|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Implantacijsko krvarenje?
19.11.2015 19:19:05   
Ninica88
POzz... Nova sam na forumu,zelim svima da ubrzo dobijemo ono sto zelimo.user posted image ..da li je neko imao slicnu situaciju ujutro kada sam ustala imala sam par flekica krvi koja je jako svijetla tacnije rozkasta,danas cjeli dan se to nastavlja,po mom racunanju trebala sam dobiti sutra,ali posto mi je ovako slaboo a inace prvi dan mi jee obilno tj odmah pocinje citala sam o implantacijskom kravarenju,odnose sam imala bas unazad 10 dana pa ako je ko imao slicnu situaciju?? Kada bih mogla uraditi test ?user posted image

(Odgovor članu wekyca22)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Implantacijsko krvarenje?
19.11.2015 22:37:44   
perlica55
Budući bi sutra trebala
dobiti mengu, testić možeš uraditi kad hoćeš... Sretno user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 19.11.2015 22:39:19 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Ninica88)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Implantacijsko krvarenje?
10.8.2016 14:22:49   
bebolino2
Eh evo me i na ovoj temi. Nadam se da ima neko slicno iskustvo. Ja samo ovaj mjesec malo pratila temperaturu. Namjerno kazem temperaturu a ne bazalnu jer mjerim temp u uhu od jutra do mraka,kad se sjetim. To sam radila i u prethodnim mjesecima, trudnocama i u sustini primjetim kad je taj skok temperature u sredini ciklusa i noc prije menge se temp naglo spusti. Tako znam da sutradan dolazi.
Ovaj mjesec mi je temp skocila 30.7. i imali smo i odnos (muz na terenu pa pjevam od vikenda do vikenda :D ) Temperatura mi je inace tu negdke oko 36.6 stepeni. Zatim poraste na 37 nekad 36.9 nekad 37.2 al u tom domenu se drzi. Tako je i ovih dana bilo. Sve do 8.8. kad je navece pala na 36.6 i ujutro je takodje bila niska. Oko 10 h sam primjetila blago roze iscjedak na papiru. Bilo ga je jos dva puta i navece jednom. Zatim se u toku tog dana temp vratila na 36.9 Da bi sinoc opet pala na cak 36.4 i ja vec posumnjala na menstruaciju (koja inace treba tek oko 13.8. doci). Medjutim jutros temp opet 36.9 i cijeli dan je takva. Cak i do 37.2. Imam osjecaj da gorim i sva se preznojavam ali mi je od jutros i krenula roze crvena krv bez ugrusaka. Idem stalno na wc. Na ulosku ima svega par kapi, ali kad vrsim nuzdu i na papiru ima je. Kolika je mogucnost takvog implatacijskog krvarenja? Ja sam ga dva puta imala u obliku samo jedne kapi krvi (jedva primjetne na papiru) ali citam da je i ovako nesto moguce. Najvise mi temperatura daje sumnju. Inace bih i pomislila da je poranila menstruacija, sto kod mene nije uobicajeno, obicno zna kasniti dan, dva tri...ali hajd.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Implantacijsko krvarenje?
15.8.2016 12:50:59   
perlica55
Bebilino i kaj bi na kraju? Menga ili implantacija?

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Implantacijsko krvarenje?
15.8.2016 15:51:07   
bebolino2

IZVORNA PORUKA: perlica55

Bebilino i kaj bi na kraju? Menga ili implantacija?





Uzasna menstruacija, obilna, spucala me prava depresija (ne sto nisam trudna, vec takav mi simptom menstruacije), sad me stomak boli kao da zivu ranu unutra imam a pritisak mi par outa skocio uz uzasnu glavobolju. Al evo vrijeme joj je i da ode pa se radujem boljim danima 😄

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Implantacijsko krvarenje?
15.8.2016 19:30:56   
perlica55
Žao mi je zbog user posted image sretno dalje...user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Implantacijsko krvarenje?
4.9.2016 20:18:33   
majic44
Pozdrav! Ovako-ja i muž pokušavamo već dvije godine dobiti bebu i ovaj put mi se čini da sam možda trudna iako nisam više sigurna jer je bilo već takvih nadanja pa na kraju ipak ništa..zadji put kad sam bila kod ginekologa,u 6.mj mi je rekao da imam vodenu cistu promjera 5 cm i da mi je ona poremetila hormone jer sam bila dobila mengu već nakon 13 dana od prethodne.E sad,zadnja menga mi je bila 19.08.,neobično oskudna ali s jakim grčvima prvog dana pa smatram da je bio pravi menzis ali sada već dva dana imam nekakav iscjedak smećkasti,znači 15 dana nakon menge,primjetim ga ujutro nakon što obavim nuždu na papiru.Mislila sam jučer da mi je možda opet menga došla ranije(to bi bilo 10 dana ranije) ali nije.Nemam grčeve koji mi budu svaki mjesec,i imam samo taj iscjedak.A prije par dana me drob čak i bolio te mi je bio napuhao isto kao kad trebam dobiti.Moram napomenuti i to da su mi grudi otečene i bolne i to već 10 dana,imam promjene raspoloženja i nervozu,navale vrućine..Nebi htjela još raditi test jer trebam dobiti mengu tek za 8,9 dana.Ali jako sam nestrpljiva i znatiželjna po prirodi,da ne govorim koliko to zbilja želimo..Neznam šta da radim:)

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Implantacijsko krvarenje?
4.9.2016 20:38:18   
perlica55
Majic, možda ti je to ovulacijsko krvarenje user posted image
Ili su ti i dalje hormoni zbrčkani... Sačekaj datum kada ne očekuješ
mengu pa napravi testić. Sretno user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu majic44)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Implantacijsko krvarenje?
4.9.2016 20:56:03   
majic44
Nije mi ovulacijsko jer imam kratak ciklus(24 dana je neki prosjek,neki put 23 dana neki put 25 ali preko toga ne ide),tako da je ovulacija meni odmah iza menge,primjetim to po iscjetku koji bude gust i ljepljiv.Veća je mogućnost da su mi hormoni možda poremećeni ali nisam ovakav iscjedak imala još dosad..tada u 6.mj nisamuopće ovulirala i zato sam dobila mengu već nakon 13 dana ali sad nije taj slučaj..al mislim da mi je najbolje pričekati da vidim hoće li mi doći menga kada bi trebala.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Implantacijsko krvarenje?
22.4.2017 0:13:15   
ema234
Caoo nova sam.imam neredovne cikluse , imala sam 1januara pa 4februara ,10 marta i od tad radimo na bebi ,ocekivala sam mens.pocetkom ovog mjeseca ali nije stigla , imala sam vrtoglavicu , mucnine,osjetljivost na mirise , povisenu temp.ali dnas prije podne pojavila se kap krvi , te predvece vise crvene lrvi
.zna li neko o cemu je rijec hvalaa

(Odgovor članu Pupica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Implantacijsko krvarenje?
3.7.2017 1:16:14   
Anoniman
Bok ,nova sam .zanima me ako ima neko moze dat savjet.imala sam nezasticen odnos s partnerom prije 15 -tak dana ,i prije 7 mi je pocelo rozkaste tockice koje traju danas ,a dobit trebam za 2 dana .dali je moguce da se radi o vecem problemu ili? Moram cekat jos tjedan dana za pregled pa eto ako nedodu jos da se netresem ako nema razloga bas.nemam velike bolove osim donji dio ledja .user posted image

(Odgovor članu Pupica)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Implantacijsko krvarenje?
3.7.2017 10:23:45   
PinkyFunkyBirdy
Ako si imala nezaštićen odnos prije 15-tak dana onda možeš već napraviti i testić i provjeriti dal si trudna. Ukoliko nisi trudna onda imaš ovaj ciklus malo zbrčkane hormone - točnije progesteron ti je utjecao da imaš spotting koji će vjerojatno trajati dok ne dođe menga. Ima žena koje tako imaju svaki ciklus i nije to ništa zabrinjavajuće.
Sretno i neka ti se ostvari kako si sama želiš! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Implantacijsko krvarenje?
12.9.2017 23:35:40   
SašaB
Pozdrav!
Suprug i ja smo imali odnose 1.09., ovulacija je bila 2.09.. Mjesečnicu trebam dobiti za 4 dana a sinoć mi se pojavilo malo krvi i trajalo je do jutros, vrlo slabog intenziteta, jarko crvene boje. Test sam napravila oko podneva i negativan je. E sad... Jesam
li uranila s testom?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Implantacijsko krvarenje?
26.12.2017 13:29:28   
danijela1987
Pozdrav svima na forumu. Nova sam ovdje. Suprug i ja vec 4 mj radimo na bebi ali nikako uspjeti.nisam mislila da je toliki tesko. Ginekolog mi je potvrdio ovulacije 10i dan ciklusa s obzirom da su mi ciklusi 22 dana. Sad sam zadbju menstruaciju imala 11.12 a nezasticene odnose 17.i 20.12. Na dan ovulacije zadnji odnos. 6 dana poslije evo primijetila sam lagano krvarenje (16i dc) a menzis treba doci tek za tjedan dana. Prvo je bilo lagano crvenkasto a zatim nekoliko vecih kapljica po gacicama i sad onako kad obrisem wc papirom. Lagani grcevi u trbuhu. Postoji li mogucnost da je to implantacijsko krvarenje i kad mogu test napraviti?

(Odgovor članu SašaB)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Implantacijsko krvarenje?
6.1.2018 15:47:41   
Josipaa1409
Pozz cure/žene :)
Evo već vas neko vrijeme pratim, pa sam se odlučila i ja učlaniti.
Naime, z.m mi je bila 08.12-12.12.. 29.12 sam uočila krv na papiru kada se obrišem, na ulošku ili gaćicama ništa :) to je trajalo svega 2,3 dana, ali nije svaki put bilo Krvi. I boja je bila tamnija, više onako smeđa.
Mengu sam trebala dobiti 05.01, znači jučer :) i još je nema. Nisam radila još test, ali nadam se da je to to. Inače imam jako bolne m i sve me voli kad trebam dobiti. Za sada nemam nikakve simptome, pa se nadam da i neću.
A od ovih drugih simptoma, samo idem malo ćešće piškiti, i bole me malo bradavice. I to je to.
Šta mislite, dal' je to moglo biti implantacijsko ??
Lijep pozz :)

(Odgovor članu Pupica)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Implantacijsko krvarenje?
6.1.2018 18:13:01   
lidac0605
Josipa,ja bi ih vec 5 barem popiskila user posted image ...napravi teeeest zeno i sve bus znala user posted image
Tu smo negdje,ja sam zm imala 7.12. i taj vid krvarenja od 1.1-3.1....al posto je moj test pokazao plusic jos 1.1. sve sam vec znala.Ja ti drzim fige da test bude pozitivan i da nam se pridruzis pa da skupa jadikujemo o tegobamauser posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Josipaa1409)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Implantacijsko krvarenje?
6.1.2018 18:27:53   
Josipaa1409
htjela sam danas, ali ništa ne radi :S vidjet ću sutra da odem do dm-a :)
Supeeer, čestitam tii :) ja se isto nadam, vidjet ćemo :D

(Odgovor članu Ninica88)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Implantacijsko krvarenje?
6.1.2018 19:25:06   
lidac0605
Ajde javi rezultate!Sretno!S obzirom da ti vec kasni ne mora bit prvi jutarnji urin..

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Josipaa1409)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Implantacijsko krvarenje?
6.1.2018 21:38:26   
Josipaa1409
Hvalaaaa :) ipak ću ja sa prvim jutarnjim user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Implantacijsko krvarenje?
7.1.2018 17:19:17   
Josipaa1409
Evo radila clearblue digitalni, i negativan je :/

(Odgovor članu Ninica88)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Implantacijsko krvarenje?
8.1.2018 6:36:06   
lidac0605
Ajoj...mozda ti je bio razrijeđen urin ak si ga radila preko dana?Ili je još premala koncentracija hormona za taj digitalac?Kolko sam čitala zna biti onaj obični test trakica pozitivan i u isto vrijeme taj digitalni negativan,da za njega mora bit malo više hormona da odreagira...
Probaj ako ne dođe sutra sa prvim jutarnjim obični vulgaris test za 20ak kuna,ti su najbolji...ovo samo bacaš pare bezveze.I kupi test sa rozim crticama,ne Clearblue,on ima plave i česte su evaporacijske linije.Ili otiđi izvadi betu iz krvi,pa si 100%sigurna u nalaz.Sretno!

< Poruku je uredio lidac0605 -- 8.1.2018 6:37:26 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Josipaa1409)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Implantacijsko krvarenje?
8.1.2018 19:01:04   
Josipaa1409
Ne znam, pričekat ću još koji dan, da se ne nadam bezveze. Ali bitno da još nije stigla :)

(Odgovor članu Ninica88)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Implantacijsko krvarenje?
8.1.2018 20:06:06   
lidac0605
Josipa,drzim fige za plusic user posted image ...nek user posted image nema bar iducih 9 mjeseci user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Josipaa1409)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Implantacijsko krvarenje?
10.1.2018 12:08:58   
Josipaa1409
Još uvijek se nadam user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Implantacijsko krvarenje?
22.2.2018 22:44:53   
Blucka
Bok :)
Moze savijet :)
Dajkle zadnju mengu sam imala 28.01ciklu 30 dana.
Nezasticen odnos sam imala jednom na ocetku plodnih dana 08.02.
Prije 3 dana sam prokrvarila,svijetlo crvena krv..i poto. Smedi iscjedak..to se dogodilo samo jednom i od tad vise ni traga krvi.
DalI je moguce da sam trudna?? Ne zelim praviti test dok ne vidim dali mi kasni.
Ostale simptome imama kao da cu dobiti mengu.
Hvalaaaaauser posted image

(Odgovor članu Ninica88)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!