ali kod vaskularnog se idem naručiti za par dana, tjedana jer ne želim u gužve u bolnici zbog gripe.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.1.2019 9:11:48   
Snjeguljica_83
Jučer sam u bolnici vidjela medicinsku sestru koja je bila na odjelu babinjača kad sam rodila N.Danas sam prilikom vađenja krvi vidjela medicinsku sestru koja je bila na odjelu pedijatrije, gdje sam ležala morala ostati duže u rodilištu zbog upale kod N.Uglavnom, ne znaš koja mi je gora ostala u sjećanju.💩💩Neka lica se me zaboravljaju.....A možda ćemo se opet sresti. Barem jednu očekujem opet u svom životu. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.1.2019 9:46:56   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image Snjeguljooo,bravo za malu pišulju user posted image ,ma nek se ona skriva,bitno da je sve ok user posted image .Tak i ja imam grozna sjećanja na neke dr u Vinogradskoj.Ajd onaj zbog kojeg sam skoro odapela skupa sa djetetom u prvoj trudnoći je sad u penziji,al sad mi se zamjerila i ona specijalizantica koja me gledala sa 16 tjedana kad sam imala urinarac pa gurnula prste do grla,da sam 3 dana krvarila ko da imam menzes.Mislim si,draga moja ti nisi ni za veterinara,nimalo osjećaja ni nježnosti u tim rukama user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 23.1.2019 9:47:32 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.1.2019 12:31:30   
hipo
Super za curicu! samo nek ona tako lijepo nastavi napredovat.
Sretno za vaskularnog. Drago mi je da ti čarape pomažu.

Lidac neki su stvarno ko mesari. Ma ni u mrtvačnici ne bi trebali radit. Ne bi im ja ni sa životinjama dala da rade.
Meni su se zamjerile sve sestre s pedijatrije osim jedne visoke plave, starije plave i starije crne. Druge su sve napirlitane kokoške koje su cijelu noć pušile na terasi i treptale pred doktorima. Zoveš i moliš pomoć, nema ne dolaze, bezobrazne...
Jednu kozu neću nikad zaboravit koliko je odvratna bila, morat ću se dobro kontrolirat i ovaj put da je ne pljunem u sred face. Ne samo ona, i cijela smjena koja je s njom radila je bila užas. Onu visoku plavu bi izljubila. Ta je bila toliko dobra u svemu što je radila. Uvijek spremna pomoć. Za sve je imala rješenje. I uvijek nasmijana i smirena. Pazila je čak na to da prije posjeta bebice budu u čistoj robici da ih sredi i ušminka za tate. To mi je bio toliko slatki detalj. A ove druge ti ne bi pomogle da umireš. Zvonila sam po cijelu noć ne dođu, odem do njihove sobe, nema ih, di su, na balkonu se hihoću s dežurniim doktorom i kao samo malo, sad će one...i nikad ne dođu...moliš Boga da preživiš do druge smjene. Da mi nije dr. V. u toj bolnici zbog tih sestara bi prebjegla u drugu bolnicu.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.1.2019 8:39:06   
Snjeguljica_83
Hipo, to me jedino držalo. Čekala sam drugu smjenu, samo nekako da izdržim da dođu manja gunđala, manje zlo.😑

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.1.2019 9:35:03   
hipo
Meni je nakon svega tog horora od nazovi sestara ko melem na ranu došla patronazna. Zena je pregenijalna. Bilo mi je zao kad je stala dolazit.Srele smo se jednom jos dok sam bila na pocetku trudnoce pa smo se dogovorile za ponovno druzenje. Zena ke divna, pogotovo onaj prvi tjedan kad mi je jos sve frisko od carskog zena je kupala hipicu, znala mi je promijenit poset_ljinu na njenom kreveticu, dizat madrac namjestit ispod deku da bude nagib... Da se ja ne saginjem. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.1.2019 9:46:40   
lidac0605
Hipo, promijenilo se puno tih sestara iz djecje sobe,jedno 3 stare su ostale, ostale su ok. I moja susjeda ti je tam, jako ljubazna i hoce sve pomoc i objasnit, niska, bucmasta, plave kose u rep svezane, negdje nasih godina. Ivana se zove. Mene su pak tam te stare babe zivcirale, sad ona meni tam pametuke zakaj ja trazim da djetetu daju jest, ono ko da trazim da daju malo arsena hebote. Ono haloooo, sesti put sam rodila i znam svoje tijelo bolje nego ti, glupaco! 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.1.2019 9:51:06   
lidac0605
Moja miska ima danas 5 mjeseci 💖user posted image
user posted image
user posted image Obratite paznju na noge u kolijevci 🤣🤣🤣. To je sad glavna fora, gurat papke van 😂. 

< Poruku je uredio lidac0605 -- 24.1.2019 9:52:28 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.1.2019 13:19:23   
Snjeguljica_83
Lidac, Beata je diiivna! 😍

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.1.2019 20:20:35   
lidac0605
Sva moja ljubav koja mi je preostala utjelovila se u toj veseloj mrvi 💖😍😍. Hvala, Snjeguljo 💞

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.1.2019 6:23:28   
Snjeguljica_83
Jutro!
Jučer sam osjetila prve BH kontrakcije u ovoj trudnoći.😶S E nisam ili ih baš uopće nisam znala prepoznati.S N sam ih imala, ali pred sam kraj. A sad sam ih već imala...

Vi??

Inače, beba je glavicom prema dolje, to je pokazao uzv, a leđa su joj na mojoj desnoj strani trbuha, to osjetim ja. Već dva tjedna je tako. Lijeva strana trbuha je mekana, a mala je desno.
Sad već redovito štuca dva put dnevno.
Danas stiže svećenik. Trebam srediti stan minimalno po onim prostorijama kuda će se kretati. Drugo ne pipam.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.1.2019 11:11:37   
belina
Pozdrav drage moje vidim da se dobro drzite!Vrijeme jednostavno prebrzo prolazi!!!Lidac draga Beata je jednostavno prekrasna, i vidi se da je cista ljubav🥰🥰🥰slatkica vec 5 mjeseci!!Snjeguljo i kod tebe curaaa divno neka cura njeznica! A Hipo u tebe deckic sad ces iskusit i drugi spol. Je li se vec informiras kako i sta sa pisulincem? 😊😊

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!