|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2018
30.12.2017 10:09:14   
KontesaNina
Tuck, u kojem si sada tjednu? Mislim da se od 15 moze lijepo vec vidjeti spol, ako se dijete hoće pokazati! Bravo za curku!!!

Sretan vam Božić cure, potpuno sam neaktivna pa tek sad čestitam! Zelim vam onu sreću u srcima koju je imala Marija kad je rodila Isusa!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Proljetne bebe 2018
30.12.2017 22:43:25   
Tuck
Evo sutra 28 punih tjedana.. bebač je na zadak jos, i na zadnjoj kontroli me je gledao vaginalnim uzv jer sam mislila da imam kontrakcije pa smo tocno vidjeli pimpeka :D
15.01. Idem na kontrolu i nadam se da ce se okrenuti, iako bih po partyju u trbuhu rekla da radi salto nekoliko puta dnevno al tko ce vise skuzit kako stoji :D

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Proljetne bebe 2018
4.1.2018 22:49:59   
KontesaNina
Trudnice, kako ste, kako ide?!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Proljetne bebe 2018
4.1.2018 22:53:52   
Tuck
Hej, KNina, evo ja guram nekako user posted image danas mi je bas neki tezak dan, ubija me zgaravica puno vise nego inace, srecom bude mi malo lakse kad zvacem zvakacu.. A beba ima neke posebne akrobacije danas.. nikako e mogu odrediti.jel jos uvijek guzom dolje user posted image
Kako si ti i tvoji klinci ? :)

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Proljetne bebe 2018
4.1.2018 23:03:18   
KontesaNina
Joj, žgaravica, fuj! Ja sam ju rijetko imala, ali kad sam ju imala sam umirala! Ne brini, imas joj itekako vremena da se maleni preokrene. Ponekad mi nedostaju udarci u trbuhu, sad je ostao veliki trbuh, a prazan je, samo salo, hahaha

Klinci su dobro. M kreće slijedeci tjedan u skolu, a J ponovno u vrtic nakon 10 mjeseci, ali u drugi, bliže školi od malene. I onda cu imati (kao puno) vremena za sebe, kuću, šoping i L! L hoće samo na cicu, nesto štrajka sa L stranom. Imam velikih problema sa lijevom rukom, izgleda upala živca, dobila na dočeku, tri dana umirala od bolova, ali doslovno!!!! Danas mrvicu bolje, ali jos ju štedim gdje god i kad god ju mogu! A problem je da L voli biti na rukama pa je stvarno tesko. No nada postoji da bih do nedjelje trebala opet biti fit!

Šteta da vam se jos trudnica ne javi! Koliko ste mlađe/stare, mogle ste ostati u našoj temi!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Proljetne bebe 2018
5.1.2018 11:56:02   
Black rose
Hej. Evo ja vec jasnije osjecam pokrete. Pogotovo navecer kada legnem. Predobar osjecaj user posted image
Zna koja da li se smije istiskivati kolostrum? Pitam jer cim mi se koja kapljica nakupi, odmah me bole za poludit. A negdje pise da se smije, negdje da ne pa sam sad vec totalno zbunjena.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Proljetne bebe 2018
5.1.2018 14:34:44   
KontesaNina
Jel da je divno osjetiti te male slatke pokrete, milovanja. Čekaj da prerastu u bolne udarce! Ali i to ce ti nedostajati kad jednom rodiš! Iskreno ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali ne vidim razloga zašto ne istisnuti, jedino ako si jos prerano trudna, ali to je odličan znam da ce biti mlijeka!! Bravo!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Proljetne bebe 2018
5.1.2018 22:03:00   
KontesaNina
Dax@ je otvorila istu ovu temu, ali sad ne znam točno gdje. Ja ne znam prebaciti temu, ali mislim da ona ceka tamo da se javite. Ima li netko ko zna prebaciti temu?!?!?

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Proljetne bebe 2018
5.1.2018 23:20:39   
KontesaNina
Pardon, Dad@, ne Dax@!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Proljetne bebe 2018
6.1.2018 15:12:36   
Black rose
Stvarno predivan osjecaj. Cak mi i fali kad ju ne osjetim cijeli dan. Kolostrum mi se pojavio dosta rano. Mislim da oko 14-tog tjedna. Sad sam 20.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Proljetne bebe 2018
6.1.2018 15:13:49   
Black rose
A mozda najbolke da se pita nju user posted image

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Proljetne bebe 2018
6.1.2018 22:33:06   
Tuck
Black rose, ako zelis mozemo se prebaciti tamo na temu, prestanemo ovdje pisati, kad je vec otvorena a pokriva i ljetne bebe osim proljetnih :)

Ja sutra ulazim u 30. Tjedan i nema kolostruma jos uvijek.. cice su mi ogromne al nisu tvrde niti me bole, ne znam jel to treba tako..

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Proljetne bebe 2018
7.1.2018 10:41:12   
Black rose
Mozemo se prebaciti.

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!