|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.6.2017 10:02:45   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11.
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image Antonija13 - 19.12.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.6.2017 10:04:33   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Teica2 ----------------- 23.06.2017.
belina ----------------- ??.06.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 26.06.2017.
sanjchi255 ---------- 27.06.2017.
danchy27 ------------ 27.06.2017.
Hajdi ------------------ 28.06.2017.
Mali andeo ----------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 12.07.2017.
KontesaNina --------- 27.07.2017.
Jezic123 -------------- ??.07.2017.




_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.6.2017 10:26:29   
PinkyFunkyBirdy
Uh ... sparina je ubitačna. user posted image Nadam se da ste negdje blizu klime ili da močite guze u moru. user posted image
Ja sam na poslu i kao i zadnjih dana - ništa mi se neda raditi. user posted image Srećom pa nije nije strka.

Sanjchi, uživaj! user posted image

Danchy, kad malo zahladi otići će ta voda. Samo pij jer barem za to znaš da se neće trajno zadržati u tijelu, a i ujedno ne možeš toliko jesti jer je voda zapunila želudac. user posted image

Nymeria, hvala na lijepim željama. user posted image Uživaj sa svojim slatkišem. user posted image Dal ćete ovo ljeto s njim na more?

Nina, vidim da ti početak trudnoće nije bio lagan, ali srećom pa je sve ok sada. user posted image
Što se tiče biokemijskih na žalost njih je i prije bilo puno, ali se nije znalo za njih jer nisu postojali testići na trudnoću već je ženi zakasnila menga par dana i nisu ni bile svjesne situacije. Ja sam imala dvije biokemijske i jedan spontani - isto sam došla na pregled u 6 tt i ginićka je rekla da nema ploda i da se moram javiti u Petrovu za 2 dana da dogovorim kiretažu. Ta dva dana sam bila totalno slomljena i kad sam došla u Petrovu vidjeli su i plod i srčeko, ali već se naziralo da nešto nije ok. Čekali smo par tjedana da srčeko prestane kucati (jer ne smiju kiretirati dok je plod živ) i tada sam išla na kiretažu, ali se nikako ne mogu oteti dojmu da mi je možda taj šok i stres od vijesti da nema ploda zapravo utjecalo da bebica ode. user posted image Zato u prošloj i ovoj trudnoći idem kod privatnika na preglede, a ovoj socijalnoj dolazim samo po uputnice.

Teice, kako je bilo na pregledu? user posted image

Idem sad malo nešto raditi da potrošim vrijeme. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.6.2017 10:41:54   
danchy27
Pinky znam da je to samo voda u tijelu jer jedem minimalno. Znaci samo voda, sumeci magnezij, brusnica (preventiva da mi se bakterija ne vrati) i opet voda voda voda. Pijem u ogromnim kolicinama al ne mokrim toliko pa sve ostaje user posted image . E da, i puno lubenice a i ona je puna vode user posted image . Danas nam je napokon malo zahladilo i lakse se dise user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.6.2017 11:28:01   
nymeria
Pinky nećemo na more.. imamo još svadbu krajem ljeta u Bosni pa eto..
Iako bi najradije da mogu cijelo ljeto bit na moru.. to bi mi bilo ono sjekira u med..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.6.2017 12:10:38   
mali andeo
Pozdrav curke...

Evo i mene... Jedva dišem... Klima doslovno cijeli dan radi...
Tlak mi je jos k tome pal na 90/50 s otkucajima od 113... Ma koma...
Jucer smo se hladili u bazenu... Danas nećemo stići...
Iako ja ne bi izlazila iz bazena.
Makar dosta sam skeptična.. Jest da je bazen nas.. Cista voda, klor i kiselina se sama regulira... Opet se bojim da nest ne pokupim.. user posted image
Nisam toliko opustena...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.6.2017 12:12:15   
KontesaNina
Iskreno nikad nisam razmišljala o tome da moze tako brzo propast trudnoća. Bila sam uzasno zbunjena jer sam oduvijek protiv pobačaja, a sad sam bila u situaciji da je moj anđeo bio samo mala kuglica. Bilo je tu duhovno i fizičko protivljenje, ali sam prihvatila ono Duhovno i vjerujem da muž i ja imamo malog Andela u nebu!

Sto vise mislim o porodu, počinje me biti strah novog carskog. Nikako izbaciti prvo iskustvo iz glave i opet se vraća strah od svih problema koje smo imale ja i moja malena nakon poroda, sa sisanjem, bolovima, curenjem rane, ma joj! A onaj stres kada babica postane babuskara! A opet drugi porod je bio toliko normalan, babice bile i ostale babice... samo da ne bude ko prvi porod...

Danas sam radila veliki dio krvnih pretraga i ono, sve ideala!! Da poželiš takav nalaz. Dakle, od kolestaze za sada ništa, secer savršen, KKS po difoltu, ma sve, sve!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.6.2017 13:30:56   
PinkyFunkyBirdy
Danchy kod nas je još uvijek pakleno vruće. Topimo se! user posted image

Nymeria, suosjećam s tobom - ni mi nejdemo na more. Šmrc! user posted image

Mali andeo, žao mi je što ti je loše. Samo polako i nosi nešto slano za grickati i vodu sa sobom. user posted image
Samo sekund .... vi imate bazen?!? user posted image Na kojoj si ono adresi napisala da se nalaziš? Evo mene čim završim posao. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nina, biokemijska nije pobačaj već prirodna selekcija - nešto jednostavno nije kako treba biti i žensko tijelo to prepoznaje i odbacuje plod prije nego srčeko počne kucati. Najčešće je riječ o kromosomskoj grešci (pa žensko tijelo odmah prepozna da plod kao takav nebi uspio preživjeti), ali može biti i loše ugnježđenje ploda pa ne dobiva dovoljno krvi i onda odumire. Naravno - uvijek su mogući uzročnici i spolne bolesti, ali mislim da spolne bolesti i ženine neke hormonske ili druge bolesti (tipa trombofilije ili problemi sa štitnjačom) prije uzrokuju spontani nego biokemijsku. Uglavnom, jako je to žalosno i možda bolje da se za biokemijske niti ne zna jer se lakše prebrodi taj period zatrudnjivanja. user posted image
Bravo za super nalaze i nadam se da će tako biti do samog poroda! user posted image user posted image user posted image
Nemoj razmišljati negativno što se tiče CR. Vjerujem da te strah, ali misli na svoju bebicu u buši i pokušaj se natjerati da razmišljaš pozitivno. user posted image

Nisam rekla da mi se jutros dok sam bila natašte digao želudac i doslovno sam povratila samo malo sline. Jako čudno jer čak nisam sinoć ni uzela svoje tablete (željeza i Mg), a ujutro prije toga nisam ni vode popila. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.6.2017 12:35:45   
danchy27
pozz user posted image moje, danas dan za pozelit za trudnice user posted image . Kisa pada,fino zahladilo,moze se spavat,ma super user posted image .

Mali andeo vjerojatno nemas razloga biti zabrinuta zbog bazena,bitno je izbjegavat kupanje sa puno ljudi. A posto je tvoj sve bi trebalo biti uredu. Ja ovu godinu izbjegavam bazene,nazalost nemam svoj user posted image

Nina user posted image za odlicne nalaze user posted image

Pinky nadam se da ti zeludac to nece uzet u naviku user posted image . Nadam se da ti je danas bolje user posted image



U mojem albumu je nova slikica,slikana jucer user posted image . Pridruzujem se grupi nasukanih kitova user posted image user posted image user posted image

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30223

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 9:40:30   
KontesaNina
Bokic žene, majke, kraljice!

Napravila sam album sa današnjim svojim slikama, ali be znam kako da vam ga prenesem?! Hmmm, moze pomoć?!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 9:47:00   
danchy27
Nina, kad udes u album kopiraj adresu i jednostavno zalijepi ovdje u post

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 10:08:10   
mali andeo
dobro jutro curkiceuser posted image user posted image

Kako ste ? danas se ipak malo lakše diše nakon jučerašnje kišeuser posted image

Danchy draga stvarno izgledaš ko manekenkauser posted image user posted image
Lijepa trudnica ,stvarnouser posted image

KontesaNinauser posted image user posted image bravo za nalaze ,neka tako ostane do krajauser posted image
Želim ti da ti ovaj porod bude za pamčenje...i da bude sve savršrno !
vjerujem da te hvata strah i meni je tako...
i sada me čeka 95% sigurno carski i da bojim se ..jer oporavak je bio dug i bolan ...

Pinky
kako je stanje kod tebe ? i dalje mučno ?
meni je tako svako jutro od kada koristim željezouser posted image

Hajdi,Belina ,Teica ,Jezić,Sanjchi,Anchy,Antonija di ste curke ?

Kod mene sve po starom user posted image user posted image danas malo bolje...
jučer mislila da umirem kolko mi bilo loše...tješim se da još malo user posted image user posted image
Pinky
da imamo svoj bazen kod vikendice..nije velik ,ali je dovoljan za osvježiti...u subotu sam doslovno bila u vodi cijeli dan na luftićuuser posted image
L sada ovu godinu prvu uživa u njemu ,jer do sada se bojala..
bila sam u sri u Bubamari i kupila jastuk za dojenje i mogu reći da je ok...nisam znala da i oni daju poklončice za trudnice user posted image fora ...
Po ostalo ću u nabavku u 8mj...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 10:51:24   
PinkyFunkyBirdy
Jutro moje drage okruglice! user posted image
Vidim da stavljate slikice svojih bušika i baš su super! user posted image user posted image user posted image Moram i ja poslikati svoj špic. user posted image Vaše baš zauzimaju cijeli trbuh, a moj samo ide nekud naprijed kao da sam loptu progutala (a ogroman je). user posted image
Idem danas popodne na pregled i sinoć sam išla sređivati gospodičnu i mogu vam reći da nisam ama baš ništa vidjela - to je sad dolje valjda kao da je mačka očerupala. user posted image user posted image user posted image

Danchy, ma i dalje si nam naša manekenka. user posted image Ali lijepo da se buša napokon ukazala. user posted image
Kod nas je tek jučer popodne pala kiša, a do tad je bilo ubitačno. Čak mi je došlo slabo u par navrata i iako nisam više povraćala osjećam kako mi se želudac sve više diže. user posted image Očekivala sam to, ali tak kasnije no kako mi je buša velika vjerojatno dečko stišće sve što može pa je krenulo ranije. user posted image

Nina, vidjela sam bušu i super je! user posted image Kako tvoji klinci podnose ove vrućine?

Mali andeo, koji si jastuk uzela? Daj stavi slikicu ili link. Kakve poklončiće? Dal si pitala ili su sami ponudili? Možda ja navratim danas nakon pregleda jer ću biti relativno blizu Jankomira. user posted image
Pa čudi me za mučninu baš to što nisam prije pila željezo (nisam baš redovita s njime baš zbog probave). Danas će mi MM podignuti nalaz krvi pa ću vidjeti kakva je situacija.
Za bazen, super da se imaš negdje malo osvježiti jer ovo vrijeme je stvarno neizdrživo.

Ostale curke gdje ste sve nestale? user posted image

Ovaj vikend mi je stigla nosiljka koju sam si htjela kupiti Ergobaby 360 model Cool Air (moram još samo umetak za novorođenče uzeti), te ako još kupim jastuk danas onda mi još ostaje ona ležaljka (viper ili tako nešto) što može i ne mora vibrirati da mogu bebača staviti na šank dok kuham ili negdje na pod kad se igram s M pa da se bebač malo drmusa. Imate kakve preporuke da ima dobro postolje da ne skliže? user posted image
Pošto imam sve veće stvari od M onda sam se odlučila za ovog bebača počastiti s te 3 stvari. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 11:13:11   
KontesaNina
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=3816

Bazen!!!! Ajme, to mi je san! Klinci su super sa vrućinom, kaj njima fali, ali zato ja umirem. Sve mi je neugodno to izreci na glas jer sam ja totalni Fan vrućina i sunca i ljeta, ali ovaj put je preteško! I mislim da nije problem u trudnoći vec u 15 kila vise nego nekad prije. Nemamo klimu pa je noc neizdrživa, doslovno se kupam u znoju!! A drugi problem je da idem spavati iza ponoći, a u 6.15, najkasnije 6.30 se malena probudi i onda mene budi. Tako da spavam u idealnom slučaju 5,5 sati. Idem danas kod muževljeve obitelji, mislim da cu tamo vise spavati nego ovdje. Nemam sa njima toliko tema kao sa svojom mamom user posted image

Gospodična?! Mislim, to je ono sto se uređivalo prije svadbe?! Ne znam kada sam ju zadnji put sredila, mačke su urednije od mene. But who cares?!

Joj, svekrva! Jooooj, svašta imam o toj temi pisati, ali ne da mi se sada, idem tamo vidjet ko ce sto izmisliti, ali nadam se da me čekaju 4 mirna dana!

Ugodan dan!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 11:50:18   
Teica2
Heej svima :)))

Eto mene konacno,svadba prosla super,uspjesno sam sve odradila,bez plakanja govor u Crkvi odrzala,cagala citavu noc,svi mislili da cu se poroditi,pricali svi o meni na kraju user posted image user posted image user posted image pa sam sretnaa :)) Osim sta sam se strasno ispovracala kad sam dosla kuci,natecenih nogu,zuljeva i plikova te nekoliko kontrakcija ostalo je bilo super user posted image

Bila sam i na pregledu imamo 1150g,zbijeni glavicom dolje vec i iduci pregled 12.7

Secer jos nisam vadila pfff i to moram ! Na kilazi sam na +4kg svi sretni user posted image

Sada sam u pripremama za J 3 rodendan koji u nedelju slavimo .. Medutim jucer sam sa njime na hitnu isla dobili smo afte user posted image prvi puta se susrecem s time,nemoze da jede mazem mu necime,bas je nervozan .. Nadam se da ce mu to brzo proci

Imamo 2 bazena vani pa se malo malo kupamo da se ohladimo jer ove vrucine su ravne katastrofi ! Na more idemo kraj 7mj

Puno ste pisale,a mene uopce nije bilo idem malo citati pa se hvatamo dalje user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 13:17:58   
PinkyFunkyBirdy
Nina, baš si me nasmijala s komentarom za gospodičnu. user posted image user posted image user posted image Želim ti mirna 4 dana i da se uspiješ odmoriti. user posted image

Teice, evo i tebe ... samo po feštama hodaš. user posted image Super za dobar pregled! user posted image user posted image user posted image Ajme pa dečko je već velik ... svaka čast! user posted image
Za afte nama je najbolje pomagao Tantum Verde sprej. Ako vam ne pomogne to s čime mažete uzmi taj sprej. Moj M je to znao imati dosta često i obično je išlo u kombinaciji sa izbijanjem zubića pa je po tjedan do dva bio nemoguć. Nadam se da vama ide na bolje. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 14:01:33   
mali andeo
Teice user posted image user posted image bravo za aktivnu kumu user posted image user posted image
lijepo si ti to odradila user posted image user posted image
a i beban je već pravi frajer!!!

KontesaNina lijepa ti je bušika ...
ma i ja obožavam ljeto i sunce i ne smetaju me vručine,ali očito je problem u mojim kilicama...user posted image

Pinky ja kupila ovaj http://www.bubamara.in/sve-za-mame/pomagala-za-dojenje/jastuci-za-dojenje/bubaba-jastuk-za-dojenje/629023830064562902
paket nisam tražila ,ženica na blagajni mi ga dala user posted image a unutra su blazinice za doljilje ,par uzoraka ,čarapice i duda mam ,ali ja sam dobila plavu duduuser posted image
tako da ako hoće koja ,mogu je prosljeditituser posted image
super za nosiljku user posted image ja sam još u dilemi...
za viper nezz kaj da ti velim ,na kraju sam s L kupila tatamia hranilicu,koja je ljuljačka ,i kasnije hranilica ..
vrijedi svake kune...a sada bi valjda kupila ovo https://www.svijet-beba.hr/djecje-njihaljke/4moms/mamaroo/40/45/745
samo mi je malo cijena to much....
a isto da si malo pomognem ...kada treba skuhati ili da si nešt napravim kod kuće...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 14:33:11   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


belina ----------------- ??.06.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 26.06.2017.
sanjchi255 ---------- 27.06.2017.
danchy27 ------------ 27.06.2017.
Hajdi ------------------ 28.06.2017.
Mali andeo ----------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 12.07.2017.
Teica2 ----------------- 12.06.2017.
KontesaNina --------- 27.07.2017.
Jezic123 -------------- ??.07.2017.




_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 14:42:59   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo, hvala na linku. I ja si gledam da bi uzela neki sivkasti ili plavi (da se mrlje toliko ne vide na njemu user posted image ). Ali najviše me zanimalo dal si uzela jedan od tih što su na sniženju (vidim da jesi) ili one skuplje. Ne kužim baš u čemu je razlika. user posted image
Ajde, ako i ja dobim poklončić i rozu dudu možemo se mijenjati. user posted image
Uh, ova njihaljka je stvarno fancy, ali je stvarno skupa, a ne možeš biti sigurna da će bebica htjeti biti u njoj. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 15:30:22   
PinkyFunkyBirdy
Evo i moje buše od danas:
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30227#imageShow i
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30228#imageShow
user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 19:31:36   
KontesaNina
A ja neki dan kupila i ništa nisam dobila. Ali nisam kupila ništa za trudnice vec igracke za malene.

Ergobaby360 je najbolj stvar i dugo, dugo, dugo nisam odlazila iz kuće bez toga, prva 6-7 mjeseca to mi je bio glavni rekvizit. Malenu bismo stavili u kolica, a njega u nosiljku. To je i odličan način za pomoć od grčeva! Investicija zlata vrijedna! Barem nama!

Ja sam rekla da jedino ovaj put zelim koljevku, ali izgleda da ce mi to ostati neostvareni san. Ne da nam se trošiti na jos nesto kratkotrajno (ipak nije to jeftino), tako da cemo vjerojatno kupiti veliki krevet za najstariju princezu, a malenoga preseliti u neki drugi kinderbet i na kraju novorođenče ce ici u kindac koji smo dobili kd smo malenu rodili. Ali jos sam u promišljanju. Uglavnom, to nam je najveći problem koji za sad imamo. Ma imamo i druge probleme, ali o tome jednom drugom prilikom

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.6.2017 19:34:30   
KontesaNina
E da! Jastuci za dojenje se najčešće razlikuju po punjenju! Ja ne volim one hranile, ali njih svi drugi preferiraju pa je tesko i naći drugo punjenje!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.6.2017 8:33:05   
belina
Jutro drage dame
Ne zamjerite sto se ne javljam cesto, stalno sam u nekom pogonu. Valjda me zato i uzasno pritiskalo preko vikenda, bila sam uvjerena da se otvaram ili nesto sl. Moja dr u bolnici me nije mogla primit pa sam jucer isla kod svoga soc gina. Ne otvaram se to je najbitnije! Zatvorena sam, bebica je jaaako aktivna, a sve mi je dosta nisko pa otud taj pritisak. I trenutno mi je posteljica preko usca navucena ali on ocekuje da ce se to podignuti do 28 tjedna. Beba 250g, oko 20cm cini mi se, sve je ok. Radio mi je i briseve da budemo mirni. Eto toliko od mene.

Mali andeo i ja sam kupila isti jastuk u Bubamari, E ga je odabrala. Nisam ni ja dobila niakav pokloncic. Ti zeno odmaraj sta vise i uzivaj na bazenu!
Pinky i Danchy pa buse su vam preeeslatke! Ja sam puna strija iz prve trudnoce tako da ga sakrivam hahahah!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.6.2017 9:31:50   
mali andeo
jutro !

Pinky kako je bilo na pregledu ?
buša ti je stavrno super user posted image user posted image tako si imala s M ?
već sada si me prešila u velićini buše ,ali bez brige u kg nisi user posted image user posted image

Belina
drago mi je da si nam se javila ...bitno da je beba ok ,nadam se da ti posteljica neće stvarati probleme...
i što se tiče strija ,ženo draga to su ti medalje user posted image user posted image ne srami se !
meni su se povukle od prve trudnoće ,jer sam koristila neku kremu od ove žene od koje sam pila i terapiju...
a sada su počele se malo pojavljivati.. a jbg to je ono za što sam se borila user posted image zavoljela sam
svaku nesavršenost od trudnoće...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.6.2017 10:35:52   
PinkyFunkyBirdy
Hej curke! user posted image Evo, pregled je prošao super - dečko je pravo veliki: već je glavom prema dolje, ima oko 760g, dug oko 29cm, glava je veća za skoro 2 tjedna, dužina od tjemena do trtice je veća za 1 tj., plodne vode ima taman, ja dolje zacementirana, tlak školski (nakon hodanja po stepenicama user posted image ), nije me vagao (user posted image ), jedino mi je željezo nisko pa moram piti tablete, ali to je normalno za trudnoću. user posted image user posted image user posted image
Moram riješiti OGTT i to je to za sad. user posted image Kaže doktor da nema veze što je veći jer je razmjerno veći (a i M je bio tako) pa nema brige. user posted image
I, da, bila sam u Bubamari i kupila jastuk i nisu ni meni dali nikakve poklončiće. user posted image Mali andeo dal si ti bila tamo u utorak? Mislim da je utorak dan trudničkih trbušćića pa možda samo onda daju pokone. user posted image

Mali andeo, da i kod M mi je trbuh išao samo naprijed, ali nije bio ovoliki u tim tjednima. Ipak je druga trudnoća u pitanju. user posted image

Belina, super za uredan pregled! user posted image user posted image user posted image Držim fige da se posteljica makne s ušća jer inače moraš na CR. Daj me pliz podsjeti dal su tebi rekli da bi svakako morala na CR (zbog prethodnih operacija) ili ne? user posted image
Što se strija tiče i ja ih imam od prve trudnoće - raspucala sam se oko pupka i iako su uglavnom bijele strije primjećujem da povremeno dobivaju crvenu ili plavkastu boju sad kako se razvlači koža. Ma, sigurno će se koža još dosta raspuknuti iako ju stalno mackam s uljem i kremama. Ponekad me to brine, ali većinom mi je baš svejedno. Ne planiram više nikoga osvajati na plaži pa mi to ne igra neku ulogu. user posted image

Nina, a da kupite neku rabljenu kolijevku - možda s Njuškala? To bi vam moglo biti kompromisno rješenje. user posted image
I, da, hvala puno za komentar na Ergobaby. Baš sam stalno čitala dobra iskustva i vjerujem da će mi poslužiti. user posted image

Hvala vam puno na komentarima za bušu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!