|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
21.3.2017 6:45:24   
katy1503
jutro svima!

Jezic, kako je prosla festica? kako je L?

Hipo, zao mi je sto je Hipicu uhvatilo. Nadam se da je noc bila bez temp pa da može u vrtic kad ga tako voli a i tamo je zabavno.

Lidac, kako klinci? Sveki?
Danira?

Kod nas sve ok, malo nam nos procurio, mene boli grlo od nocas al sve to dolazi s ovim lijepim vremenom.
Gustamo vani prije podne s didom i popodne s mamom.
Non stop brblja nesto, ok jede, ok spava. Neka potraje dsto duze ova faza.
Zeza malo spavanje po danu al da se izdrzati - al je sve teža za držati user posted image

Neka ovo vrijeme ostane ovako dugooo!!!
taman nije vruce a nije hladno!!

Pusa svima



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1851
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
21.3.2017 8:05:49   
lidac0605
Jutro,curke user posted image

Vidim sve smo se nešto ulijenile po pitanju javljanja user posted image to radi ovo fino vrijeme vani user posted image .

Hipo,nadam se da je Hipica bolje i da viroza prolazi,a zločesti zubonja nek izađe čim prije.

Katy,nek potraje dobro razdoblje sa K user posted image

Jezic,di si nam novopečena trudnice user posted image jesu klinci dobro?

Danira,ti sigurno već nekaj sadiš user posted image

Kazo,di ste?

Kod nas-ok.Laufamo od cca 12-14:30 po vani,pa gazda odspava do 6 tak da nam je to jedini izlazak(jer ujutro spava do pol 11).Ujutro odma kuham ručak i pospremam tak da sam poslije slobodna.Evo kelj je već u loncu user posted image

Uživajte u ovom lijepom sunčeku user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 21.3.2017 8:06:39 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1852
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
21.3.2017 15:13:18   
Danira
Hej curkeuser posted image

Bas nam je lijepo vrijemeuser posted image

Mm je na godisnjem,pa malo uzivamouser posted image

D je na malom stolicu si odkinuo malo zubica jedinice gornje,bas sam bila tuzna zbog togauser posted image ,al dobro ne vidi se jako.

Braco i seka u skoli,al zato imam pomocnicu necakinju,ide u malu skolu a ostalo je kod mene,jer seka i sogi rade.
D je presretan jer se bas s njom voli igrati.

Lidac user posted image pogodila si,posadila sam si paprike,paradajza,brokule i salate u stiropore,vec imam mladog luka na vrtu,jesenjskog,jucer sam posadila jos luka,pa tak cijelo ljeto imamo mladi luk,a koji ne pojedemo izraste u veliki.
Uredila sam cvjetnjak i tak stalno nesto,bar ne mislim na papicuuser posted image za sad je -7 kg na vagiuser posted image

Mi smo isto dosta vani ljuljamo se,secemo...

Katy ta faza mi je najdraza dok super papaju i spavaju.user posted image

Hipo jel curka bolje?

Kazic di si?

Jezic kaj kaze muz za trudnocu,kad ides na pregled?


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1853
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
21.3.2017 16:17:36   
PinkyFunkyBirdy
Drage mamice, drago mi je da vaši bebači lijepo napreduju. Nadam se da će svi biti zdravi i veseli! user posted image

Danira, nisam ti odgovorila na pitanje od prije. Još moj mali M ne zna da sam trudna. Nekako mi je još mali pa ne vjerujem da će shvatiti, a pošto još tjedan i pol planiramo skrivati trudnoću onda mu nismo ni govorili da nebi on ispričao nekome kome ne smije. user posted image
Inače slobodno ti navratiš tamo na bilo koju temu. Iako se trudim svagdje pročitati što pišete ne uspijem uvijek sve poloviti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1854
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
21.3.2017 17:17:53   
hipo
Pinky bas me znima syonce M reci!

Ja sam nesto pisala al sad vidim da tog possta nema.

Bravo vrijednice na vrtu. Kad to stignete!? Ovameni na glavi stalno. Kad pospremim nered se osijecam uspjesno, a kad svaku prijwstupnu opeglam ocekujem priznanjeuser posted image
Danas je dosta bolje, tj nijw cendrava, al trazi drustvo i nema jos snage i one njene enwrgije.
Mene uhvatila njena viroza, dva put sracka i sad mi grlo nesto bezveze.

Jestw vi svi ozdravili?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1855
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2017 15:43:54   
Jezic123
Hej evo i mene konacno
L mi na kraju na antibiotiku zbog upale uha i grla, M mi je ok njega uglavvnom za vikend u subotu uhvatio pravo napad alergije cijeli dan nije prestao kasljati do navecer. Sada je ok.
Ja sam od L jos uvijek balava i grlo me boli, ali prezivljavam. Simptome neke ekstra nemam osim umora i to idem sa L u 7 u krevet jer nemogu vise.
Obadvoje su mi kod kuce. Imamo u planu na more, ali otom potom vidjeti cemo.
Mm je rekao posto nemogu naci posao u struci da mi ga je on nasao user posted image
Prvi mi je pregled tek 3.4. Jedva cekam da cujem, da li sam ostala trudna oda kada mislim da jesam ili je to bilo prije toga.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1856
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2017 15:45:11   
Jezic123
Jer nisam bas nacisto sa svojim ciklusom od 1.mjeseca, zato mi se i dogodilo user posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1857
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2017 15:47:21   
Jezic123
Hipo i ja sam sada sretna kada uspijem rucak skuhati i kucu pocistiti. Jer sam usporena, a i L mi je ovih dana lako je bolesna cendrava i nemice se od mene uzas. Nemogu se pomaknuti bez nje. user posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1858
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2017 8:34:44   
Danira
Jutro curkeuser posted image

Hipo stignemo,zato sto smo vec prefriganije nego za prvouser posted image


Jezic nek je tebi tm naso posaouser posted image
u neku ruku je bolje doma bit s klincima,nego radit za minimalacuser posted image mislim na sebe,user posted image drugo dok imas 6000 na dalje.

Moj se D od proslog tjedna ustaje u 7,a ide spavat u 9user posted image
To mi nikako ne pase,jer sam spavalicauser posted image

Vise neznam sta da kuham,jucer sam cufte,sta cete vi za rucak?



< Poruku je uredio Danira -- 23.3.2017 8:37:07 >

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1859
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2017 10:57:33   
hipo
Danira, to svi kazu pa ce valjda tako i meni bit ako dozivim drugouser posted image

Jezic, vjerujem ti da ti se spava, ja sinoc isla spavat u 9, a nisam trudna.

Ovi zubi su brutalni. Jadnicak mali. Ona je vec skroz ok, nos malo smrkav, al ne smeta ju previse.
Jedva cekamo ponedjeljak, ja da odem radit , ona da se ode igrat. Samo pokazuje na vrtic kad vidi ulaz.
U subotu planiramo neki izletic ko i oroslu subotu, nekakvo izletiste sa ziotinjama da moze dirat ih, sva je smijesna.
Jel vasi imaju bicikle bez pedala? Ne znam jel jos jos rano za to, hoda vec skoro 4 mjeseca.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1860
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2017 11:16:19   
katy1503
Pozdrav svima!
Danira, slatko kako se čudiš za rano ustajanje - ti bi s K poludilauser posted image

Hipo, jos malo, nadam se da izadu ti zubi pa da obje mozete uzivati.
nego, zaintrigirala si me za taj bicikl pa sam malo surfala i nasla ovaj link: http://sarenikutak.hr/blog/pomoc-kod-kupovine-djecjeg-bicikla/
mi smo za 2.rodendan kumcetu kupili drveni bicikl bez pedala ali nije bas da ga je kuzila tek sad pomalo a skoro ce 3 godine.
Ja necu K za sada bicikl, ima kad ce - sad smo u fazi prehodavanje svih parkova blizih i daljih od zgrade...guramo kolica za male bebe kao veliki ... uzivajte u izletuuser posted image

Jezic,drzi se! jos jednom kapa dolje za bebaca br.3 user posted image
Mi smo inace ok, sve nas pomalo boli grlo, K curka nos ali nije strasno - non stop smo vani; navecer ne znam za sebeuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1861
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2017 11:23:16   
hipo
Katy, mali susjed koji jebstariji od hipice voza takav bicikl a ima apar mjeeci vise al je on jako rano prohodao. Citala sma da su za ucenjw ravnkteze i motorike ovi bez pedala bolji al sam to citala na stranicam..koje prodaju talve biciklw pa ne znam je li im za vjerovat user posted image I jos pise da je prijelaz na normalne bicikle laksi. Nekad mi se cini da aje jos pretrapava. Budem dala da proba u parku ako budem imala prilike. Za sad joj ne trcanje za golubovima glavna zanimacija.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1862
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2017 19:52:36   
Jezic123
Vecer curke
Uglavnom ni ja neznam danira sto da kuham uzas.
A sto se tice love imam problem, jer nisam duze od 5 g prijavljena u zg-u, pa nemam pojma da li imam ikakva prava?
Ali biti ce nesto sa hzzo koliko znam rekli su povecati naknadu, pa cu vidjeti.
A ima dana kada mi fali da sa odraslima budem, jer zadnjih 4 god sve se vrti oko klinaca zasu.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1863
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2017 19:55:29   
Jezic123
A sto se tice bicikla bez pedala to je moj sogor uzeo svom malom, pa mali nije znao koristiti pedala kad je sjeo na obicni bicikl. Tako da ti je to dvosjekli mac.

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1864
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2017 21:40:00   
hipo
A jel jezic tako znaci problem s pedalama. Kazem ja da sam skepticna jer sam citala na stranicama koje to prodaju. Nesto se furaju kako je to super za motoriku.Bas cu rec frendici da pita fizijatricu od njene malene.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1865
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.3.2017 7:53:34   
katy1503
jutro svima!!!
Ovaj vikend predivan :)
Na nas ova promjena sata djeluje super - vec dvije noci K spava bez budenja - nocas bilježimo 11 sati neprekinutog sna - od 20 do 7 :)
Mama je malo prehladena pa je tata preuzeo brigu - kad ono nema mjesta brigi...
Nadam se da ce ovo potrajati...
K jede samo tako, valjda je neka faza rasta pa je trazi - nema druge nego joj udovoljiti ...
Jucer me natjerala svojim osmijehom i naljepšim okicama da se spustim na tobogan - srecom nije bilo nikoga u parku pa smo se mogle glupiratiuser posted image

Mi danas imamo veliiikih 18 mjeseciuser posted image Moja curica rasteuser posted image

Nadam se da ste se i vi lijepo provele za vikend!


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1866
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2017 8:28:42   
lidac0605
Jutro user posted image

Katy,user posted image za K već je velika curica user posted image ,nek nastavi tak fino papati i spavati!
Da baš vrijeme proleti začas,ko da su se jučer rodila ta dječica a evo već svi prešli debelo godinu dana...

Mi šetamo puno,idemo na igrališta,gospon se voli klackat,smije se ko bedast na klackalici.Kad mu nekaj ne dam opire se,cvili i tuče me po glavi...već pokazuje dobrano svoju volju user posted image .Idu mu 3 zuba sad odjednom...bas sam rekla mm kak mu to tak grupno zubi rastu,prvo prednji gornji sva četiri odjednom,a sad 2 četvorke i dole dvojka sve špice vire user posted image .Užasno je oprezan i i dalje me drži za ruku dok hoda ko priljepak,opće se neće pustit i sam ić.Ak ga pustim automatski guzica na pod ide i puže user posted image
Uz ove male radosti-kupujem sa kćeri maturalnu haljinu(u subotu sam noge poderala i na kraju nije niš kupila),moram kupit B hlače za krizmu,danas vodim sveki na kontrolu u zaraznu,drugi tjedan dečki okulist,onaj tamo postavljanje aparatića na zube 2 dana za redom u Zg,čekamo poziv za pregled za prvi razred za L i taaaako...baš mi je ispunjen raspored.
Čak sam i sebe naručila za sistematski,al su me naručili tek 2.5.

Kaj vi radite?Danira,ne buš samo ti sadila,evo i mi krenuli flance radit user posted image



< Poruku je uredio lidac0605 -- 28.3.2017 8:34:19 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1867
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2017 8:56:16   
hipo
Katy, suoer je kad tako fino papaju ibspavaju! Pravo veselje!

Lidac, tebi skoro da treba tajnica za sve te obaveze. Da to sve mora neki tata, sigurno bi poludio. Bravo mama!!
E ta njiova volja, strava....

Ova moja bezobraznica jutros uletila u sobu od jaslicke grupe, nije me ni pozdravila. Cim se digne grebe ko macak po izlaznim vratima i oce vanuser posted image
Imam jos danas i sutra prije nego se razboli, pa moram iskoristit vrijeme namposlu da napravim sto vise.
Za Uskrs idemo na more, jedva cekam!!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1868
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.3.2017 9:34:41   
Danira
Jutro cureuser posted image


Kako ste mi?

Mm je jos ovaj tjedan na go,pa bas uzivamo,user posted image za cudo pa si neidemo na zivceuser posted image

D ce izgleda biti nogometas,stalno ganja loptuuser posted image
Opet fino odspava do 9h pa je mama odmornauser posted image
Ima fazu tucenja svih oko sebe i vice bam,braco mu sve dopusta,a seka mu je neki dan vratila i vise ju nece bamuser posted image

Dosta vremena provodimo vani.
Klinci su mi super s ocjenama i ponasanjem u skoli,tak da je mama zadovoljnauser posted image


Jezic,trudnice kako si,jel ima kakvih mucnina?

Katyuser posted image za tvoju dobricu nadam se da ju jos uvijek drzi ta fazauser posted image

Hipo jel hipica zdrava?
I ja bi na moreuser posted image


Kazic di ste,kak ste?

Lidac eto bar ti nije dosadnouser posted image
Kod nas se moras naruciti za upis u skoluuser posted image inace ko mi god prica veli da dobiju poziveuser posted image ne kuzim valjda je ovima kod mene skup papiruser posted image
Kaj si sve sadila?
Meni je paradajz sav vani,a paprike jos niti jedneuser posted image
salata mi je isto vani,jedva cekam vrt i plodoveuser posted image
danas cu musaku raditi,tak su klinci narucili,konacno da sama nemoram mislit kaj da kuham?!user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1869
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.4.2017 8:05:36   
hipo
Jutro!
Mi jos zdravi! Ocekujemo da nas pogodi nova bolest svaki dan 😂
Brblja, svadja se, crta, zid i stolica su vec platili. Drzi bojice ko odrasla i to mi ke skroz super i polako vise koristi desnu ruku. Nekad crta s obe istovremeno 😂


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1870
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.4.2017 9:26:30   
Danira
Jutrouser posted image

Hipouser posted image znaci picaso je u tvom stanuuser posted image
odgodi krecenje za par godinauser posted image

Moja kci je nama ko mala uredila sve zidove i zato je i danas izuzetno nadarena za crtanjeuser posted image

Vec sam mislila da ste sve digle ruke od ove nase temeuser posted image user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1871
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.4.2017 21:43:11   
Jezic123
Vecer curke
Ja nikako da vam se javim.
Mi smo ok koliko mozemo biti. Smrcamo i kasljemo i za sada je to, a kao sto hipo kaze cekamo kada ce nas opet neka bolestina uhvatiti.
Danira meni krenule lagano mucnine, ali nista strasno. Jedva cekam sutra da cujem sta ce gin reci.
Uglavnom najvise me pati umor, ali i to predeme, jer u 8 zaspem sa L, pa se zato nikako javiti, evo danas uspjela ostati duze budna.
A preko dana pokusavam sto vise stvari obaviti.
E da vam ispricam kako je moj M u vrticu crtao grah. Jedan dan tteta im ispricala pricu o carobnom grahu i kaze sva djeca crtaju grah poslije price. Dode ona do mog M i gleda nema nista na papiru, pa ga pita: Marko zasto nisi nista nacrtao, a M joj kaze: teta pa to je carobni grah, on se nevidi user posted image
I tako teta nije mogla doci k sebi kako joj je gospon fino mudro odgovorio.
Kaze svaki dan ih iznenadi sa nekim biserom user posted image
Eto malo od nas dogadaja.
L izlaze druge dvije cetvorke, pa slini i odmah joj nos procuio i tako.
E da planiramo za vikend na more pa do uskrsa fino malo da se ispusu te bale i nadisu morskog zraka.user posted image

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1872
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.4.2017 9:42:42   
hipo
ajme ježić strašan je s tim čarobnim grahom user posted image user posted image user posted image user posted image
vjerujem ti za umor i rano spavanje, nek drugo tromjesječje dođe brzo pa da budeš malo više fit

hipici nos sve bolje, usisam joj ujutro i pred spavanje reda radi i paranoje radi user posted image ubijaju nas zubi, dam sirup pred spavanac, kad prestane djelovat probudi kvart dernjavom, pa skrnemo još sirupa pa opet spavanac. gore od kutnjaka. jedan je čini mi se van, nešto pipam al nije oštro pa nisam sigurna, drugi ga prati u korak, treći donji se isto nešto aktivirao, na vrhu desni je bijeli kružić, četvrti se prijeti, al je najdalji od izbijanja. SUper se drži preko dana, tek pred spavanje postane cendrava, gura ruke, grize sve po redu. I dobro jede, bez obzira na zube. Ne mogu je najest koliko hoćće jest.
Ptice su joj i dalje fora, hoda okolo i maše rukama ko da leti user posted image , mijauče i avavav cijeli dan user posted image
po noći me budi i kaže m(L)ijeka user posted image
Bili smo u šopingu i kupili tene, sva je bila ko pravo žensko u dućanu, sve je cipele htjela kupituser posted image Od tena se ne odvaja, jedva je dala skinut ih za spavanje. Valjda je bude prošlo, ako ne morat ću joj dat nove šlape da mi ne hoda u tenama po stanu. E da, naučila je da se moraju brisat noge prije ulaska u stan, to tako komično izgleda. nasloni se na vrata, i jednom nogom ko konj maše po tepihu, duga noga ništauser posted image

Kako ste vi i što rade vaši mali slatkiši?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1873
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.4.2017 12:20:55   
Kazimira
hej cure..

Eto i mene napoookooon user posted image

Sama sam s klincima evo sad treci tjedan pa vozikam....sad mi je B zaspao pa reko ne idem peglatuser posted image user posted image user posted image idem tipkatiuser posted image

Baltic je super, raste, voli papati, s dodom se napuca špeka...malo nam nosić curi ali nista strasno....šetamo se svaki dan po 4-5 km i tak, uzivamo u lijepom vremenu.

Banda je super, stalno po vani....u subotu smo isli U sesvete jahati konje, Vili se raspametila...sad bi oni stalno isli, jako im se svidjelouser posted image

Hipica nadam se da ce zubi brzo van....user posted image

Danira bravo za kile i dobru dječicu user posted image

Jezic drzim fige da klinci budu zdravi i javi se poslije gina user posted image

pusa svima od nas user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1874
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.4.2017 13:55:11   
katy1503
pozdrav svima!
kod nas sve ok, nesto nas zeza - nisam sigurna jel prehlada ili alergija ali curi nam prozirno iz ociju, iz nosa, sve je svrbi na licu, malo kaslje, oci suzne ... i to od petka... danas idemo kod pedice da vidimo sta je u pitanju ..K nema temp, dobre je volje al je zezaju oci i stvara joj se krmelje - po danu manje, al ujutro vise ...

Nadam se da je ipak prehlada da možemo i dalje ici vani, bas e biti nezgodno ako ce imati alergiju a može i dobiti jer je mm alergicar...
a vidjet cemouser posted image

Vidim da ste vi svi vise manje ok..
Hipo, nadam se da ce Hipici brzo izaci zubici koji moraju ...
Jezic, dragga drzi se - ja se sjecam da sam prva 3 mjeseca trudnoce doslovno prespavala, al sljedeci put necu imati tu privilegiju - nadam se da imas pomoc pa da uspijes odmoriti - neka vam prehlade zaobiđu...

Mi puno citamo, najsmjesnije je kad ona sama pocne kao čitati...
Imamo decka u parku, pa idemo skupa prema doma i onda oboje u plac kad se trebajzu rastati - preslatko user posted image ... mala puca na starije , on ima 4 g pa je sav vazan -ali se super i igraju malo - uglavnom trčeuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!