|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.10.2018 21:49:44   
hipo
ajoj lidac pa koja bezobraznica od vjestice!!!!
drago mi je da je sve ok s kukovima!!!!

ja se kod svekaca povrh svega pregladila jer se grije samo boravak pa izađi van trči za malom, hladni wc , hladna soba....ludilo
sad mi se glava raspada, ne mogu spavat jer mi je nos začepljen, ako legnem na bok da mi je udobno, nos se napuni pa dišem na škrge, ako se dignem na jastuke da prodišem, neudobno za leđa i škembu onda ne spavam i eto migrene plus što mi glava pulsira od nosa....luda sam luda i ludaaaaaa a nema droge i nema pomoći

već sam par puta osjetila neki mjehurić koji pukne pa je to možda beba, budem pratila dalje, pa ćemo vidjet

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 6:24:33   
Snjeguljica_83
Jutro! Neki dan sam napisala post, ali nije prošao pa sam bila ljuta ove dane.😂Hipo, svekrva ti je 💩 Oprosti.Bilo kako bilo, sa svojim roditeljima trebamo uživati jer nikad ne znamo kad je zadnji dan. Tako treba misliti. Ja imam samo tatu i dva brata, muški koji ne razumiju ženske stvari...😑 Ali dani su mi, čuvam ih. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 6:28:26   
Snjeguljica_83
Hipo, jao pokreti! Mogli bi biti! Ja osluhujem svoje tijelo, ali još mi je rano, a opet možda i nije jer je treće pa je to unutra sve osjetljivo. Iskreno, me sjećam se kad sam osjetila prvi put. Drugi put negdje oko 17 tt mislim... Lidac, pregled je 26. 9. Idući petak. Mogu ti reći da mi je ovo vrijeme brzo prošlo! Pa još samo tjedan dana... E sad kad sam rekla, vući će se sporo...Mislim da se neće spol još vidjeti... Bit ću 16+5. Ma tko zna uostalom!?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 6:32:24   
Snjeguljica_83
Hipo, žao mi je zbog nehumanih uvjeta u kojima živiš i kako se osjećaš. 😔 Mene jučer bolio želudac satima.. od 15 do 21 h. Nikako da se hrana iz želuca spusti dolje, kao kamen stoji u želucu, boli.... Nije mi se povraćalo. I eto prije spavanja smirim se, nađem neki ok položaj i prošlo je. Kao da je bio svezan čvor i koji se odvezao.😲Što bi to moglo biti?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 6:33:50   
Snjeguljica_83
Joj, 26. 10. je pregled.😛

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 8:08:49   
lidac0605
Eto njih dviju na raport čim sam pitala di su user posted image
Hipo,prehlada-ufff,i ja sam u ovoj trudnoći bila prehlađena i pulsirala mi cijela glava od zaštopanog nosa,tak da...moje saućešće user posted image .Veliš puca mjehurić user posted image -možda je to to...ja sad nisam dugo osjetila niš,do 18 tt,valjda sam već odrvenila iznutra user posted image ..
Snjeguljo,možda su to sve čari trudnoće user posted image i loše probave zbog hormona...anyway,čekam 26.da čujemo koga ti skrivaš user posted image ..ak će malo migoljilo htjet surađivat user posted image .
user posted image već prestaje,bila je čisto pristojna,valjda zato kaj je prva(inače su to izljevi uz 3 uloška još krene po nogama)...no dobro,obavim za 10 dana ginića pa ću s njim iskemijat kontracepciju...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 8:59:16   
Snjeguljica_83
Lidac, zaboravila sam napisati. Žao mi je što te M već posjetila.😶Danas ne jedem kruh. Sad ujutro sam jela jogurt i pahuljice, za ručak ću palentu i jogurt, brdo voća, za navečer ću smisliti nešto.Ma kamen u želucu sam znala imati pred kraj trudnoće, kad se maternica i plod dignu ohoho, ovo je zbilja rano. Moram jesti manje, a češće, i kažem, mičem kruh.


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 9:00:26   
Snjeguljica_83
Evo moje loptice.😍



user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 12:07:00   
lidac0605
Wooohooo, Snjeguljo, pa to je cist solidna loptica za te tjedne 💖Zao mi je kaj se tak patis sa zelucem 🙄a i ovak si mrsava... Da ne bar mene tak mucilo u kojoj trudnoci, ne bi svaki put dosla na porod ko slonica 🤣😂

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 18:45:19   
hipo
Ajme koja lijepa trudnicka loptica ❤️❤️❤️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.10.2018 21:31:16   
hipo
snjeguljice žao mi je što te želudac muči, ja mislim da je to sve trudnoća zbrčkala, ja samo 3 ipo mjeseca bila luda od probave

jučer sam dobavila hipertoničnu otopinu za surlu pa sam sinoć spavala dobro i danas se osjećam skoro ko ljudsko biće
surla je bila ok sve do kasno popodne kad se opet začepila

je li netko koristio onu neti posudu za čišćenje surli? je li to čemu? ima li koristi? ima li tko iskustva? tu ima apoteka, ako nemaju mogu naručit, al dok dođe, odo ja nazad u Zagreb

jel vama nokti rastu ko ludi?lako za ove na rukama, al ovi na nogama, to mi je tlaka tako često rezat! user posted image valjda je to način da nas održavaju u formi user posted image
mislim da mi je danas škemba skočila i da sam od tog rasta jučer bila dodatno umorna, sve me nešto boluckalo, ligamenti zatezali, ko da je neki skokić bio.
Idem polako u krpe, borit se s nosom, jastucima i hipicom.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.10.2018 7:49:41   
Snjeguljica_83
Hipo, u trudnoći brže rastu nokti, ali na sebi još nisam primijetila. 😊 Tek poslije će ti biti avantura održavati nokte na nogama, a o frizuri dolje da ne pričam.😂 Joj, kad se sjetim.... 😂


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.10.2018 7:50:49   
Snjeguljica_83
E da, mene su u zadnjih mjesec dana napala TRI herpesa na usni. Srećom, prošli su brzo. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.10.2018 18:04:03   
Snjeguljica_83
Hipo, je li se ponovilo pucketanje?😍
Gdje ste, cure?👄

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.10.2018 10:43:25   
hipo
Raspisem se pa me izbaci i ne da mi se opet pisat.Sad se vec migolji. Ko zmijica. Iznenadjena sam kako se vec tako osjeti, sta ce bit do kraja 👀👀👀

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.10.2018 16:45:04   
Snjeguljica_83
E i ja mislim da sam osjetila svoju mrvu, ne mirujem dovoljno da bih opet osjetila. Tako je slabo, moram biti mirna mirna. Hipo, 😍😍😍

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.10.2018 17:19:14   
lidac0605
Hej curke! Hipo, bravo za migoljilicu zmijicu 🤗... Ste smislili ime? Snjeguljo, preksutra je uzv, jel? Jedva cekam da cujem jel ste vidli spol 😁. Mi sad sa kontrolice 😊. Curkica ima 5240 grama i 56 cm. . Dobila 1270 grama u mj.dana 😀. Mislila sam da bu doktorica rekla da je prevec, al nije. Pikica je prosla grozno, nikak ju smirit kolko je urlala. Rekli mi da joj stavim oblog na nogu. Ste vi stavljale oblog? 
Evo slicka za dva mjeseca 🤗

user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.10.2018 19:47:30   
hipo
Ajme lidac pa prekrasna je! I koliko je dobila, super napreduje!Nama je bila rekla cini mi se sa oblog, prijateljici su isto rekli. 
Snjeguljice super za bebicu, sretno na pregledu! 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 6:22:36   
Snjeguljica_83
Lidac, ajme, koji osmijeh!!! Baš pravi!!😍Lijepo malena napreduje, neka, neka, mora sve nadoknaditi jer se sitna rodila. Zna malena svoj posao!😂😎😘Sutra je uzv, joj! Što se tiče obloga, i nama su svaki put to rekli. Samo sam E stavila, i to prvi put, upravo s dva mjeseca. Bila je nožica crvena i malo otečena, to mjesto uboda, bez obzira na oblog, tako da nikad više ga nisam ponavljala. Ma ni pomislila staviti nakon što se N cijepio.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 6:47:16   
Snjeguljica_83
Nisam vam napisala da su mi mučnine prestale. 🙆Možda je od njih ostao jedan posto, tu i tamo, ali napokon jedem kruh i mlijeko i guštam! I nema više kiselog okusa i ustima i kad se poližem da osjetim nešto bljakasto.Lipih trudničke tajice jer sam u ormaru imala samo takve od tri kvarta.Dođem u trgovinu na pult, nakon probavanja, i želim platiti i veli mi prodavačica: to su vam trudničke hlače, to ste skužili?😱 Ne znam, shvaćam smisao komentara, pitanja, ali mogla ga je drugačije postaviti. Osjetila sam se neprijatno, neugodno, 💩Rekla sam da sam baš to htjela i probala. Mislim, što se imam opravdavati nekome nakon ovakve izjave...Ma kako biste vi shvatile ovo? Isto neuljudnost, kao ja? Ili me pucao trudnički hormoni? 😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 6:49:24   
Snjeguljica_83
Imam greške u postu i boli me briga!😂😁 Kad se već me može ispraviti.  Valjda ste shvatile da sam kupila trudničke hlače.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 7:47:47   
lidac0605
Hvala vam curke na komentarima za moju šeficu user posted image ...njoj se nije niš to zacrvenilo ni niš,bila je ekstra cendrava cijelu večer,niš joj nije pasalo,ni nosanje ni igračke ni ležanje,al posle je fino zaspala.
Snjeguljo,ja sam se par puta vratila na početak rečenice da skužim dal si tajice kupila il vidjela jl su lijepe user posted image user posted image .A prodavačica je malo žešća-ja bi joj na to odgovorila "a jeste vi možda skužili da sam ja trudna?!"
Ima li kod tebe migoljenja u buški??Super da su mučnine prestale user posted image
Mi jučer dobili termin za krštenje-9.12.,nedjeljna misa u 11 h user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 25.10.2018 7:48:33 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 8:06:24   
katy1503
pozdrav ekipa!!!!

Lidac, malena je predivna!!!! samo uzivajte!!!

Snjeguljice super da su mucnine prestale, sad ce se bas uzivati ... bravo za trudnicke hlace, ja uzela u Lidl one tajice i ne vadim se iz njih - bas su odlicne:)

Hipo, migolji se jel da? I kod mene isto i to dosta snažno - bas sam rekla sta ce biti kad bude veciuser posted image ...

Kod mene je sve ok. Ponovno sam ona stara s lopticom ispred sebe :). radim dosta jer se tako pogodilo al srecom imam snage...
Doma mi guzva, sveki i svekac dosli s mora na kopno i ne planiraju doma tako brzo - kazu bas do kraja 11 mjesecauser posted image - K ide u vrtic, zdravi smo zasad, a oni čame doma - da bar izadu negdje al nooo ...
K je u nekoj fazi gdje je priljepljena za mene- -rekla bi da joj smeta guzva kao i mami user posted image user posted image
joj uzasna sam ..

ja u ponedjeljak ulazim u 20 tjedan i idem na sv duh na anomaly scan - jedva cekam vidjeti malcauser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 8:17:01   
lidac0605
Katy,vidim da bu malac Lukas user posted image user posted image user posted image ...moj Lukas ima već 8 godina user posted image
Super da je sve super,nek tak i ostane user posted image ...Sretno na uzv u pon.I već 20 tjedana user posted image ,kak mi lete te vaše trudnoće...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 9:45:42   
Lagertha
Snjeguljice ja bih to shvatila kao kompliment da nije ni skužila da sam trudna. 😂 Eto kak se ljudi razlikuju. Baš mi je super citati vase trudnicke “muke”, i ja bi 😍😍😍

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!